Navigáció átugrása
300, 302, 303

Vác–Dunakeszi–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 300 2       301 2 M     300 4 M     300 6       alacsonypadlós járat 306 602 M     300 8 M     302 200 I     302 400 T     300 10 I     300 110 T     302 202 I     302 402 T     300 12 I     300 112 T     300 212 A     300 102 I     300 502 T     300 14 I     300 114 T     302 204 I     302 404 T     300 16 I     alacsonypadlós járat 300 116 T     alacsonypadlós járat 300 316 A     alacsonypadlós járat 300 18 I     300 118 T     300 20 I     300 120 T     300 220 A     300 22 M     300 24       alacsonypadlós járat 300 26 M     300 28       300 30 M     300 32       alacsonypadlós járat 300 34 M     300 36       300 38 M     300 40       alacsonypadlós járat 300 42 M     300 44       302 216 M     300 46 M     300 48       alacsonypadlós járat 305 16 M     300 50 M     300 52   2   300 54 M     305 506 M     300 56 M 2   alacsonypadlós járat 300 356 A     alacsonypadlós járat 300 58 M     300 60   2   300 62   2   alacsonypadlós járat 300 64   2   300 66   2  
0,0 .. .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:00   04:40 05:00   05:20     05:40 05:40     06:00 06:00 06:00     06:30 06:30     07:00 07:00 07:00 07:30 07:30 08:00 08:00 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00   14:30 15:00   15:30 16:00 16:30   17:00 17:00 17:30 18:00 19:00 20:00 21:00
0,7 .. .. Vác, Honvéd u. 04:02   04:42 05:02   05:22     05:42 05:42     06:02 06:02 06:02     06:32 06:32     07:02 07:02 07:02 07:32 07:32 08:02 08:02 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02   14:32 15:02   15:32 16:02 16:32   17:02 17:02 17:32 18:02 19:02 20:02 21:02
1,5 .. .. Vác, Földváry tér 04:04   04:44 05:04   05:24     05:44 05:44     06:04 06:04 06:04     06:34 06:34     07:04 07:04 07:04 07:34 07:34 08:04 08:04 08:04 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04   14:34 15:04   15:34 16:04 16:34   17:04 17:04 17:34 18:04 19:04 20:04 21:04
2,5 .. .. Vác, LIDL, Hétkápolna 04:06   04:46 05:07   05:27     05:47 05:47     06:07 06:07 06:07     06:37 06:37     07:07 07:07 07:07 07:37 07:37 08:07 08:07 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07   14:37 15:07   15:37 16:07 16:37   17:07 17:07 17:37 18:07 19:07 20:07 21:07
3,0 .. .. Vác, hajógyár 04:07   04:47 05:08   05:28     05:48 05:48     06:08 06:08 06:08     06:38 06:38     07:08 07:08 07:08 07:38 07:38 08:08 08:08 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08   14:38 15:08   15:38 16:08 16:38   17:08 17:08 17:38 18:08 19:08 20:08 21:08
3,7 .. .. Vác, gumigyár 04:08   04:48 05:10   05:30     05:50 05:50     06:10 06:10 06:10     06:40 06:40     07:10 07:10 07:10 07:40 07:40 08:10 08:10 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10   14:40 15:10   15:40 16:10 16:40   17:10 17:10 17:40 18:10 19:10 20:10 21:10
5,1 .. .. Vác, (Sződliget) Harcsa u. 04:10   04:50 05:12   05:32     05:52 05:52     06:12 06:12 06:12     06:42 06:42     07:12 07:12 07:12 07:42 07:42 08:12 08:12 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12   14:42 15:12   15:42 16:12 16:42   17:12 17:12 17:42 18:12 19:12 20:12 21:12
5,8 .. .. Sződliget, sződi elág. 04:11   04:51 05:13   05:33     05:53 05:53     06:13 06:13 06:13     06:43 06:43     07:13 07:13 07:13 07:43 07:43 08:13 08:13 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13   14:43 15:13   15:43 16:13 16:43   17:13 17:13 17:43 18:13 19:13 20:13 21:13
7,1 .. .. Sződliget, Sirály u. 04:13   04:53 05:15   05:35     05:55 05:55     06:15 06:15 06:15     06:45 06:45     07:15 07:15 07:15 07:45 07:45 08:15 08:15 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15   14:45 15:15   15:45 16:15 16:45   17:15 17:15 17:45 18:15 19:15 20:15 21:15
8,1 .. .. Göd, Kék-Duna u. 04:14   04:54 05:16   05:36     05:56 05:56     06:16 06:16 06:16     06:46 06:46     07:16 07:16 07:16 07:46 07:46 08:16 08:16 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16   14:46 15:16   15:46 16:16 16:46   17:16 17:16 17:46 18:16 19:16 20:16 21:16
8,8 .. .. Göd, Autópihenő 04:15 04:45 04:55 05:17   05:37     05:57 05:57     06:17 06:17 06:17 06:30 06:30 06:47 06:47     07:17 07:17 07:17 07:47 07:47 08:17 08:17 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17   14:47 15:17   15:47 16:17 16:47   17:17 17:17 17:47 18:17 19:17 20:17 21:17
9,8 .. .. Göd, Gárdonyi G. u. 04:17 04:47 04:57 05:19   05:39     05:59 05:59     06:19 06:19 06:19 06:32 06:32 06:49 06:49     07:19 07:19 07:19 07:49 07:49 08:19 08:19 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19   14:49 15:19   15:49 16:19 16:49   17:19 17:19 17:49 18:19 19:19 20:19 21:19
10,8 .. .. Göd, Kincsem Csárda 04:18 04:48 04:58 05:20   05:40     06:01 06:00     06:21 06:21 06:21 06:34 06:34 06:51 06:51     07:21 07:21 07:21 07:51 07:51 08:21 08:21 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21   14:51 15:21   15:51 16:21 16:51   17:21 17:21 17:51 18:21 19:21 20:20 21:20
11,1 .. .. Göd, vh. 04:19 04:49 04:59 05:21   05:41     06:02 06:01     06:22 06:22 06:22 06:35 06:35 06:52 06:52     07:22 07:22 07:22 07:52 07:52 08:22 08:22 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22   14:52 15:22   15:52 16:22 16:52   17:22 17:22 17:52 18:22 19:22 20:21 21:21
11,9 .. .. Göd, szigetmonostori rév 04:20 04:50 05:00 05:22   05:42     06:03 06:02     06:23 06:23 06:23 06:36 06:36 06:53 06:53     07:23 07:23 07:23 07:53 07:53 08:23 08:23 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23   14:53 15:23   15:53 16:23 16:53   17:23 17:23 17:53 18:23 19:23 20:22 21:22
12,4 .. .. Göd, Gólya Falatozó 04:21 04:51 05:01 05:23   05:43     06:04 06:03     06:24 06:24 06:24 06:37 06:37 06:54 06:54     07:24 07:24 07:24 07:54 07:54 08:24 08:24 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24   14:54 15:24   15:54 16:24 16:54   17:24 17:24 17:54 18:24 19:24 20:23 21:23
12,9 .. .. Göd, Pázmány Péter u. 04:22 04:52 05:02 05:24   05:44     06:05 06:04     06:25 06:25 06:25 06:38 06:38 06:55 06:55     07:25 07:25 07:25 07:55 07:55 08:25 08:25 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25   14:55 15:25   15:55 16:25 16:55   17:25 17:25 17:55 18:25 19:25 20:24 21:24
13,4 .. .. Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 04:23 04:53 05:03 05:25   05:45     06:06 06:05     06:26 06:26 06:26 06:39 06:39 06:56 06:56     07:26 07:26 07:26 07:56 07:56 08:26 08:26 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26   14:56 15:26   15:56 16:26 16:56   17:26 17:26 17:56 18:26 19:26 20:25 21:25
14,8 0,0 .. Dunakeszi, sportpálya 04:25 | 05:05 05:27   05:47     06:08 06:07     06:28 06:28 06:28 06:41 06:41 06:58 06:58     07:28 07:28 07:28 07:58 07:58 08:28 08:28 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28   14:58 15:28   15:58 16:28 16:58   17:28 17:28 17:58 18:28 19:28 20:27 21:27
S 0,9 .. Dunakeszi, Horányi rév S 04:56 S S   S 06:00 06:00 S S 06:15 06:15 S S S S S S S 07:15 07:15 S S S S S 08:30 08:30 08:30 S 09:30 S 10:30 S 11:30 S S S S S S 14:45 S S 15:50 S S S 17:20 S 17:30 S S S S S
