Navigáció átugrása
1244

Budapest–Veszprém–Pápa–Bükfürdő

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 06:45
4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:54
5,8 Budapest, Újbuda-központ 0 06:56
8,6 Budapest, Sasadi út 0 07:01
113,1 Veszprém, aut. áll. 08:30
113,1 Veszprém, aut. áll. 08:40
165,1 Pápa, aut. áll. 09:35
165,1 Pápa, aut. áll. 09:45
195,1 Celldömölk, vá. 10:17
213,0 Sárvár, Termálfüdő 10:37
215,1 Sárvár, aut. áll. 10:40
215,1 Sárvár, aut. áll. 10:45
241,3 Bükfürdő, aut. áll. 11:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat