Navigáció átugrása
1253

Mór–Bicske–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R O O O R R O R R R O
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 920         930   13     1251   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1251   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1251       A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 910   M     918         1251   V 5 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 924   M     914     2   934   66     1251       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Mór, aut. áll. 05:20 05:20       09:30 11:30   14:30 16:30 16:30  
0,6 0,0 Mór, kórház bej. út | |       | |   | | |  
S 0,5 Mór, Vértes Áruház 05:23 05:23       09:33 11:33   14:33 16:33 16:33  
0,6 0,0 Mór, kórház bej. út 05:24 05:24       09:34 11:34   14:34 16:34 16:34  
5,9 .. Csókakői elág. 05:29 05:29 06:01 06:41 08:34 09:39 11:39   14:39 16:39 16:39 17:21
8,4 .. Söréd, Kossuth u. 05:32 05:32 06:05 06:45 08:38 09:42 11:42 13:45 14:42 16:42 16:42 17:25
8,4 .. Söréd, Kossuth u. 05:33 05:33 06:05 06:45 08:45 09:43 11:43 13:45 14:43 16:43 16:43 17:30
13,5 .. Csákberény, Rákóczi u. 05:39 05:39 06:11 06:51 08:51 09:49 11:49 | 14:49 16:49 16:49 17:36
19,5 .. Zámolyi elág. 05:46 05:46 06:18 06:58 08:58 09:56 11:56 | 14:56 16:56 16:56 17:43
23,0 .. Vaskapu dűlő 05:50 05:50 | | | 10:00 12:00 | 15:00 17:00 17:00 |
26,9 .. Csákvár, Szabadság tér 05:55 05:55 06:27 07:07 09:07 10:05 12:05 14:07 15:05 17:05 17:05 17:52
26,9 .. Csákvár, Szabadság tér 05:55 05:55 06:28 07:08 09:08 10:05 12:05 14:08 15:05 17:05 17:05 17:53
27,9 .. Csákvár, Kossuth u. 57. 05:56 05:56 06:29 | | 10:06 12:06 | 15:06 17:06 17:06 |
30,0 .. Móriczmajor, bej. út 05:59 05:59 | 07:11 09:11 10:09 12:09 | 15:09 17:09 17:09 17:56
33,4 .. Vértesboglár, Kossuth u. 06:03 06:03 06:35 07:15 09:15 10:13 12:13 14:15 15:13 17:13 17:13 18:00
36,3 .. Bodmér, bej. út 06:07 06:07 06:39 07:19 09:19 10:17 12:17 | 15:17 17:17 17:17 18:04
39,9 .. Felcsút, bej. út 06:11 06:11 | 07:22 | 10:21 12:21 | 15:21 17:21 17:21 |
46,8 .. Bicske, Műszaki áruház 06:19 06:19 06:49 07:29 09:29 10:29 12:29 14:29 15:29 17:29 17:29 18:14
47,8 .. Bicske, Kanizsai u. | | | | | | | | 15:31 | | |
55,3 .. Herceghalom, vá. bej. út 06:29 06:29 | 07:38 | 10:39 12:39 | 15:39 17:39 17:39 |
63,0 .. Biatorbágy, Schachermayer Csak leszállás  06:37 06:37 | | | 10:47 12:47 | 15:47 17:47 17:47 |
78,5 .. Budapest, Sasadi út Csak leszállás  06:51 06:51 07:24 08:04 09:59 11:01 13:01 14:59 16:01 18:01 18:01 18:44
81,3 .. Budapest, Újbuda-központ Csak leszállás  06:56 06:56 07:29 08:09 10:04 11:06 13:06 15:04 16:06 18:06 18:06 18:49
82,4 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak leszállás  06:58 06:58 07:31 08:11 10:06 11:08 13:08 15:06 16:08 18:08 18:08 18:51
87,1 .. Budapest, Népliget aut. pu. 07:07 07:07 07:40 08:20 10:15 11:17 13:17 15:15 16:17 18:17 18:17 19:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
13 a hetek első iskolai előadási napján
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
5 XII. 25-26-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek

Hírek