Navigáció átugrása
1256

Kisbér–Bokod–Oroszlány/Kömlőd–Tatabánya–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 4         2   M     102   I     14   M     26         10         18         6     2   30   O 2   8   V    
0,0 0,0 .. Kisbér, aut. áll. 04:50 05:20     08:25 10:15 12:15 15:10 17:30 18:15
1,1 1,1 .. Kisbér, sportpálya 04:52 05:22     08:27 10:17 12:17 15:12 17:32 18:17
6,1 6,1 .. Vérteskethely, posta 04:59 05:29     08:34 10:24 12:24 15:19 17:39 18:24
7,1 7,1 .. Vérteskethely, alsó 05:00 05:30     08:36 10:26 12:25 15:20 17:40 18:25
9,8 9,8 .. Császár, Márkustag bej. út 05:04 |     | | | 15:24 | |
11,3 11,3 .. Császár, posta 05:06 05:36     08:42 10:32 12:31 15:26 17:46 18:31
11,9 11,9 .. Császár, Petőfi u. 05:07 05:37     08:43 10:33 12:32 15:27 17:47 18:32
15,4 15,4 .. Szákszendi elág. 05:11 05:41     08:46 10:36 12:36 15:31 17:51 18:36
18,4 18,4 .. Dad, bokodi elág. 05:16 05:46 05:46   08:51 10:41 12:41 15:36 17:56 18:41
S 20,9 .. Bokod, Dadi u. S S S   08:55 10:45 S S S S
S 21,5 .. Bokod, iskola S S S   08:57 10:47 S S S S
S 22,1 .. Bokod, Hajnal u. S S S   08:59 10:49 S S S S
S 27,8 .. Oroszlány, posta S S S   09:07 10:57 S S S S
S 28,2 .. Oroszlány, körforgalom S S S   09:08 10:58 S S S S
19,2 S .. Dad, sz. bolt 05:18 05:48 05:48   S S 12:43 15:38 17:58 18:43
23,3 S .. Kömlőd, kh. 05:24 05:54 05:54   S S 12:49 15:44 18:04 18:49
23,8 S .. Kömlőd, Pálóczy Horváth u. 05:25 05:55 05:55   S S 12:50 15:45 18:05 18:50
27,4 S .. Kecskédi elágazás 05:30 06:00 06:00   S S 12:55 15:50 18:10 18:55
29,2 S .. Környe, Beloiannisz u. 05:32 06:02 06:02   S S 12:57 15:52 18:12 18:57
29,6 S .. Környe, Széchenyi utca 05:34 06:04 06:04   S S 12:59 15:54 18:14 18:59
30,8 35,3 .. Környe, faluközpont 05:36 06:06 06:06   09:15 11:05 13:01 15:56 18:16 19:01
34,9 39,4 .. Tatabánya, Bánhida v. mh. 05:42 06:12 06:12   09:21 11:11 13:07 16:02 18:22 19:07
35,5 40,0 .. Tatabánya, kertvárosi elág. 05:43 06:13 06:13   09:22 11:12 13:08 16:03 18:23 19:08
36,8 41,3 .. Tatabánya, kórház 05:46 06:16 06:16   09:24 11:14 13:11 16:06 18:26 19:11
37,3 41,8 0,0 Tatabánya, győri úti elág. | | |   | | | | | |
S S 0,7 Tatabánya, aut. áll. 05:48 06:18 06:18   09:26 11:16 13:13 16:08 18:28 19:13
S S 0,7 Tatabánya, aut. áll. 05:55 06:20   06:45 09:30 11:30 13:20 16:10 18:30 19:20
37,3 41,8 0,0 Tatabánya, győri úti elág. | |   | | | | | | |
38,5 43,0 .. Tatabánya, Kodály Z. isk. 05:58 06:23   06:48 09:33 11:33 13:23 16:13 18:33 19:23
39,2 43,7 .. Tatabánya, Sárberek bej. út 06:00 06:25   06:50 09:35 11:35 13:25 16:15 18:35 19:25
39,8 44,3 .. Tatabánya, Kormányhivatal 06:01 06:26   06:51 09:36 11:36 13:26 16:16 18:36 19:26
41,3 45,8 .. Tatabánya, sportpálya 06:03 06:28   06:53 09:38 11:38 13:28 16:18 18:38 19:28
44,0 48,5 .. Tatabánya, Baross köz 06:07 06:32   06:57 09:42 11:42 13:32 16:22 18:42 19:32
44,6 49,1 .. Tatabánya, Szt. István u. 06:08 06:33   06:58 09:43 11:43 13:33 16:23 18:43 19:33
45,4 49,9 .. Tatabánya, Budai út 06:10 06:35   07:00 09:45 11:45 13:35 16:25 18:45 19:35
48,6 53,1 .. Birkacsárda 06:13 06:38   07:03 09:48 11:48 13:38 16:28 18:48 19:38
55,8 60,3 .. Újbarok, újbarki szőlők 06:20 06:45   07:10 09:55 11:55 13:45 16:35 18:55 19:45
62,7 67,2 .. Bicske, Bader fogadó 06:27 06:52   07:17 10:02 12:02 13:52 16:42 19:02 19:52
71,0 75,5 .. Herceghalom, vá. bej. út 06:35 07:00   07:25 10:10 12:10 14:00 16:50 19:10 20:00
78,9 83,4 .. Biatorbágy, Schachermayer 06:43 07:08   07:33 10:18 12:18 14:08 16:58 19:18 20:08
82,5 87,0 .. Biatorbágy, ALPINE Csak leszállás  06:47 07:12   07:37 10:22 12:22 14:12 17:02 19:22 20:12
94,9 99,4 .. Budapest, Sasadi út Csak leszállás  06:59 07:24   07:49 10:34 12:34 14:24 17:14 19:34 20:24
97,9 102,4 .. Budapest, Alkotás utca Csak leszállás  07:04 07:29   07:54 10:39 12:39 14:29 17:19 19:39 20:29
98,7 103,2 .. Budapest, Déli pu. 07:06 07:31   07:56 10:41 12:41 14:31 17:21 19:41 20:31

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
R Regionális járat

Hírek

Hírek