Navigáció átugrása
1184

Lenti–Letenye–Nagykanizsa–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 - 2018.12.08
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Lenti, aut. áll. 16:15
9,6 Lovászi, presszó 16:25
13,2 Tornyiszentmiklós, vegyesbolt 16:30
14,2 Tornyiszentmiklós, kultúrház 16:32
16,0 Dobri, vegyesbolt 16:35
20,3 Csörnyeföld, kh. 16:40
26,5 Murarátka, vegyesbolt 16:48
31,4 Letenye, aut. áll. 16:55
31,4 Letenye, aut. áll. 17:00
38,0 Becsehely, templom 17:07
47,2 Sormás, aut. vt. 17:16
53,6 Nagykanizsa, aut. áll. 17:25
53,6 Nagykanizsa, aut. áll. 17:40
259,7 Budapest, Sasadi út Csak leszállás  0 20:04
262,5 Budapest, Újbuda-központ Csak leszállás  0 20:09
263,6 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak leszállás  0 20:11
268,3 Budapest, Népliget aut. pu. 20:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatára a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek