Navigáció átugrása
1075

Budapest–Jászberény–Heves–Abádszalók–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2019.05.15 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 115   N     117   V     9   P   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 11     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:45 12:45 15:00 17:45 18:45
2,4 2,4 .. Budapest, Örs vezér tere 07:54 12:54 15:09 17:54 18:54
13,3 13,3 .. Budapest, Rákoskeresztúr városközpont 08:07 13:07 15:22 18:07 19:07
22,6 22,6 .. Maglód, SPAR | 13:18 15:33 18:18 19:18
30,4 30,4 .. Mende, kh. | 13:25 15:40 18:25 19:25
38,2 38,2 .. Sülysáp, Fő út 55. | 13:34 15:49 18:32 19:32
40,5 40,5 .. Tápiószecső, Magdolnatelep | | | 18:35 19:35
42,5 42,5 .. Tápiószecső, kh. 08:31 13:38 15:53 18:39 19:39
45,4 45,4 .. Tápiószecső, Erdei útelág. | | | 18:43 19:43
48,1 48,1 .. Forrópuszta, Tsz. bej. út | | | 18:46 19:46
51,2 51,2 .. Szentmártonkáta, vá. elág. | | | 18:49 19:49
52,0 52,0 .. Szentmártonkáta, templom 08:45 13:51 16:06 18:50 19:50
S 57,5 .. Nagykáta, templom 08:51 S S S S
56,7 S .. Kátai ÁG. bej. út S | | 18:56 19:56
59,9 S .. Szentlőrinckáta, bej. út S 14:01 16:16 19:01 20:01
62,6 S .. Jászfelsőszentgyörgy, Vásártér S | | 19:05 20:05
63,4 S .. Jászfelsőszentgyörgy, kh. S 14:06 16:21 19:08 20:08
64,5 S .. Jászfelsőszentgyörgy, gépjav. S 14:08 16:23 19:10 20:10
65,6 S .. Hármastanya S | | 19:12 20:12
67,3 S .. Kerekudvar, bej. út S | | 19:14 20:14
68,3 S .. Régi pesti út S | | 19:16 20:16
71,4 71,6 .. Jászberény, Electrolux elág. | 14:14 16:29 19:19 20:19
72,9 73,1 .. Jászberény, vá. 09:08 14:17 16:32 19:22 20:22
74,5 74,7 .. Jászberény, aut. áll. 09:10 14:20 16:35 19:25 20:25
74,5 74,7 .. Jászberény, aut. áll. 09:20 14:30 16:45 19:35 20:35
75,3 75,5 .. Jászberény, Szabadság tér | | | 19:37 20:37
76,0 76,2 .. Jászberény, jászteleki elág. | | | 19:39 20:39
81,9 82,1 .. Jászjákóhalma, kh. | 14:40 16:55 19:46 20:46
82,6 82,8 .. Jászjákóhalma, art. kút | | | | |
83,4 83,6 .. Jászjákóhalma, TÜZÉP | | | 19:49 20:49
87,6 87,8 .. Kapitányrét | | | 19:53 20:53
91,4 91,6 .. Mezőgazdasági tanüzem | | | 19:57 20:57
94,2 94,4 .. Jászapáti, aut. áll. 09:42 14:55 17:10 20:00 21:00
94,2 94,4 .. Jászapáti, aut. áll. 09:43 14:56 17:11 20:01 21:01
S 95,3 .. Jászapáti, Táncsics u. 58. S | | | |
S 100,2 .. Jászszentandrás, 6-os km kő S | | 20:10 21:10
S 102,0 .. Jászszentandrás, gépjav. S | | 20:13 21:13
S 102,7 .. Jászszentandrás, aut. vt. S 15:09 17:24 20:14 21:14
S 102,7 .. Jászszentandrás, aut. vt. S 15:10 17:25 20:15 21:15
95,0 S .. Jászapáti, vá. bej. út 09:45 | S S S
98,1 S .. Jásziványi elág. | | S S S
105,2 109,7 .. Heves, Állami gazdaság bej. út | | | 20:24 21:24
106,4 110,9 .. Heves, Pusztacsász | | | 20:26 21:26
107,8 112,3 .. Heves, Szociális Otthon | | | 20:28 21:28
108,1 112,6 0,0 Heves, aut. áll. bej. út | | | | |
S S 0,2 Heves, aut. áll. 10:00 15:25 17:40 20:30 21:30
S S 0,2 Heves, aut. áll. 10:05 15:30 17:45    
108,1 112,6 0,0 Heves, aut. áll. bej. út | | |    
108,8 113,3 .. Heves, Hősök tere 10:07 | |    
111,1 115,6 .. Heves, vá. bej. út 10:09 | |    
117,2 121,7 .. Átány, aut. vt. 10:16 15:42 17:57    
118,2 122,7 .. Átány, Alvégesi temető 10:18 | |    
124,2 128,7 .. Kömlő, ib. 10:24 15:50 18:05    
125,0 129,5 .. Kömlő, Egri út 132. 10:26 | |    
131,3 135,8 .. Tiszanána, ib. 10:33 | |    
132,3 136,8 .. Tiszanána, Fő tér 10:35 16:00 18:15    
140,0 144,5 .. Kisköre, Kossuth L. u. 50. 10:45 | |    
141,0 145,5 .. Kisköre, Szent István park 10:47 16:12 18:27    
146,4 150,9 .. Pusztataskony, szoc. otthon 10:54 16:20 18:35    
150,3 154,8 .. Abádszalók, vá. bej. út 10:58 16:24 18:39    
154,7 159,2 .. Abádszalók, vasbolt 11:04 16:32 18:47    
155,6 160,1 .. Abádszalók, aut. áll. 11:06 16:34 18:49    
155,6 160,1 .. Abádszalók, aut. áll. 11:08 16:34 18:49    
157,0 161,5 .. Abádszalók, Füredi út 87. 11:10 16:36 18:51    
161,5 166,0 .. Tiszaderzs, kh. 11:16 16:42 18:57    
171,0 175,5 .. Tiszaszőlős, aut. vt. 11:27 16:52 19:07    
177,4 181,9 .. Tiszafüred, sz. bolt 11:35 17:00 19:15    
178,6 183,1 .. Tiszafüred, posta 11:37 17:02 19:17    
180,3 184,8 .. Tiszafüred, aut. áll. 11:40 17:05 19:20    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 108, 115 és 117 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat

Hírek