14,8 0,0 .. Dunakeszi, sportpálya 04:25 04:58 05:05 05:27   05:47 06:02 06:02 06:08 06:07 06:17 06:17 06:28 06:28 06:28 06:41 06:41 06:58 06:58 07:17 07:17 07:28 07:28 07:28 07:58 07:58 08:32 08:32 08:32 08:58 09:32 09:58 10:32 10:58 11:32 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:47 14:58 15:28 15:52 15:58 16:28 16:58 17:22 17:28 17:32 17:58 18:28 19:28 20:27 21:27
15,5 .. 0,0 Dunakeszi, Liget u. 04:26 04:59 05:06 05:28   05:48 06:03 06:03 06:09 06:08 06:18 06:18 06:29 06:29 06:29 06:42 06:42 06:59 06:59 07:18 07:18 07:29 07:29 07:29 07:59 07:59 08:33 08:33 08:33 08:59 09:33 09:59 10:33 10:59 11:33 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:48 14:59 15:29 15:53 15:59 16:29 16:59 17:23 17:29 17:33 17:59 18:29 19:29 20:28 21:28
S .. 1,6 Dunakeszi, Barátság u. 9. S 05:04 S S 05:37 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S .. 2,1 Dunakeszi, Barátság u. 39. S 05:02 S S 05:38 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
15,9 .. 2,7 Dunakeszi, templom 04:27 05:00 05:07 05:30 05:40 05:50 06:05 06:05 06:11 06:10 06:20 06:20 06:31 06:31 06:31 06:44 06:44 07:01 07:01 07:20 07:20 07:31 07:31 07:31 08:01 08:01 08:35 08:35 08:35 09:01 09:35 10:01 10:35 11:01 11:35 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 14:50 15:01 15:31 15:55 16:01 16:31 17:01 17:25 17:31 17:35 18:01 18:31 19:31 20:30 21:30
16,5 .. .. Dunakeszi, benzinkút 04:28 S 05:08 05:31 05:41 05:51 06:07 06:06 06:17 06:11 06:26 06:21 06:37 06:32 06:32 06:50 06:45 07:07 07:03 07:26 07:21 07:37 07:33 07:33 08:07 08:03 08:41 08:36 08:36 09:03 09:36 10:02 10:36 11:02 11:36 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 14:51 15:02 15:32 15:56 16:02 16:32 17:02 17:26 17:32 17:36 18:02 18:32 19:32 20:31 21:31
16,8 .. .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 04:29 05:05 05:09 05:32 05:42 05:52 06:10 06:07 06:20 06:12 06:29 06:22 06:40 06:33 06:33 06:54 06:46 07:11 07:04 07:29 07:22 07:41 07:34 07:34 08:11 08:04 08:45 08:37 08:37 09:04 09:37 10:03 10:37 11:03 11:37 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 14:52 15:03 15:33 15:57 16:03 16:33 17:03 17:27 17:33 17:37 18:03 18:33 19:33 20:32 21:32
17,3 .. .. Dunakeszi, vh. 04:30 05:07 05:10 05:33 05:44 05:53 06:13 06:09 06:25 06:13 06:34 06:24 06:45 06:35 06:35 06:59 06:48 07:16 07:06 07:34 07:24 07:46 07:36 07:36 08:16 08:06 08:50 08:39 08:39 09:06 09:39 10:05 10:39 11:05 11:39 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 14:54 15:05 15:35 15:59 16:05 16:35 17:05 17:29 17:35 17:39 18:05 18:35 19:35 20:33 21:33
19,2 .. .. Dunakeszi, Vízművek bej. út 04:32 05:09 05:12 05:35 S 05:55 06:17 06:12 06:30 06:15 06:39 06:27 06:50 06:38 06:38 07:05 06:51 07:22 07:10 07:39 07:27 07:52 07:40 07:40 08:22 08:10 08:56 08:42 08:42 09:10 09:42 10:08 10:42 11:08 11:42 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 14:57 15:08 15:38 S 16:08 16:38 17:08 S 17:38 17:42 18:08 18:38 19:38 20:35 21:35
19,7 .. .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep 04:33 05:10 05:13 05:36 S 05:56 06:18 06:13 06:31 06:16 06:41 06:28 06:51 06:39 06:39 07:07 06:52 07:24 07:12 07:41 07:28 07:54 07:42 07:42 08:24 08:12 08:58 08:43 08:43 09:12 09:43 10:09 10:43 11:09 11:43 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 14:58 15:09 15:39 S 16:09 16:39 17:09 S 17:39 17:43 18:09 18:39 19:39 20:36 21:36
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                
20,4 .. .. Budapest, Székesdűlő 04:35 05:12 05:15 05:38 S 05:58 06:20 06:15 06:33 06:18 06:43 06:30 06:53 06:41 06:41 07:09 06:54 07:26 07:14 07:43 07:30 07:56 07:44 07:44 08:26 08:14 09:00 08:45 08:45 09:14 09:45 10:11 10:45 11:11 11:45 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:00 15:11 15:41 S 16:11 16:41 17:11 S 17:41 17:45 18:11 18:41 19:41 20:38 21:38
21,8 .. .. Budapest, Vízművek 04:37 05:14 05:17 05:41 S 06:01 06:23 06:18 06:36 06:21 06:47 06:33 06:56 06:44 06:44 07:13 06:57 07:30 07:18 07:47 07:33 08:00 07:48 07:48 08:30 08:18 09:04 08:48 08:48 09:18 09:48 10:14 10:48 11:14 11:48 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:03 15:14 15:44 S 16:14 16:44 17:14 S 17:44 17:48 18:14 18:44 19:44 20:41 21:41
23,1 .. .. Budapest, Bagaria u. 04:38 05:15 05:18 05:43 05:58 06:03 06:25 06:20 06:38 06:23 06:50 06:35 06:58 06:46 06:46 07:16 06:59 07:33 07:21 07:50 07:35 08:03 07:51 07:51 08:33 08:21 09:07 08:50 08:50 09:21 09:50 10:16 10:50 11:16 11:50 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:05 15:16 15:46 16:13 16:16 16:46 17:16 17:43 17:46 17:50 18:16 18:46 19:46 20:43 21:43
23,5 .. .. Budapest, Ungvári u. 04:39 05:16 05:19 05:44 05:59 06:04 06:26 06:21 06:39 06:24 06:51 06:36 06:59 06:47 06:47 07:17 07:00 07:34 07:22 07:51 07:36 08:04 07:52 07:52 08:34 08:22 09:08 08:51 08:51 09:22 09:51 10:17 10:51 11:17 11:51 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:06 15:17 15:47 16:14 16:17 16:47 17:17 17:44 17:47 17:51 18:17 18:47 19:47 20:44 21:44
24,0 .. .. Budapest, Fóti út 04:40 05:17 05:20 05:45 06:00 06:05 06:27 06:22 06:40 06:25 06:52 06:37 07:00 06:48 06:48 07:18 07:01 07:35 07:23 07:52 07:37 08:05 07:53 07:53 08:35 08:23 09:09 08:52 08:52 09:23 09:52 10:18 10:52 11:18 11:52 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:07 15:18 15:48 16:15 16:18 16:48 17:18 17:45 17:48 17:52 18:18 18:48 19:48 20:45 21:45
24,6 .. .. Budapest, Tungsram 04:41 05:18 05:21 05:46 06:01 06:06 06:29 06:24 06:42 06:26 06:54 06:39 07:02 06:50 06:50 07:20 07:03 07:37 07:25 07:54 07:39 08:07 07:55 07:55 08:37 08:25 09:11 08:54 08:54 09:25 09:54 10:20 10:54 11:20 11:54 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:09 15:20 15:50 16:17 16:20 16:50 17:20 17:47 17:50 17:54 18:20 18:50 19:50 20:46 21:46
25,6 .. .. Budapest, Zsilip utca 04:42 05:19 05:22 05:47 06:02 06:07 06:31 06:26 06:44 06:27 06:56 06:41 07:04 06:52 06:52 07:22 07:05 07:39 07:27 07:56 07:41 08:09 07:57 07:57 08:39 08:27 09:13 08:56 08:56 09:27 09:56 10:22 10:56 11:22 11:56 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:11 15:22 15:52 16:19 16:22 16:52 17:22 17:49 17:52 17:56 18:22 18:52 19:52 20:47 21:47
26,0 .. .. Budapest, Károlyi István u. 04:43 05:20 05:23 05:48 06:03 06:08 06:32 06:27 06:45 06:28 06:57 06:42 07:05 06:53 06:53 07:23 07:06 07:40 07:28 07:57 07:42 08:10 07:58 07:58 08:40 08:28 09:14 08:57 08:57 09:28 09:57 10:23 10:57 11:23 11:57 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:12 15:23 15:53 16:20 16:23 16:53 17:23 17:50 17:53 17:57 18:23 18:53 19:53 20:48 21:48
26,9 .. .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 04:45 05:22 05:25 05:50 06:05 06:10 06:34 06:29 06:47 06:30 06:59 06:44 07:07 06:55 06:55 07:25 07:08 07:42 07:30 07:59 07:44 08:12 08:00 08:00 08:42 08:30 09:16 08:59 08:59 09:30 09:59 10:25 10:59 11:25 11:59 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:14 15:25 15:55 16:22 16:25 16:55 17:25 17:52 17:55 17:59 18:25 18:55 19:55 20:50 21:50

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek