Navigáció átugrása
1242

Budapest–Veszprém–Sümeg–Zalaszentgrót

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     71 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 15:15
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 15:24
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 15:26
8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 15:31
113,1 .. Veszprém, aut. áll. 17:00
113,1 .. Veszprém, aut. áll. 17:10
129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. |
S 0,6 Herend, aut. vt. 17:30
S 0,6 Herend, aut. vt. 17:30
129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. |
146,1 .. Ajka, noszlopi elág. 17:46
150,6 .. Ajka, aut. áll. 17:52
150,6 .. Ajka, aut. áll. 17:55
159,4 .. Kolontár, aut. vt. 18:05
163,4 .. Devecser, aut. áll. 18:10
163,4 .. Devecser, aut. áll. 18:10
171,0 .. Nemeshany, aut. vt. 18:18
172,8 .. Káptalanfa, aut. vt. 18:21
175,4 .. Gyepükaján, aut. vt. 18:24
180,4 .. Csabrendek, gyógyszertár 18:30
186,2 .. Sümeg, aut. áll. 18:38
186,2 .. Sümeg, aut. áll. 18:40
189,3 .. Sümeg, vá. bej. út 18:44
195,9 .. Mihályfa, óhídi elág. 18:53
200,2 .. Szalapa, aut. ford. 18:58
203,8 .. Türje, Szentgróti u. 9. 19:03
209,3 .. Zalaszentgrót, aut. áll. 19:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
71 XII. 24-25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat