Navigáció átugrása
1081

Budapest–Dabas–Lajosmizse–Kecskemét–Tiszakécske

Menetrend érvényessége: 2019.06.15 -
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 17:45
S S 2,8 Budapest, Határ út S
S S 6,8 Budapest, Pesterzsébet felső S
S S 11,5 Budapest, Soroksár, Hősök tere S
S S 20,7 Alsónémedi, Árpád u. S
S S 22,4 Alsónémedi, Szabadság tér S
S S 26,3 Bugyi elág. S
S S 29,4 Felsőbabádi elág. S
S S 30,4 Felsőbabád S
S S 32,8 35-ös km kő S
S S 35,3 Dabas, Sári híd S
S S 38,0 Dabas, Zentai u. S
S S 40,9 Dabas, motel S
S S 43,0 Dabas, gyóni elág. S
S S 44,5 Dabas, Savanyító S
S S 47,4 Hernádi elág. S
S 52,0 51,4 Örkény, pusztavacsi elág. 18:30
S 56,8 .. Táborfalva, vasúti ker. 18:36
S 60,5 .. Felsőlajos, v. mh. 18:41
S 62,9 .. Kónya dűlő |
S 65,6 .. Lajosmizse, Vízgép Váll. 18:46
S 66,9 .. Lajosmizse, aut. vt. 18:48
S 66.9 .. Lajosmizse, aut. vt. 18:48
S 68,2 .. Lajosmizse, Dózsa telep 18:50
S 71,5 .. Csordás bolt |
72,1 76,5 .. Budai úti iskola |
76,5 80,9 .. Kecskemét, ladánybenei elág. |
78,2 82,6 .. Kecskemét, Széchenyiváros 19:05
80,1 84,5 .. Kecskemét, aut. áll. 19:10
80,1 84,5 .. Kecskemét, aut. áll. 19:30
81,4 85,8 .. Kecskemét, Aluljáró 19:32
82,5 86,9 .. Kecskemét, Szőlőfürt Fogadó 19:33
85,2 89,6 .. Kecskemét, Repülőtér 19:36
88,6 93,0 .. Határút (4622 sz. út) 19:40
94,0 98,4 .. Gácsi vendéglő 19:46
98,0 102,4 .. Szentkirály, Rákóczi u. 19:50
98,5 102,9 .. Szentkirály, Szent István tér 19:51
99,9 104,3 .. Kordik bejáró 19:53
101,1 105,5 .. Kokovai dűlő 19:54
102,7 107,1 .. Pekár tanya 19:56
107,0 111,4 .. Porga tanya 20:01
108,7 113,1 .. Kerekdombi dűlő 20:03
109,8 114,2 .. Kőrösi híd 20:04
111,4 115,8 .. Tiszakécske, Dózsa telep 20:05
112,0 116,4 .. Tiszakécske, v. átjáró 20:06
112,6 117,0 .. Tiszakécske, kerekdombi elág. 20:07
113,0 117,4 .. Tiszakécske, vh. 20:08
113,6 118,0 .. Tiszakécske, Szolnoki út 20:09
114,3 118,7 .. Tiszakécske, Szabolcska u. 20:11
115,2 119,6 .. Tiszakécske, Erkel fasor 20:13
116,1 120,5 .. Tiszakécske, Templom tér 20:15

Jelmagyarázat

* A vonalszakasz részletes menetrendje az 1080 sz. mezőben található.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat