Navigáció átugrása
1216

Budapest–Veszprém–Tapolca–Sümeg–Zalaszentgrót

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:00 15:15
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 06:09 15:24
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 06:11 15:26
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 06:16 15:31
64,3 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori út 07:06 |
66,5 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor 07:10 |
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:15 |
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:20 |
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út | |
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 07:42 S
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 07:45 S
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út | |
S 97,4 .. Öskü, aut. vt. 07:52 S
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 08:10 17:00
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 08:20 17:10
114,6 114,7 .. Veszprém, Komakút tér 08:22 17:12
115,5 115,6 .. Veszprém, József A. u. 08:23 17:13
118,7 118,8 .. Nemesvámos, felső bej. út 08:28 17:18
127,3 127,4 .. Tótvázsonyi elág. 08:36 17:26
134,6 134,7 0,0 Nagyvázsony, pulai elág. 08:44 17:34
S S 1,3 Nagyvázsony, aut. vt. 08:47 S
134,6 134,7 0,0 Nagyvázsony, pulai elág. 08:49 17:34
139,0 139,1 .. Pula, faluház 08:54 17:39
144,0 144,1 .. Vigántpetend, bej. út 08:59 17:44
145,5 145,6 .. Kapolcs, aut. vt. 09:02 17:47
150,7 150,8 .. Monostorapáti, Platán vend. 09:08 17:53
157,2 157,3 .. Tapolca, Diszel, bej. út 09:15 18:00
161,8 S .. Tapolca, SPAR 09:22 18:07
S 161,6 .. Tapolca, új lakótelep S S
162,9 163,0 .. Tapolca, aut. áll. 09:25 18:10
162,9 163,0 .. Tapolca, aut. áll.   18:15
163,9 164,0 .. Tapolca, ÉNYKK Zrt.   18:17
164,9 165,0 .. Tapolca, Stadion út   18:18
169,1 169,2 0,0 Lesenceistvándi elág.   |
S S 0,2 Lesencetomaj, aut. vt.   18:24
169,1 169,2 0,0 Lesenceistvándi elág.   |
170,2 170,3 .. Lesenceistvánd, Egészségház   18:26
174,8 174,9 .. Uzsai elág.   18:31
176,3 176,4 .. Uzsa, erdészeti telep   18:33
177,4 177,5 .. Uzsa, vá. bej. út   18:34
185,8 185,9 .. Sümeg, aut. áll.   18:45
185,8 185,9 .. Sümeg, aut. áll.   18:45
188,9 189,0 .. Sümeg, vá. bej. út   18:49
195,5 195,6 .. Mihályfa, óhídi elág.   18:57
199,8 199,9 .. Szalapa, aut. ford.   19:03
203,4 203,5 .. Türje, Szentgróti u. 9.   19:08
208,9 209,0 .. Zalaszentgrót, aut. áll.   19:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek