Navigáció átugrása
1257

Budapest–Tatabánya–Oroszlány–Kisbér

Menetrend érvényessége: 2019.06.15 -
Besorolás: R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 13   E 82  
0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás 19:35
S Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S
S Budapest, Sasadi út S
60,6 Tatabánya, aut. áll. 20:30
60,6 Tatabánya, aut. áll. 20:35
67,8 Környe, faluközpont 20:48
74,9 Oroszlány, körforgalom 20:58
75,3 Oroszlány, posta 21:00
81,0 Bokod, Hajnal u. 21:08
81,6 Bokod, iskola 21:10
82,2 Bokod, Dadi u. 21:12
84,7 Dad, bokodi elág. 21:15
87,7 Szákszendi elág. 21:19
91,2 Császár, Petőfi u. 21:23
91,8 Császár, posta 21:24
96,0 Vérteskethely, alsó 21:29
97,0 Vérteskethely, posta 21:31
102,0 Kisbér, sportpálya 21:38
103,1 Kisbér, aut. áll. 21:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
82 XII. 26-án nem közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek