Navigáció átugrása
1257

Budapest–Tatabánya–Oroszlány–Kisbér

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 11   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 13   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás 17:35 19:35
S 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S S
60,6 61,6 Tatabánya, aut. áll. 18:30 20:30
60,6 61,6 Tatabánya, aut. áll. 18:35 20:35
67,8 68,8 Környe, faluközpont 18:48 20:48
74,9 75,9 Oroszlány, körforgalom 18:58 20:58
75,3 76,3 Oroszlány, posta 19:00 21:00
81,0 82,0 Bokod, Hajnal u. 19:08 21:08
81,6 82,6 Bokod, iskola 19:10 21:10
82,2 83,2 Bokod, Dadi u. 19:12 21:12
84,7 85,7 Dad, bokodi elág. 19:15 21:15
87,7 88,7 Szákszendi elág. 19:19 21:19
91,2 92,2 Császár, Petőfi u. 19:23 21:23
91,8 92,8 Császár, posta 19:24 21:24
96,0 97,0 Vérteskethely, alsó 19:29 21:29
97,0 98,0 Vérteskethely, posta 19:31 21:31
102,0 103,0 Kisbér, sportpálya 19:38 21:38
103,1 104,1 Kisbér, aut. áll. 19:40 21:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
R Regionális járat

Hírek

Hírek