Navigáció átugrása
1085

Budapest–Kecskemét–Szarvas–Békéscsaba

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 - 2018.02.28
Besorolás: O O O O O O O O O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1087   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   A 2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1088       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1087   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1087       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 103   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1082   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 7     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:20 06:40 06:45 09:00 12:15 12:15 13:50 14:00 14:15 16:15 16:15 19:00
78,2 .. Kecskemét, Széchenyiváros S 07:47 07:52 10:07 13:22 13:22 14:57 15:07 15:22 | 17:22 20:07
80,1 .. Kecskemét, aut. áll. 07:50 07:50 07:55 10:10 13:25 13:25 15:00 15:10 15:25 17:25 17:25 20:10
80,1 .. Kecskemét, aut. áll. 08:00 08:00 08:05 10:20 13:35 13:35 15:10 15:25 15:35 17:30 17:35 20:20
81,4 .. Kecskemét, Aluljáró 08:02 08:02 | 10:22 | | 15:12 | 15:37 | 17:37 |
85,2 .. Kecskemét, Repülőtér 08:06 08:06 | 10:26 | | 15:16 | 15:41 | 17:41 |
87,0 .. Mintagyümölcsös 08:08 08:08 | 10:28 | | | | | | | |
95,4 .. Kohári major 08:18 08:18 | 10:38 | | | | | | | |
97,5 .. Nyárlőrinc, bej. út 08:20 08:20 | 10:40 | | | | | | 17:55 |
100,7 .. Nyárjas, vá. bej. út 08:24 08:24 | 10:44 | | | | | | 17:59 |
102,4 .. Világoshegy 08:27 08:27 | 10:47 | | | | | | 18:02 |
103,8 .. Kapásfalu 08:29 08:29 | 10:49 | | | | | | 18:04 |
106,6 .. Lakitelek, újtelep 08:32 08:32 | 10:52 | | 15:40 | 16:05 | 18:07 |
107,6 .. Lakitelek, aut. vt. 08:33 08:33 | 10:53 14:04 14:04 15:41 | 16:06 | 18:08 |
107,6 .. Lakitelek, aut. vt. 08:33 08:33 | 10:54 14:04 14:04 15:41 | 16:06 | 18:08 |
112,5 0,0 Tiszaug, elág. 08:39 08:39 | | | | 15:49 | 16:13 | 18:15 |
S 1,1 Tiszaug, kh. 08:42 08:42 S 11:03 S S 15:52 S S S 18:18 S
S 1,1 Tiszaug, kh. 08:42 08:42 S 11:04 S S 15:52 S S S 18:18 S
S 3,1 Tiszaug, Holt-Tisza 08:45 08:45 S 11:06 S S | S S S 18:21 S
115,0 5,3 Tiszaug, vá. bej. út | | | | | | | | | | | |
117,3 .. Tiszakürt, konzervüzem | | | | | | | | | | | |
118,3 .. Tiszakürt, kh. 08:52 08:52 | 11:11 | | 16:02 | 16:20 | 18:28 |
118,3 .. Tiszakürt, kh. 08:52 08:52 | 11:12 | | 16:02 | 16:20 | 18:28 |
123,9 .. Cserkeszőlő, posta 08:59 08:59 | 11:20 | | 16:09 16:08 16:27 | 18:37 21:01
125,6 .. Cserkeszőlő, aut. vt. 09:01 09:01 | 11:22 14:25 14:25 16:12 16:10 16:30 | 18:40 |
129,7 .. Istvánháza, v.mh. bej. út 09:08 09:08 | 11:28 | | | | | | | |
133,2 .. Kunszentmárton, aut. áll. 09:15 09:15 | 11:32 14:35 14:35 16:23 16:21 16:40 | 18:51 |
133,2 .. Kunszentmárton, aut. áll. 09:20 09:20 | 11:35 14:40 14:40 16:25 16:23 16:42 | 18:51 |
134,1 .. Kunszentmárton, vá. 09:22 09:22 | 11:37 | | 16:27 16:25 16:44 | 18:53 |
134,6 .. Kunszentmárton, cipőgyár | | | | | | | | | | | |
136,4 .. Kiserdő 09:26 09:26 | | | | | | | | | |
138,7 .. 55,7-es km kő 09:29 09:29 | | | | | | | | 18:58 |
140,4 .. Szabadság Tsz. 09:31 09:31 | | | | | | | | | |
144,0 .. Öcsöd, aut. vt. 09:36 09:36 09:08 11:50 14:52 14:52 16:39 16:36 16:53 | 19:06 21:20
145,1 .. Öcsöd, bölcsöde 09:39 09:39 | 11:52 | | 16:40 16:37 16:54 | 19:09 |
147,7 .. Horgai út 09:42 09:42 | | | | | | | | | |
150,9 .. Békésszentandrás, Rákóczi Tsz. 09:45 09:45 | | | | | | | | | |
152,7 .. Békésszentandrás, aut. vt. 09:48 09:48 09:17 12:03 15:02 15:02 16:52 16:49 17:03 | 19:18 21:28
155,0 .. Békésszentandrás, külső 09:50 09:50 | | | | | | | | | |
156,7 .. Mezőtúri útelág. 09:52 09:52 | | | | | | | | 19:22 |
157,7 .. Szarvas, főiskola 09:54 09:54 | 12:09 15:08 15:08 16:59 16:54 17:10 | 19:23 21:33
158,8 .. Szarvas, aut. áll. 09:55 09:55 09:25 12:10 15:10 15:10 17:00 16:55 17:12 18:45 19:25 21:35
158,8 .. Szarvas, aut. áll. 10:00 10:00 09:30   15:15   17:05 16:55 17:15 18:55   21:40
159,6 .. Szarvas, vá. bej. út 10:02 10:02 |       17:07 16:56 17:16      
160,7 .. Szarvas, Mezőgép     |         | |      
163,7 .. Szarvas, Ezüstszőlő     |         17:01 17:21      
166,9 .. Csabacsűd, felső     |         17:05 17:25      
173,3 .. Kardos     |         17:11 17:31      
181,0 .. Kondoros, aut. vt.     09:55         17:19 17:39      
181,0 .. Kondoros, aut. vt.     09:55         17:20 17:40      
190,4 .. Kétsopronyi elág.     |         17:33 17:53      
203,6 .. Békéscsaba, VOLÁN telep     10:21         17:46 18:06      
204,9 .. Békéscsaba, Csengeri u.     |         17:48 18:08      
206,8 .. Békéscsaba, aut. áll.     10:25         17:50 18:10      

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101 és 103 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
2 XII. 24-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat