Navigáció átugrása
1032

Budapest–Pásztó–Bátonyterenye–Dorogháza

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O
 Km Megállók (KMKK Zrt.) 3   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 18:30
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 18:38
7,7 Budapest, Szerencs u. |
69,6 Jobbágyi, galgagutai elág. 19:36
74,0 Szurdokpüspöki, Szabadság tér 19:39
74,7 Szurdokpüspöki, óvoda 19:41
75,4 Szurdokpüspöki, Szabadság út 169. 19:42
79,8 Pásztó, Muzslai bej. út 19:47
81,2 Pásztó, Csillag tér 19:49
81,8 Pásztó, Fő út 73. 19:50
81,8 Pásztó, Fő út 73. 19:51
86,5 Tar, kh. 19:55
87,5 Tar, vá. 19:56
90,8 Mátraverebély, eszpresszó 20:00
94,1 Bátonyterenye (Nagybátony), Ózdi út 10. 20:04
94,1 Bátonyterenye (Nagybátony), Ózdi út 10. 20:06
95,4 Bátonyterenye (Nagybátony), bányaváros 20:08
97,1 Bátonyterenye (Maconka), újtelep 20:10
101,8 Nemti, Ilonabánya 20:14
102,2 Nemti, vegyesbolt 20:15
103,1 Nemti, Kossuth út o
103,7 Szuhai elágazás  
104,7 Dorogháza, újtelepi elág.  
105,4 Dorogháza, iskola  
106,5 Dorogháza, Hősök tere  
107,1 Dorogháza, Tóvölgy út  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek

Hírek