Navigáció átugrása
1240

Budapest–Székesfehérvár–Veszprém–Ajka–Sümeg

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   V 61 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1242     71 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9     21 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:00 11:15 12:45 15:15 15:45 16:45
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:09 11:24 12:54 15:24 15:54 16:54
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:11 11:26 12:56 15:26 15:56 16:56
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 06:16 11:31 13:01 15:31 16:01 17:01
64,3 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori u. 07:09 | 13:54 | 16:54 |
66,5 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor 07:12 | 13:57 | 16:57 |
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:15 12:30 14:00 | 17:00 |
68,4 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:20 12:35 14:05 | 17:05 |
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út | | | | | |
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 07:42 S 14:27 S 17:27 S
S S 0,4 Várpalota, aut. áll. 07:45 S 14:30 S 17:30 S
90,0 90,0 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út | | | | | |
S 97,4 .. Öskü, aut. vt. 07:52 S 14:37 S 17:37 S
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 08:10 13:20 14:55 17:00 17:55 18:30
113,1 113,2 .. Veszprém, aut. áll. 08:20 13:25 15:00 17:10 18:05 18:40
129,5 129,6 0,0 Herend, szentgáli elág. | | | | | |
S S 0,6 Herend, aut. vt. 08:40 S 15:20 17:30 18:25 19:00
S S 0,6 Herend, aut. vt. 08:40 S 15:20 17:30 18:25 19:00
129,5 129,6 0,0 Herend, szentgáli elág. | | | | | |
140,1 140,2 .. Kislőd, bej. út 08:50 | | | 18:35 |
146,1 146,2 .. Ajka, noszlopi elág. 08:56 | | 17:46 18:41 19:16
150,6 150,7 .. Ajka, aut. áll. 09:02 14:03 15:42 17:52 18:47 19:22
150,6 150,7 .. Ajka, aut. áll.   14:05   17:55 18:50 19:25
159,4 159,5 .. Kolontár, aut. vt.   14:15   18:05 19:00 19:35
163,4 163,5 .. Devecser, aut. áll.   14:20   18:10 19:05 19:40
163,4 163,5 .. Devecser, aut. áll.   14:20   18:10 19:05  
171,0 171,1 .. Nemeshany, aut. vt.   14:28   18:18 19:13  
172,8 172,9 .. Káptalanfa, aut. vt.   14:31   18:21 19:16  
175,4 175,5 .. Gyepükaján, aut. vt.   14:34   18:24 19:19  
180,4 180,5 .. Csabrendek, gyógyszertár   14:40   18:30 19:25  
186,2 186,3 .. Sümeg, aut. áll.   14:48   18:38 19:33  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én 90 perccel korábban közlekedik
61 XII. 25-én nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat