Navigáció átugrása
1175

Budapest–Mernye–Kaposvár–Kadarkút–Nagyatád

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Km Megállók (DDKK Zrt.) 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 103   73 86 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 105   75 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   80   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3   75 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 09:30 13:30 13:30 16:30 21:30
4,7 .. .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 09:39 13:39 13:39 16:39 21:39
5,8 .. .. Budapest, Újbuda-központ 09:41 13:41 13:41 16:41 21:41
8,6 .. .. Budapest, Sasadi út 09:46 13:46 13:46 16:46 21:46
100,8 .. 0,0 M7 Siófok-Kelet felhajtó | | | | |
S .. 8,0 Siófok, aut. áll. S S S 18:00 S
S .. 8,0 Siófok, aut. áll. S S S 18:00 S
108,8 .. 10,7 M7 Siófok-Centrum felhajtó | | | | |
154,0 .. .. Somogybabod, felső 11:24 15:24 15:24 18:49 23:39
167,1 .. .. Mernye, Kossuth Lajos u. 11:37 15:37 15:37 19:02 23:52
171,9 .. .. Mernye, kh. 11:42 15:42 15:42 19:07 23:57
177,9 .. .. Somogyaszaló, kultúrház 11:48 15:48 15:48 19:13 00:03
189,6 .. 0,0 Kaposvár, Füredi u. csp. 12:01 16:01 16:01 19:26 00:16
S .. 1,5 Kaposvár, aut. áll. 12:05 16:05 16:05 19:30 00:20
S .. 1,5 Kaposvár, aut. áll.     16:10    
189,6   0,0 Kaposvár, Füredi u. csp.     |    
212,8 .. .. Kadarkút, közp. aut. vt.     16:35    
237,9 .. .. Nagyatád, aut. áll.     17:05    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 102, 103, 104, 105 és 106 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
73 tanév tartama alatt a hét első munkanapját megelőző nap kivételével naponta, valamint nyári tanszünetben naponta
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik
86 XII. 24-én nem, viszont XII. 26-án közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek

Hírek