Navigáció átugrása
301

Göd–Dunakeszi, Barátság u.–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 301 2 M    
0,0 .. Göd, Autópihenő 04:45
1,0 .. Göd, Gárdonyi G. u. 04:47
2,0 .. Göd, Kincsem Csárda 04:48
2,3 .. Göd, vh. 04:49
3,1 .. Göd, szigetmonostori rév 04:50
3,6 .. Göd, Gólya Falatozó 04:51
4,1 .. Göd, Pázmány Péter u. 04:52
4,6 0,0 Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 04:53
S 2,3 Dunakeszi, Horányi rév 04:56
6,0 1,4 Dunakeszi, sportpálya 04:58
6,7 .. Dunakeszi, Liget u. 04:59
7,1 .. Dunakeszi, templom 05:00
7,7 .. Dunakeszi, Barátság u. 39. 05:02
8,2 .. Dunakeszi, Barátság u. 9. 05:04
8,6 .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 05:05
9,1 .. Dunakeszi, vh. 05:07
11,0 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út 05:09
11,5 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep 05:10
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár  
12,2 .. Budapest, Székesdűlő 05:12
13,6 .. Budapest, Vízművek 05:14
14,9 .. Budapest, Bagaria u. 05:15
15,3 .. Budapest, Ungvári u. 05:16
15,8 .. Budapest, Fóti út 05:17
16,4 .. Budapest, Tungsram 05:18
17,4 .. Budapest, Zsilip utca 05:19
17,8 .. Budapest, Károlyi István u. 05:20
18,7 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:22

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
67 nyári tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon

E Elővárosi járat

Hírek