Navigáció átugrása
1201

Budapest–Balatonalmádi–Balatonfüred–Tihany

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 105   34   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 107   67   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 109   V 51 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 203   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 221       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:30 08:30 11:00 11:00 16:30
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 08:39 08:39 11:09 11:09 16:39
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 08:41 08:41 11:11 11:11 16:41
8,6 .. Budapest, Sasadi út 08:46 08:46 11:16 11:16 16:46
97,4 .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 09:58 09:58 12:25 12:25 17:55
99,9 .. Balatonakarattya, üdülő 10:00 10:00 12:28 12:28 17:58
101,0 .. Balatonkenese, Újtelep 10:02 10:02 12:30 12:30 18:00
102,4 .. Balatonkenese, vá. 10:04 10:04 12:32 12:32 18:02
108,4 .. Balatonfűzfő, vá. 10:11 10:11 12:39 12:39 18:09
111,0 .. Balatonfűzfő, Tobruk, 71. sz. út 10:14 10:14 12:42 12:42 18:12
113,8 .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út 10:17 10:17 12:45 12:45 18:15
115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 10:20 10:20 12:48 12:48 18:18
115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 10:25 10:25 12:50 12:50 18:20
118,2 .. Káptalanfüred, v. mh. bej. út 10:28 10:28 12:53 12:53 18:23
122,3 .. Alsóörs, aut. áll. 10:33 10:33 12:58 12:58 18:28
125,0 .. Paloznak, bej. út 10:36 10:36 13:01 13:01 18:31
126,2 .. Csopak, v. mh. bej. út 10:38 10:38 13:03 13:03 18:33
129,4 .. Balatonfüred, Arács vasúti mh. 10:41 10:41 13:06 13:06 18:36
130,1 .. Balatonfüred, Arany Csillag 10:43 10:43 13:08 13:08 18:38
130,4 0,0 Balatonfüred, Horváth M. utca | | | | |
S 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 10:45 10:45 13:10 13:10 18:40
S 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 10:50 10:50      
130,4 0,0 Balatonfüred, Horváth M. utca | |      
131,0 .. Balatonfüred, hajóállomás 10:53 10:53      
131,8 .. Balatonfüred, Széchenyi sétány 10:55 10:55      
132,7 .. Balatonfüred, kemping 10:57 10:57      
133,6 .. Balatonfüred, hajógyár 10:59 10:59      
135,8 .. Tihany, Hotel Panoráma 11:02 11:02      
138,2 .. Tihany, hajóállomás bej. út 11:06 11:06      
139,0 .. Tihany, Újságíró üdülő 11:08 11:08      
140,3 .. Tihany, Halásztelep 11:10 11:10      
141,6 .. Tihany, rév bej. út 11:13 11:13      
143,0 .. Tihany, szőlőhegy 11:16 11:16      
143,7 .. Tihany, alsó 11:17 11:17      
144,2 .. Tihany, posta 11:18 11:18      
144,6 .. Tihany, forduló 11:19 11:19      
144,9 .. Tihany, sportpálya 11:20 11:20      

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 105, 106, 107, 108 és 109 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
34 V. 04-től IX. 29-ig szabad- és munkaszüneti napokon
67 nyári tanszünetben munkanapokon
51 XII. 25-én nem közlekedik

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek

Hírek