Navigáció átugrása
305-306

Dunakeszi, Horányi rév–Dunakeszi, Auchan–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R E R R R R R R R R R R R R E R E R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 305 2 N     306 104 O     306 602 M     306 4 M     306 106 A     305 108 A     305 26 M     306 6 A     306 8       306 10       306 12       306 24       306 14       306 112 A 2   306 114 A 2   305 16 M     306 116 A 3   305 506 M     306 118 A 3   306 120 A 3   306 20 M     306 22 M    
0,0 .. Dunakeszi, Horányi rév 04:30         07:35 08:35                 15:50   17:20        
0,9 .. Dunakeszi, sportpálya 04:32         07:37 08:37                 15:52   17:22        
1,6 0,0 Dunakeszi, Liget u. 04:33         07:38 08:38                 15:53   17:23        
S 1,6 Dunakeszi, Barátság u. 9. S 05:37 05:37 06:15 06:35 S S 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 S 16:37 S 17:37 18:37    
S 2,1 Dunakeszi, Barátság u. 39. S 05:38 05:38 06:16 06:36 S S 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 S 16:38 S 17:38 18:38    
2,0 2,7 Dunakeszi, templom 04:34 05:40 05:40 06:18 06:38 07:40 08:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 15:55 16:40 17:25 17:40 18:40 20:15 21:15
2,6 .. Dunakeszi, benzinkút 04:35 05:41 05:41 06:24 06:39 07:41 08:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 15:56 16:41 17:26 17:41 18:41 20:16 21:16
2,9 .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 04:36 05:42 05:42 06:29 06:40 07:42 08:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 15:57 16:42 17:27 17:42 18:42 20:17 21:17
3,4 0,0 Dunakeszi, vh. 04:37 05:44 05:44 06:36 06:42 07:44 08:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 15:59 16:44 17:29 17:44 18:44 20:19 21:19
S 1.8 Dunakeszi, Pallag u. 04:40 05:48 05:48 06:41 06:46 07:48 08:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:03 16:48 17:33 17:48 18:48 20:23 21:23
S 3,2 Dunakeszi, Auchan Áruház 04:42 05:50 05:50 06:43 06:48 07:50 08:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:05 16:50 17:35 17:50 18:50 20:25 21:25
.. .. BB szakaszhatár(D.keszi,vh.-Horányi rév)                                            
6,5 S Budapest, Székesdűlő o o S o o o     o o o o o o o S o S o o o o
.. .. BB szakaszhatár(D.k., Auchan Áruházhoz)                                            
9,2 9,7 Budapest, Bagaria u.     05:58                         16:13   17:43        
9,6 .. Budapest, Ungvári u.     05:59                         16:14   17:44        
10,1 .. Budapest, Fóti út     06:00                         16:15   17:45        
10,7 .. Budapest, Tungsram     06:01                         16:17   17:47        
11,7 .. Budapest, Zsilip utca     06:02                         16:19   17:49        
12,1 .. Budapest, Károlyi István u.     06:03                         16:20   17:50        
13,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker.     06:05                         16:22   17:52        

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor az Auchan Áruház zárva tart, a vonal járatai nem közlekednek.
2 XII. 24-én nem közlekedik,
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek