Navigáció átugrása
1022

Budapest - Hatvan - Pásztó - Salgótarján

Menetrend érvényessége: 2019.08.01 -
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 1   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 3   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:40 07:40
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 07:48 07:48
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 07:55 07:55
54,1 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 08:30 08:30
54,8 0,0 Hatvan, Meszlényi-híd | |
S 1,0 Hatvan, aut. pu. 08:35 08:35
S 1,0 Hatvan, aut. pu. 08:40 08:40
54,8 0,0 Hatvan, Meszlényi-híd | |
65,2 .. Lőrinci, petőfibányai elág. 08:55 08:55
73,2 .. Jobbágyi, galgagutai elág. 09:06 09:06
75,6 .. Szurdokpüspöki elág. 09:09 09:09
83,9 .. Pásztó, Csillag tér 09:19 09:19
84,5 .. Pásztó, Fő út 73. 09:20 09:20
91,4 .. Sámsonházai elág. 09:29 09:29
94,6 .. Mátraverebély, eszpresszó 09:32 09:32
100,5 .. Bátonyterenye (Kisterenye), ózdi útelág. 09:40 09:40
108,4 .. Salgótarján, szécsényi útelág. 09:49 09:49
109,1 .. Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj. 09:50 09:50
113,1 .. Salgótarján, aut. áll. 09:55 09:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek