Navigáció átugrása
1046

Bükkszék/Mátraballa–Recsk–Gyöngyös–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.12.09
Besorolás: O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 6     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 10     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 8   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. .. Bükkszék, gyógyfürdő   14:20 16:45  
0,6 .. .. Bükkszék, kh.   14:21 16:46  
3,7 .. .. Bükkszéki elág.   14:25 16:49  
8,9 .. .. Sirok, bükkszéki elág. 05:25 14:32 16:55  
9,4 .. .. Sirok, lakótelep bej. út 05:26 14:33 16:57  
15,6 .. .. Recsk, kőbánya bej. út 05:34 14:40 17:05  
S 0,0 .. Mátraballa, Fő u. 83. S S S 16:55
S 6,1 .. Mátraderecske, piactér S S S 17:02
S 6,9 .. Mátraderecske, Petőfi S. út 35. S S S 17:04
16,6 9,4 .. Recsk, mátrad.-i elág. 05:36 14:42 17:07 17:07
17,2 10,0 0,0 Recsk, OTP. 05:37 14:43 17:09 17:09
S S 0,3 Recsk-Parádfürdő vá. S S S S
S S 0,3 Recsk-Parádfürdő vá. S S S S
17,3 10,1 0,5 Recsk-Parádfürdő, vá. bej. út | | | |
17,7 10,5 .. Recsk, Kossuth u. 45. 05:41 14:46 17:10 17:10
18,7 11,5 .. Recski ércbánya bej. út 05:42 14:47 17:12 17:12
20,9 13,7 .. Parádfürdő, aut. vt. 05:45 14:50 17:15 17:15
20,9 13,7 .. Parádfürdő, aut. vt. 05:50 14:55 17:17 17:17
21,6 14,4 .. Parád, Palóc fogadó 05:52 14:57 17:18 17:18
22,2 15,0 .. Parád, ib. 05:55 15:00 17:19 17:19
22,7 15,5 .. Parád, Fáy isk. 05:56 | | |
23,2 16,0 .. Parád, posta 05:58 15:03 17:21 17:21
23,8 16,6 .. Parád, Kossuth u. 44. 05:59 15:04 17:22 17:22
26,0 18,8 .. Fényespusztai elág. 06:02 | 17:25 17:25
26,7 19,5 .. Parádsasvári elág. 06:04 15:09 17:26 17:26
33,9 26,7 .. Mátraháza, Vörösmarty turistaház 06:15 15:20 17:36 17:36
35,2 28,0 .. Mátraháza, Honvéd üdülő 06:18 15:23 17:38 17:38
36,2 29,0 .. Mátraháza, aut. áll. 06:20 15:25 17:40 17:40
36,2 29,0 .. Mátraháza, aut. áll. 06:25 15:30 17:43 17:43
37,3 30,1 .. Mátraháza, Szanatórium 06:27 15:32 17:45 17:45
38,7 31,5 .. Mátraháza, üdülők 06:30 15:35 17:48 17:48
41,2 34,0 .. Sástó 06:34 15:39 17:53 17:53
44,2 37,0 .. Mátrafüred, aut. vt. 06:39 15:44 17:57 17:57
44,2 37,0 .. Mátrafüred, aut. vt. 06:40 15:45 18:00 18:00
44,7 37,5 .. Mátrafüred, Erdész u. 06:41 15:46 18:01 18:01
48,7 41,5 .. Gyöngyös, Kollégium 06:47 15:52 | |
49,6 42,4 .. Gyöngyös, Főiskola 06:48 15:53 18:07 18:07
50,8 43,6 .. Gyöngyös, aut. áll. 06:50 15:55 18:10 18:10
50,8 43,6 .. Gyöngyös, aut. áll. 07:00 16:00 18:15 18:15
52,1 44,9 .. Gyöngyös, toronyház 07:03 16:03 18:18 18:18
52,9 45,7 .. Gyöngyös, VOLÁN-telep | | | |
120,7 113,5 .. Budapest, Szerencs u. 0 07:55 16:55 19:10 19:10
124,6 117,4 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 08:02 17:02 19:17 19:17
128,4 121,2 .. Budapest, Stadion aut. pu. 08:10 17:10 19:25 19:25

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 2, 6, 9 és 11 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
63 XII.25-én és I. 1-jén nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat