Navigáció átugrása
1251

Pápa–Bakonybél–Zirc–Bakonycsernye–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.06.15
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 224   N     2   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 4   O 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 204       A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 8   V 5 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 10       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Pápa, aut. áll.       06:10   15:00
0,8 .. Pápa, kórház       |   15:02
1,4 .. Pápa, Budai Nagy A. u.       06:13   |
2,1 .. Pápa, Veszprémi út       06:15   |
7,5 .. Adásztevel, bolt       06:22   15:10
10,5 .. Nagytevel, aut. vt.       06:26   15:14
12,8 .. Homokbödöge, központ       06:29   15:18
14,5 .. Ugod, bolt       06:31   |
15,3 .. Ugod, gyógyszertár       06:33   15:21
16,8 .. Ugod, vá. bej. út       06:36   15:24
18,4 .. Béb, bej. út       06:38   15:26
20,1 .. Franciavágás, vá. bej. út       06:41   15:29
24,4 .. Bakonykoppány, aut. vt.       06:47   15:34
26,5 .. Huszárokelőpuszta       06:50   15:38
30,8 .. Odvaskő, barlang       06:55   15:44
31,9 .. Gerencepuszta       |   15:45
34,2 .. Bakonybél, üd. bej. út       07:00   15:49
34,2 .. Bakonybél, üd. bej. út   05:00 05:15 07:00 12:25 15:50
35,1 .. Bakonybél, Petőfi u.   05:01 05:16 07:03 12:26 15:51
36,4 .. Bakonybél, felső   05:03 05:18 07:05 12:28 |
38,4 .. Somhegypuszta   05:06 05:21 07:08 | 15:56
41,8 .. Pénzesgyőr, Béke u. 32.   05:10 05:25 07:14 12:35 16:00
42,5 .. Pénzesgyőr, aut. vt.   05:12 05:27 07:16 12:37 16:02
45,6 .. Lókúti elág.   05:16 05:31 | | |
46,2 .. Zirc, Aklipuszta   05:17 05:32 07:21 | 16:07
47,2 .. Zirc, Szarvaskút   05:18 05:33 07:23 | |
51,1 .. Zirc, Bakonybéli út   05:23 05:38 07:29 | 16:13
52,6 .. Zirc, Rákóczi tér   05:25 05:40 07:32 12:50 16:15
52,6 .. Zirc, Rákóczi tér 05:05 05:45 05:45 07:36 12:55 16:25
53,1 0,0 Zirc, vá. bej. út | | | | | |
S 0,4 Zirc, aut. áll. (vá.) 05:06 S S 07:39 S S
S 0,4 Zirc, aut. áll. (vá.) 05:06 S S 07:40 S S
53,1 0,0 Zirc, vá. bej. út | | | | | |
53,3 .. Zirc, Szabadság u. 05:07 05:46 05:46 | | |
55,1 .. Nagyesztergár, Ányos P. u. 05:09 05:49 05:49 | | |
55,9 .. Nagyesztergár, óvoda 05:10 05:50 05:50 07:45 | 16:30
56,4 .. Nagyesztergár, posta 05:11 05:51 05:51 | 13:00 16:31
60,0 .. Dudar, vá. bej. út 05:16 05:56 05:56 07:51 | 16:36
60,5 .. Dudar, vásártér 05:18 05:58 05:58 07:52 13:06 16:38
61,2 .. Dudar, Hunyadi u 15. 05:20 06:00 06:00 07:53 | 16:40
62,3 .. Dudar, alsó 05:22 06:02 06:02 07:55 | 16:42
65,6 .. Csetény, orvosi lakás 05:27 06:07 06:07 08:00 13:13 16:47
66,5 .. Csetény, Petőfi út 77. 05:29 06:09 06:09 08:02 | 16:49
67,1 .. Csetény, Petőfi S. u. 156. 05:30 06:10 06:10 | | |
69,0 .. Szápár, bej. út 05:32 06:12 06:12 08:05 | 16:52
72,4 .. Bakonycsernye, Súri út 05:37 06:17 06:17 08:09 | 16:57
72,8 .. Bakonycsernye, iskola | | | | | |
73,2 .. Bakonycsernye, élelmiszerbolt 05:38 06:18 06:18 08:10 13:22 16:58
75,9 .. Bakonycsernye, kisgyóni elág. 05:42 06:22 06:22 08:15 13:26 17:02
77,4 .. Mecsértelep 05:44 06:24 06:24 08:17 13:28 17:04
79,3 .. Balinkabánya, bej. út 05:47 06:27 06:27 | | 17:07
81,8 .. Balinka, kh. 05:51 06:31 06:31 08:24 13:32 17:11
86,2 .. Bodajk, lakótelepi elág. 05:57 06:37 06:37 08:30 13:38 17:17
88,7 .. Csókakői elág. 06:01 06:41 06:41 08:34 | 17:21
91,2 .. Söréd, sz. bolt 06:05 06:45 06:45 08:38 13:45 17:25
91,2 .. Söréd, sz. bolt 06:05 06:45 06:45 08:45 13:45 17:30
96,3 .. Csákberény, aut. vt. 06:11 06:51 06:51 08:51 13:51 17:36
102,3 .. Zámolyi elág. 06:18 06:58 06:58 08:58 | 17:43
109,7 .. Csákvár, Szabadság tér 06:27 07:07 07:07 09:07 14:07 17:52
109,7 .. Csákvár, Szabadság tér 06:28 07:08 07:08 09:08 14:08 17:53
110,7 .. Csákvár, Kossuth u. 57. 06:29 | | | | |
112,8 .. Móriczmajor, bej. út | 07:11 07:11 09:11 | 17:56
116,2 .. Vértesboglár, sz. bolt 06:35 07:15 07:15 09:15 14:15 18:00
119,1 .. Bodmér, bej. út 06:39 07:19 07:19 09:19 | 18:04
122,7 .. Felcsút, bej. út | 07:22 07:22 | | |
129,6 .. Bicske, műszaki áruház 06:49 07:29 07:29 09:29 14:29 18:14
138,1 .. Herceghalom, vá. bej. út | 07:38 07:38 | | |
161,7 .. Budapest, Sasadi út 0 07:24 08:04 08:04 09:59 14:59 18:44
164,5 .. Budapest, Újbuda-központ 0 07:29 08:09 08:09 10:04 15:04 18:49
165,6 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 07:31 08:11 08:11 10:06 15:06 18:51
170,3 .. Budapest, Népliget aut. pu. 07:40 08:20 08:20 10:15 15:15 19:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 204, 207, 221 és 224 sz. járatokat az ÉNYKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére.
2 XII. 24-én nem közlekedik
5 XII. 25-26-án nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek