Navigáció átugrása
1241

Budapest–Veszprém–Szombathely

Menetrend érvényessége: 2018.08.27 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:45
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:54
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:56
8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 07:01
113,1 .. Veszprém, aut. áll. 08:35
113,1 .. Veszprém, aut. áll. 08:50
129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. |
S 0,6 Herend, aut. vt. 09:10
S 0,6 Herend, aut. vt. 09:10
129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. |
146,1 .. Ajka, noszlopi elág. 09:26
155,5 0,0 Devecser, bej. út |
S 1,1 Devecser, aut. áll. 09:40
S 1,1 Devecser, aut. áll. 09:45
155,5 0,0 Devecser, bej. út |
160,6 .. Somlóvásárhely, vá. bej. út 09:51
161,8 .. Somlójenő, bej. út 09:53
165,1 .. Tüskevár, aut. vt. 09:56
167,3 .. Apácatorna, bej. út 09:59
169,2 .. Kisberzsenyi elág. 10:01
173,1 .. Dabrókai csárda 10:05
174,4 .. Karakó bej. út 10:07
177,8 .. Jánosháza, aut. vt. 10:10
181,5 .. Duka, aut. vt. 10:15
185,9 .. Vashosszúfalui elág. 10:20
187,2 .. Bögötei elág. 10:21
189,3 .. Hosszúpereszteg, aut. vt. 10:24
198,8 .. Szemenye, aut. vt. 10:34
201,8 .. Kám, aut. vt. 10:38
206,1 .. Rum, iskola 10:43
217,5 .. Tanakajd, bej. út 10:55
227,7 .. Szombathely, piac 11:07
229,4 .. Szombathely, aut. áll. 11:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek