Navigáció átugrása
1229

Budapest–Veszprém–Pápa

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: O O O
 Km Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 203       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 213       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 233   75 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 12:15 16:00 16:15
4,7 4,7 .. .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 12:24 16:09 16:24
5,8 5,8 .. .. Budapest, Újbuda-központ 12:26 16:11 16:26
8,6 8,6 .. .. Budapest, Sasadi út 12:31 16:16 16:31
64,3 64,3 .. .. Székesfehérvár, Zombori út | 17:09 |
66,5 66,5 .. .. Székesfehérvár, Király sor | 17:12 |
68,4 68,4 .. .. Székesfehérvár, aut. áll. | 17:20 17:30
68,4 68,4 .. .. Székesfehérvár, aut. áll. | 17:35 17:32
81,1 81,1 .. .. Csór, Magyar u. | 17:50 |
85,0 85,0 .. .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út | | |
87,3 87,3 .. .. Várpalota, Széchenyi u. | 17:55 |
90,0 90,0 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út | | |
S S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. S 18:00 17:57
S S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. S 18:02 17:58
90,0 90,0 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út | | |
S 97,4 .. .. Öskü, aut. vt. S 18:12 S
102,7 102,8 0,0 0,0 Hajmáskéri elág. | | |
.. .. 0,3 S Hajmáskér, felüljáró S S S
.. .. S 0,3 Sóly, felüljáró S S S
.. .. 0,0 0,0 Hajmáskéri elág. | | |
113,1 113,2 0,0 .. Veszprém, aut. áll. 14:05 18:30 18:23
113,1 113,2 0,0 .. Veszprém, aut. áll. 14:10 18:35 18:25
S S 1,2 .. Veszprém, színház S S S
S 114,4 S .. Veszprém, Komakút tér S S 18:27
S 115,3 S .. Veszprém, József A. u. S S 18:29
114,6 S S .. Veszprém, Jutasi úti ltp. | 18:37 |
118,0 S S .. Veszprém, házgyár | | |
129,5 130,1 14,5 0,0 Herend, szentgáli elág. | | |
S S S 0,6 Herend, aut. vt. S 18:55 S
129,5 130,1 S 0,0 Herend, szentgáli elág. | | |
136,9 137,5 .. .. Csehbányai elág. | | |
137,5 S .. .. Városlőd, pápai elág. | 19:05 |
S 138,3 .. .. Városlőd, alsó S S S
143,7 144,7 .. .. Farkasgyepű, posta | 19:12 |
144,9 145,9 .. .. Farkasgyepű, TBC Gyógyintézet | 19:14 |
148,5 149,5 .. .. Bakonyjákó, aut. vt. | 19:19 |
157,3 158,3 .. .. Pápa, Tapolcafő, posta | 19:28 |
162,8 163,8 .. .. Pápa, Veszprémi út | 19:34 19:15
163,5 164,5 .. .. Pápa, Budai Nagy A. u. | | |
164,9 165,9 .. .. Pápa, aut. áll. 15:00 19:40 19:19

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állanak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
82 XII. 26-án nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek