Navigáció átugrása
1051

Budapest–Gyöngyös/Ludas–Eger–Ózd

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 14:45
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 14:53
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 15:00
S 76,3 .. Gyöngyös, toronyház 15:52
S 76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 15:55
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 16:00
S 76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 85,2 .. Halmajugra, bej. út 16:09
S 88,9 .. Karácsond, bej. út 16:13
S 92,9 .. Detk, bej. út 16:17
91,8 S .. Ludas, aut. vt. S
105,6 105,6 .. Kápolna, Dembinszky út 16:29
114,6 114,6 .. Kerecsend, Fő út 60. 16:38
125,3 125,3 .. Eger, Tompa utca 16:49
126,9 126,9 .. Eger, vá. bej. út 16:52
127,6 127,6 .. Eger, színház 16:54
128,3 128,3 .. Eger, aut. áll. 16:55
128,3 128,3 .. Eger, aut. áll. 17:10
132,0 132,0 .. Eger, Nagylapos 17:15
133,0 133,0 .. Eger (Felnémet), felsőtárkányi elág. 17:17
140,7 140,7 .. Szarvaskő, ib. 17:26
149,4 149,4 .. Egercsehi, bekölcei elág. 17:37
151,3 151,3 .. Egercsehi (Bányatelep), aut. vt. 17:40
152,8 152,8 .. Szúcs, ib. 17:43
155,4 155,4 .. Szúcs, bányatelep 17:46
158,9 158,9 .. Tarnalelesz, szúcsi elág. 17:50
160,1 160,1 .. Szentdomonkos, aut. vt. 17:53
161,7 161,7 .. Szentdomonkos, Tipászó 17:55
170,0 170,0 .. Borsodnádasd, aut. vt. 18:06
173,9 173,9 .. Járdánháza, temető 18:10
176,6 176,6 .. Arló, Arlói-tó bej. út 18:14
179,5 179,5 .. Ózd, somsályi elág. 18:18
180,5 180,5 .. Ózd-Hódoscsépány, élelmiszerbolt 18:20
182,0 182,0 .. Ózd, bolyki elág. 18:22
183,5 183,5 .. Ózd, aut. áll. 18:25

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
82 XII. 26-án nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek