Navigáció átugrása
1052

Budapest - Gyöngyös - Eger - Ózd

Menetrend érvényessége: 2018.03.01 -
Besorolás: O O R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 5   V 72 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 08:10 14:45 22:45
3,8 3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 08:18 14:52 22:50
7,7 7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 0 08:25 15:00 22:55
S S 26,8 Gödöllő, Idősek Otthona 08:41 S 23:10
S S 27,4 Gödöllő, Széchenyi I. u. 08:42 S 23:11
S S 28,2 Gödöllő, szökőkút 08:45 S 23:13
S S 28,9 Gödöllő, aut. áll. 08:47 S 23:15
S S 28,9 Gödöllő, aut. áll. 08:50 S 23:15
S S 29,8 Gödöllő, Egyetem | S 23:17
S S 32,3 Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út | S 23:20
S S 36,7 Domonyvölgy 09:00 S 23:24
S S 42,4 Aszód, Kossuth L. u. 2. 09:07 S 23:30
S S 43,3 Aszód, vá. bej. út | S 23:31
S S 43,9 Aszód, Bethlen G. u. 09:10 S 23:32
S 52,1 52,9 Kerekharaszt 09:19 S 23:40
S 54,1 .. Hatvan, Rákóczi út | S 23:42
S 55,0 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 09:22 S 23:43
S 56,4 .. Hatvan, aut. pu. 09:25 S 23:45
S 56,4 .. Hatvan, aut. pu. 09:30 S 23:45
S 57,3 .. Hatvan, Kossuth tér 09:32 S 23:47
S 58,4 .. Hatvan, Horváth M. út 09:33 S 23:48
S 64,8 .. Hort, Gerendás 09:40 S 23:54
S 65,8 .. Hort, Hősök tere 1. 09:42 S 23:55
S 67,9 .. Fáy tanya 09:44 S |
S 71,3 .. Ilonatelep 09:48 S |
70,8 74,5 .. Szőlőskert 09:50 | |
72,0 75,7 .. Nagyrédei elág. 09:52 | 00:03
76,3 80,0 .. Gyöngyös, toronyház 09:57 15:52 00:08
76,7 80,4 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út | | |
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 10:00 15:55 00:10
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 10:05 16:00 00:10
76,7 80,4 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út | | |
85,2 88,9 .. Halmajugra, bej. út 10:14 16:09 00:20
88,9 92,6 .. Karácsond, bej. út 10:18 16:13 00:23
92,9 96,6 .. Detk, bej. út 10:22 16:17 00:26
105,6 109,3 .. Kápolna, aut. vt. 10:34 16:29 00:37
114,6 118,3 .. Kerecsend, aut. vt. 10:43 16:38 00:46
125,3 129,0 .. Eger, VOLÁN-telep 10:54 16:49 00:56
126,9 130,6 .. Eger, vá. bej. út 10:57 16:52 00:58
127,6 131,3 .. Eger, színház 10:59 16:54 00:59
128,3 132,0 .. Eger, aut. áll. 11:00 16:55 01:00
128,3 132,0 .. Eger, aut. áll. 11:15 17:10  
132,0 135,7 .. Eger, Nagylapos | 17:15  
133,0 136,7 .. Eger (Felnémet), aut. vt. 11:22 17:17  
140,7 144,4 .. Szarvaskő, ib. 11:31 17:26  
149,4 153,1 .. Egercsehi elág. 11:42 17:37  
151,3 155,0 .. Egercsehi, bányatelep aut. vt. 11:45 17:40  
152,8 156,5 .. Szúcs, ib. 11:48 17:43  
155,4 159,1 .. Szúcs, bányatelep 11:51 17:46  
158,9 162,6 .. Tarnalelesz, szúcsi elág. 11:55 17:50  
160,1 163,8 .. Szentdomonkos, aut. vt. 11:58 17:53  
161,7 165,4 .. Szentdomonkos, Tipászó 12:00 17:55  
170,0 173,7 .. Borsodnádasd, aut. vt. 12:11 18:06  
173,9 177,6 .. Járdánháza, temető 12:15 18:10  
176,6 180,3 .. Arló, Arlói-tó bej. út 12:19 18:14  
179,5 183,2 .. Ózd, somsályi elág. 12:23 18:18  
180,5 184,2 .. Ózd-Hódoscsépány, élelmiszerbolt 12:25 18:20  
182,0 185,7 .. Ózd, bolyki elág. 12:27 18:22  
183,5 187,2 .. Ózd, aut. áll. 12:30 18:25  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 352 és 354 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik
72 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én csak Gyöngyös, aut. áll.-ig közlekedik

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek

Hírek