Navigáció átugrása
301

Göd–Dunakeszi, Barátság u.–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.03.01 -
Besorolás: E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 301 2 M     301 4 M     301 6 67    
0,0 .. Göd, Autópihenő 04:45    
1,0 .. Göd, Gárdonyi G. u. 04:47    
2,0 .. Göd, Kincsem Csárda 04:48    
2,3 .. Göd, vh. 04:49    
3,1 .. Göd, szigetmonostori rév 04:50    
3,6 .. Göd, Gólya Falatozó 04:51    
4,1 .. Göd, Pázmány Péter u. 04:52    
4,6 0,0 Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 04:53    
S 2,3 Dunakeszi, Horányi rév 04:56 06:00 07:05
6,0 1,4 Dunakeszi, sportpálya 04:58 06:02 07:07
6,7 .. Dunakeszi, Liget u. 04:59 06:03 07:08
7,1 .. Dunakeszi, templom 05:00 06:05 07:10
7,7 .. Dunakeszi, Barátság u. 39. 05:02 06:07 07:12
8,2 .. Dunakeszi, Barátság u. 9. 05:04 06:09 07:14
8,6 .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 05:05 06:10 07:15
9,1 .. Dunakeszi, vh. 05:07 06:12 07:17
11,0 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út 05:09 06:14 07:19
11,5 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep 05:10 06:15 07:20
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
12,2 .. Budapest, Székesdűlő 05:12 06:17 07:22
13,6 .. Budapest, Vízművek 05:14 06:20 07:25
14,9 .. Budapest, Bagaria u. 05:15 06:22 07:27
15,3 .. Budapest, Ungvári u. 05:16 06:23 07:28
15,8 .. Budapest, Fóti út 05:17 06:24 07:29
16,4 .. Budapest, Tungsram 05:18 06:25 07:30
17,4 .. Budapest, Zsilip utca 05:19 06:26 07:31
17,8 .. Budapest, Károlyi István u. 05:20 06:27 07:32
18,7 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:22 06:29 07:34

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
67 nyári tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon

E Elővárosi járat

Hírek

Hírek