Navigáció átugrása
1069

Budapest–Gyöngyös–Heves–Kisköre–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2018.06.16 - 2018.08.31
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 16:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 16:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 16:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 17:22
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 17:25
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 17:30
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
87,2 .. Karácsond, Szabadság u. 15. 17:43
88,0 .. Karácsond, Vasút u. 6. 17:45
95,5 .. Nagyfüged, aut. vt. 17:54
98,8 .. Tarnazsadány, faluszéle 17:59
101,3 .. Tarnaméra, iskola 18:03
103,9 .. Boconád, kh. 18:07
114,3 0,0 Heves, Hősök tere 18:18
S 0,9 Heves, aut. áll. 18:20
S 0,9 Heves, aut. áll. 18:25
114,3 0,0 Heves, Hősök tere |
122,7 .. Átány, aut. vt. 18:36
123,7 .. Átány, Sárvári út 18:38
129,7 .. Kömlő, sz. ib. 18:44
130,5 .. Kömlő, Egri út 132. 18:46
136,8 .. Tiszanána, ib. 18:53
137,8 0,0 Tiszanána, aut. vt. 18:55
S 7,7 Kisköre, Kossuth L. u. 50. 19:04
S 8,7 Kisköre, vh. 19:06
S 10,2 Kisköre, Erőmű 19:08
Kisköre, Erőmű 19:15
Abádszalók, aut. áll. 19:37
S 10,2 Kisköre, Erőmű 19:08
S 8,7 Kisköre, vh. 19:11
S 7,7 Kisköre, Kossuth L. u. 50. 19:13
137,8 0,0 Tiszanána, aut. vt. 19:22
144,7 .. Sarud, aut. vt. 19:31
149,2 .. Újlőrincfalva, ib. 19:37
154,2 .. Poroszló, Református templom 19:44
154,8 .. Poroszló, Ökocentrum 19:45
165,5 .. Tiszafüred, posta 19:57
167,2 .. Tiszafüred, aut. áll. 20:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
O Országos járat