Navigáció átugrása
1050

Budapest–Gyöngyös/Ludas–Kerecsend–Eger

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O R O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1049     6 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1054       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 127       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1052   V 72 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1054       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 103       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 105       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 201       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 203       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 107       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 109       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1054   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 111       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 205       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 301   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 239   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 207       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 209       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 233   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1054   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 211   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 113       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1049   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1052       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 213       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 241   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 217   K   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1054   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 219       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 115       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1054   30   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1054   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1054       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 221       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 243   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 117       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 223     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 225     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 237   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1049   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 119     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 227   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 121     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 123     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 125     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 231   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 229     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1052     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 05:55 06:15 07:15 08:10 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 11:45 12:15 12:15 12:45 12:45 13:15 13:45 13:45 13:45 14:15 14:30 14:45 15:15 15:15 15:45 15:45 15:45 16:15 16:45 16:45 16:45 17:15 17:15 17:45 18:15 18:45 18:45 18:45 19:15 19:45 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:45
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  0 S 06:23 07:23 08:18 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 11:53 12:23 12:23 12:53 12:53 13:23 13:53 13:53 13:53 14:23 14:38 14:53 15:23 15:23 15:53 15:53 15:53 16:23 16:53 16:53 16:53 17:23 17:23 17:53 18:23 18:53 18:53 18:53 19:23 19:53 19:53 20:23 20:53 21:23 21:50 22:50
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  0 S 06:30 07:30 08:25 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:00 12:30 12:30 13:00 13:00 13:30 14:00 14:00 14:00 14:30 14:45 15:00 15:30 15:30 16:00 16:00 16:00 16:30 17:00 17:00 17:00 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00 19:00 19:00 19:30 20:00 20:00 20:30 21:00 21:30 21:55 22:55
S 76,3 .. Gyöngyös, toronyház 07:47 S S 09:57 S 09:52 S 10:52 S 11:52 S S 12:52 S 13:22 S 13:52 S S 14:52 14:52 S 16:02 15:52 S S 16:52 16:52 16:52 S S S 17:52 S S 18:52 S 19:52 19:52 19:52 S S 20:52 S 21:52 S 22:47 00:08
S 76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út | S S | S | S | S | S S | S | S | S S | | S | | S S | | | S S S | S S | S | | | S S | S | S | |
S .. 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 07:50 S S 10:00 S 09:55 S 10:55 S 11:55 S S 12:55 S 13:25 S 13:55 S S 14:55 14:55 S 16:05 15:55 S S S S 16:55 S S S 17:55 S S 18:55 S 19:55 19:55 19:55 S S 20:55 S 21:55 S 22:50 00:10
S .. 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:00 S S 10:05 S 10:00 S 11:00 S 12:00 S S 13:00 S 13:30 S 14:00 S S 15:00 15:00 S 16:10 16:00 S S S S 17:00 S S S 18:00 S S 19:00 S 20:00 20:00 19:55 S S 21:00 S 22:00 S 22:55 00:10
S 76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út | S S | S | S | S | S S | S | S | S S | | S | | S S | | | S S S | S S | S | | | S S | S | S | |
S 85,2 .. Halmajugra, bej. út S S S 10:14 S 10:09 S 11:09 S 12:09 S S 13:09 S 13:39 S 14:09 S S 15:09 15:09 S S 16:09 S S | | 17:09 S S S | S S 19:09 S 20:09 20:09 S S S 21:09 S 22:09 S 23:04 00:20
S 88,9 .. Karácsond, bej. út S S S 10:18 S 10:13 S 11:13 S 12:13 S S 13:13 S 13:43 S 14:13 S S 15:13 15:13 S S 16:13 S S | | 17:13 S S S | S S 19:13 S 20:13 20:13 S S S 21:13 S 22:12 S 23:07 00:23
S 92,9 .. Detk, bej. út S S S 10:22 S 10:17 S 11:17 S 12:17 S S 13:17 S 13:47 S 14:17 S S 15:17 15:17 S S 16:17 S S | | 17:17 S S S 18:16 S S 19:17 S 20:17 20:17 S S S 21:17 S 22:15 S 23:10 00:26
91,8 S .. Ludas, aut. vt. S 07:23 08:23 S 09:23 S 10:23 S 11:23 S 12:23 12:53 S 13:23 S 13:53 S 14:23 14:53 S S 15:23 S S 16:23 16:23 S S S 17:23 18:03 18:03 S 18:23 18:23 S 19:23 S S S 20:23 20:53 S 21:23 S 22:23 S S
105,6 105,6 .. Kápolna, aut. vt. S | | 10:34 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | | 13:29 | 13:59 | 14:29 | | 15:29 15:29 | S 16:29 | | | | 17:29 | | | 18:29 | | 19:29 | 20:29 20:29 S | | 21:29 | 22:26 | 23:21 00:37
114,6 114,6 .. Kerecsend, aut. vt. S | | 10:43 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | | 13:38 | 14:08 | 14:38 | | 15:38 15:38 | S 16:38 | | | | 17:38 | | | 18:38 | | 19:38 | 20:38 20:38 S | | 21:38 | 22:34 | 23:29 00:46
125,3 125,3 .. Eger, VOLÁN-telep Csak leszállás  S 07:59 08:59 10:54 09:59 10:49 10:59 11:49 11:59 12:49 12:59 13:29 13:49 13:59 14:19 14:29 14:49 14:59 15:29 15:49 15:49 15:59 S 16:49 16:59 16:59 17:29 17:29 17:49 17:59 18:39 18:39 18:49 18:59 18:59 19:49 19:59 20:49 20:49 S 20:59 21:29 21:49 21:59 22:44 22:59 23:39 00:56
126,9 126,9 .. Eger, vá. bej. út Csak leszállás  S 08:02 09:02 10:57 10:02 10:52 11:02 11:52 12:02 12:52 13:02 13:32 13:52 14:02 14:22 14:32 14:52 15:02 15:32 15:52 15:52 16:02 S 16:52 17:02 17:02 17:32 17:32 17:52 18:02 18:42 18:42 18:52 19:02 19:02 19:52 20:02 20:52 20:52 S 21:02 21:32 21:52 22:02 22:47 23:02 23:42 00:58
127,6 127,6 .. Eger, színház Csak leszállás  S 08:04 09:04 10:59 10:04 10:54 11:04 11:54 12:04 12:54 13:04 13:34 13:54 14:04 14:24 14:34 14:54 15:04 15:34 15:54 15:54 16:04 S 16:54 17:04 17:04 17:34 17:34 17:54 18:04 18:44 18:44 18:54 19:04 19:04 19:54 20:04 20:54 20:54 S 21:04 21:34 21:54 22:04 22:49 23:04 23:44 00:59
128,3 128,3 .. Eger, aut. áll. 09:20 08:05 09:05 11:00 10:05 10:55 11:05 11:55 12:05 12:55 13:05 13:35 13:55 14:05 14:25 14:35 14:55 15:05 15:35 15:55 15:55 16:05 17:30 16:55 17:05 17:05 17:35 17:35 17:55 18:05 18:45 18:45 18:55 19:05 19:05 19:55 20:05 20:55 20:55 21:15 21:05 21:35 21:55 22:05 22:50 23:05 23:45 01:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239, 241, 243 és 301 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
30 a hetek utolsó iskolai előadási napját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik
72 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én csak Gyöngyös, aut. áll.-ig közlekedik

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek