Navigáció átugrása
1199

Budapest–Hévíz–Zalaegerszeg–Körmend–Szentgotthárd

Menetrend érvényessége: 2018.06.01 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 07:00
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 07:09
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 07:11
8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 07:16
178,4 .. Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 09:07
188,9 0,0 Keszthely, aut. áll. bej. út |
S 0,5 Keszthely, aut. áll. (vá.) 09:20
S 0,5 Keszthely, aut. áll. (vá.) 09:25
188,9 0,0 Keszthely, aut. áll. bej. út |
196,6 .. Hévíz, aut. áll. 09:40
196,6 .. Hévíz, aut. áll. 09:45
208,4 .. Zalacsány, templom 09:58
219,7 .. Nagykapornak, aut. vt. 10:10
234,3 .. Zalaegerszeg, aut. áll. 10:25
234,3 .. Zalaegerszeg, aut. áll. 10:40
268,2 .. Körmend, aut. áll. 11:20
299,9 .. Szentgotthárd, aut. áll. 11:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek

Hírek