Navigáció átugrása
308-309

Budapest–Dunakeszi–Fót–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 308 1       308 3 M     308 5 M     308 105 A     308 7 I     308 207 T     308 9 I     308 209 T     308 11 I     308 211 T     308 111 A     alacsonypadlós járat 308 15 I     alacsonypadlós járat 308 215 T     alacsonypadlós járat 309 17 I     308 217 T     308 117 A     309 19 M     308 119 A     alacsonypadlós járat 308 21       alacsonypadlós járat 309 23 M     308 123 A     308 25       alacsonypadlós járat 309 27 M     308 127 A     308 29 M     308 31       alacsonypadlós járat 309 33 M     308 37       309 41 M     308 43   21   alacsonypadlós járat 308 45 16     308 245 87     308 49 16     308 249 87     308 149 A 21   309 51 16     309 251 87     309 55 16     alacsonypadlós járat 309 255 87     alacsonypadlós járat 308 155 A 2   alacsonypadlós járat 308 57 M     308 59   2   308 61 M     308 63   2   alacsonypadlós járat 309 71 M     309 73   2   alacsonypadlós járat 309 75 M     309 77   2   alacsonypadlós járat 309 79   2  
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel      05:20 05:20 05:45 05:45     06:30 06:30 06:30 07:00 07:00 07:30 07:30 07:30 08:30 08:30 09:30 10:30 10:30 11:30 12:30 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:00 16:30 16:30 16:30 17:00 17:00 17:30 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:30 23:20
0,9 .. Budapest, Károlyi István u.     05:23 05:23 05:48 05:48     06:33 06:33 06:33 07:03 07:03 07:33 07:33 07:33 08:33 08:33 09:33 10:33 10:33 11:33 12:33 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:03 16:33 16:33 16:33 17:03 17:03 17:33 17:33 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:02 20:32 21:32 22:32 23:22
1,3 .. Budapest, Zsilip utca     05:24 05:24 05:49 05:49     06:34 06:34 06:34 07:04 07:04 07:34 07:34 07:34 08:34 08:34 09:34 10:34 10:34 11:34 12:34 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:04 16:34 16:34 16:34 17:04 17:04 17:34 17:34 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:03 20:33 21:33 22:33 23:23
2,3 .. Budapest, Tungsram     05:26 05:26 05:51 05:51     06:36 06:36 06:36 07:06 07:06 07:36 07:36 07:36 08:36 08:36 09:36 10:36 10:36 11:36 12:36 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:07 16:06 16:37 16:36 16:36 17:07 17:06 17:37 17:36 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:05 20:35 21:35 22:35 23:24
2,9 .. Budapest, Fóti út     05:28 05:28 05:53 05:53     06:38 06:38 06:38 07:08 07:08 07:38 07:38 07:38 08:38 08:38 09:38 10:38 10:38 11:38 12:38 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:08 16:39 16:38 16:38 17:09 17:08 17:39 17:38 17:38 18:08 18:38 19:08 19:38 20:06 20:36 21:36 22:36 23:25
3,4 .. Budapest, Ungvári u.     05:29 05:29 05:54 05:54     06:39 06:39 06:39 07:09 07:09 07:39 07:39 07:39 08:39 08:39 09:39 10:39 10:39 11:39 12:39 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:10 16:09 16:40 16:39 16:39 17:10 17:09 17:40 17:39 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:07 20:37 21:37 22:37 23:26
3,8 .. Budapest, Bagaria u.     05:30 05:30 05:55 05:55     06:40 06:40 06:40 07:10 07:10 07:40 07:40 07:40 08:40 08:40 09:40 10:40 10:40 11:40 12:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:12 16:10 16:42 16:40 16:40 17:12 17:10 17:42 17:40 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:08 20:38 21:38 22:38 23:27
5,1 .. Budapest, Vízművek     05:31 05:31 05:56 05:56     06:41 06:41 06:41 07:11 07:11 07:41 07:41 07:41 08:41 08:41 09:41 10:41 10:41 11:41 12:41 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:14 16:11 16:44 16:41 16:41 17:14 17:11 17:44 17:41 17:41 18:11 18:41 19:11 19:41 20:09 20:39 21:39 22:39 23:28
6,5 .. Budapest, Székesdűlő     05:33 05:33 05:58 05:58     06:43 06:43 06:43 07:13 07:13 07:43 07:43 07:43 08:43 08:43 09:43 10:43 10:43 11:43 12:43 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:16 16:13 16:46 16:43 16:43 17:16 17:13 17:46 17:43 17:43 18:13 18:43 19:13 19:43 20:11 20:41 21:41 22:41 23:30
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                  
7,2 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep     05:34 05:34 05:59 05:59     06:44 06:44 06:44 07:14 07:14 07:44 07:44 07:44 08:44 08:44 09:44 10:44 10:44 11:44 12:44 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:17 16:14 16:47 16:44 16:44 17:17 17:14 17:47 17:44 17:44 18:14 18:44 19:14 19:44 20:12 20:42 21:42 22:42 23:31
7,7 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út     05:35 05:35 06:00 06:00     06:45 06:45 06:45 07:15 07:15 07:45 07:45 07:45 08:45 08:45 09:45 10:45 10:45 11:45 12:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:18 16:15 16:48 16:45 16:45 17:18 17:15 17:48 17:45 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:13 20:43 21:43 22:43 23:32
9,6 .. Dunakeszi, Okmányiroda 04:39 05:19 05:39 05:39 06:04 06:04     06:49 06:49 06:49 07:19 07:19 07:49 07:49 07:49 08:49 08:49 09:49 10:49 10:49 11:49 12:49 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:24 16:19 16:54 16:49 16:49 17:24 17:19 17:54 17:49 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:16 20:46 21:46 22:46 23:35
10,4 0,0 Dunakeszi, Kossuth u. 04:43 05:23 05:43 05:43 06:08 06:08 06:28 06:28 06:53 06:53 06:53 07:23 07:23 07:53 07:53 07:53 08:53 08:53 09:53 10:53 10:53 11:53 12:53 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:28 16:23 16:58 16:53 16:53 17:28 17:23 17:58 17:53 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:18 20:48 21:48 22:48 23:37
S 0,6 Dunakeszi, Báthory István u. S S S S S S S S S S S S S 07:55 S S 08:55 S S 10:55 S S 12:55 S S S 14:25 S 15:25 S S S S S S 17:30 17:25 18:00 17:55 S S S S S 20:19 20:49 21:49 22:49 23:38
S 1,0 Dunakeszi, Bocskai u. S S S S S S S S S S S S S 07:56 S S 08:56 S S 10:56 S S 12:56 S S S 14:26 S 15:26 S S S S S S 17:31 17:26 18:01 17:56 S S S S S 20:20 20:50 21:50 22:50 23:39
S 1,4 Dunakeszi, Bocskai u. 2a. S S S S S S S S S S S S S 07:57 S S 08:57 S S 10:57 S S 12:57 S S S 14:27 S 15:27 S S S S S S 17:32 17:27 18:02 17:57 S S S S S 20:21 20:51 21:51 22:51 23:40
S 1,9 Dunakeszi, Piros Óvoda S S S S S S S S S S S S S 07:58 S S 08:58 S S 10:58 S S 12:58 S S S 14:28 S 15:28 S S S S S S 17:33 17:28 18:03 17:58 S S S S S 20:22 20:52 21:52 22:52 23:41
S 2,4 Dunakeszi, Széchenyi u. 2. S S S S S S S S S S S S S 07:59 S S 08:59 S S 10:59 S S 12:59 S S S 14:29 S 15:29 S S S S S S 17:34 17:29 18:04 17:59 S S S S S 20:23 20:53 21:53 22:53 23:42
S 2,8 Dunakeszi, Szilágyi u. S S S S S S S S S S S S S 08:00 S S 09:00 S S 11:00 S S 13:00 S S S 14:30 S 15:30 S S S S S S 17:35 17:30 18:05 18:00 S S S S S 20:24 20:54 21:54 22:54 23:43
S 3,3 Dunakeszi, Tisza u. 62. S S S S S S S S S S S S S 08:01 S S 09:01 S S 11:01 S S 13:01 S S S 14:31 S 15:31 S S S S S S 17:36 17:31 18:06 18:01 S S S S S 20:25 20:55 21:55 22:55 23:44
11,1 4,2 Dunakeszi, Szent Imre tér 04:46 05:26 05:46 05:46 06:11 06:11 06:31 06:31 06:56 06:56 06:56 07:26 07:26 08:04 07:56 07:56 09:04 08:56 09:56 11:04 10:56 11:56 13:04 12:56 13:26 13:56 14:34 14:56 15:34 15:56 16:31 16:26 17:01 16:56 16:56 17:39 17:34 18:09 18:04 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:27 20:57 21:57 22:57 23:45
11,9 .. Dunakeszi, Huszka Jenő u. 04:48 05:28 05:48 05:48 06:13 06:13 06:33 06:33 06:58 06:58 06:58 07:28 07:28 08:06 07:58 07:58 09:06 08:58 09:58 11:06 10:58 11:58 13:06 12:58 13:28 13:58 14:36 14:58 15:36 15:58 16:33 16:28 17:03 16:58 16:58 17:41 17:36 18:11 18:06 17:58 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:58 22:58 23:46
12,2 .. Dunakeszi, Széchenyi u. 04:49 05:29 05:49 05:49 06:14 06:14 06:34 06:34 06:59 06:59 06:59 07:29 07:29 08:07 07:59 07:59 09:07 08:59 09:59 11:07 10:59 11:59 13:07 12:59 13:29 13:59 14:37 14:59 15:37 15:59 16:34 16:29 17:04 16:59 16:59 17:42 17:37 18:12 18:07 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:59 22:59 23:47
13,4 .. Fót, Kisalag, Kazinczy u. 04:52 05:32 05:52 05:52 06:17 06:17 06:37 06:37 07:02 07:02 07:02 07:32 07:32 08:10 08:02 08:02 09:10 09:02 10:02 11:10 11:02 12:02 13:10 13:02 13:32 14:02 14:40 15:02 15:40 16:02 16:37 16:32 17:07 17:02 17:02 17:45 17:40 18:15 18:10 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02 20:31 21:01 22:01 23:01 23:48
13,8 .. Fót, Kisalag, Petőfi szobor 04:53 05:33 05:53 05:53 06:19 06:18 06:39 06:38 07:04 07:03 07:03 07:34 07:33 08:12 08:03 08:03 09:11 09:03 10:03 11:11 11:03 12:03 13:11 13:03 13:33 14:03 14:41 15:03 15:41 16:03 16:38 16:33 17:08 17:03 17:03 17:46 17:41 18:16 18:11 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:32 21:02 22:02 23:02 23:49
14,2 .. Fót, Kisalag, sportpálya 04:55 05:35 05:55 05:55 06:21 06:20 06:41 06:40 07:06 07:05 07:05 07:36 07:35 08:14 08:05 08:05 09:13 09:05 10:05 11:13 11:05 12:05 13:13 13:05 13:35 14:05 14:43 15:05 15:43 16:05 16:40 16:35 17:10 17:05 17:05 17:48 17:43 18:18 18:13 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:33 21:03 22:03 23:03 23:50
14,8 .. Fótújfalu, Csaba u. 04:57 05:37 05:57 05:57 06:23 06:22 06:43 06:42 07:08 07:07 07:07 07:38 07:37 08:16 08:07 08:07 09:15 09:07 10:07 11:15 11:07 12:07 13:15 13:07 13:37 14:07 14:45 15:07 15:45 16:07 16:42 16:37 17:12 17:07 17:07 17:50 17:45 18:20 18:15 18:07 18:37 19:07 19:37 20:07 20:34 21:04 22:04 23:04 23:51
15,2 .. Fótújfalu, Attila u. 04:58 05:38 05:58 05:58 06:24 06:23 06:44 06:43 07:09 07:08 07:08 07:39 07:38 08:17 08:08 08:08 09:16 09:08 10:08 11:16 11:08 12:08 13:16 13:08 13:38 14:08 14:46 15:08 15:46 16:08 16:43 16:38 17:13 17:08 17:08 17:51 17:46 18:21 18:16 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 20:35 21:05 22:05 23:05 23:52
15,6 .. Fót, aut. áll. 04:59 05:39 05:59 05:59 06:25 06:24 06:45 06:44 07:10 07:09 07:09 07:40 07:39 08:18 08:09 08:09 09:17 09:09 10:09 11:17 11:09 12:09 13:17 13:09 13:39 14:09 14:47 15:09 15:47 16:09 16:44 16:39 17:14 17:09 17:09 17:52 17:47 18:22 18:17 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 20:36 21:06 22:06 23:06 23:53
15,6 .. Fót, aut. áll. 05:00 05:40 06:00 06:00 06:26 06:25 06:46 06:45 07:11 07:10 07:10 07:41 07:40 08:19 08:10 08:10 09:18 09:10 10:10 11:18 11:10 12:10 13:18 13:10 13:40 14:10 14:48 15:10 15:48 16:10 16:45 16:40 17:15 17:10 17:10 17:53 17:48 18:23 18:18 18:10   19:10   20:10   21:06      
16,2 .. Fót, Dózsa Gy. út 05:02 05:42 06:02 06:02 06:29 06:27 06:49 06:47 07:14 07:12 07:12 07:44 07:42 08:22 08:12 08:12 09:20 09:12 10:12 11:20 11:12 12:12 13:20 13:12 13:42 14:12 14:50 15:12 15:50 16:12 16:47 16:42 17:17 17:12 17:12 17:55 17:50 18:25 18:20 18:12   19:12   20:12   21:07      
16,7 .. Fót, Kossuth út 05:04 05:44 06:04 06:04 06:34 06:29 06:54 06:49 07:19 07:14 07:14 07:49 07:44 08:27 08:14 08:14 09:22 09:14 10:14 11:22 11:14 12:14 13:22 13:14 13:44 14:14 14:52 15:14 15:52 16:14 16:49 16:44 17:19 17:14 17:14 17:57 17:52 18:27 18:22 18:14   19:14   20:14   21:08      
17,3 .. Fót, Gyermekváros 05:05 05:45 06:05 06:05 06:36 06:30 06:56 06:50 07:21 07:15 07:15 07:51 07:45 08:29 08:15 08:15 09:23 09:15 10:15 11:23 11:15 12:15 13:23 13:15 13:45 14:15 14:53 15:15 15:53 16:15 16:50 16:45 17:20 17:15 17:15 17:58 17:53 18:28 18:23 18:15   19:15   20:15   21:09      
17,3 .. Fót, Gyermekváros 05:06 05:46 06:06 06:06 06:37 06:31 06:57 06:51 07:22 07:16 07:16 07:52 07:46 08:30 08:16 08:16 09:24 09:16 10:16 11:24 11:16 12:16 13:24 13:16 13:46 14:16 14:54 15:16 15:54 16:16 16:51 16:46 17:21 17:16 17:16 17:59 17:54 18:29 18:24 18:16   19:16   20:16   21:09      
17,9 .. Fót, Munkácsy M. u. 05:07 05:47 06:07 06:07 06:38 06:32 06:58 06:52 07:23 07:17 07:17 07:53 07:47 08:31 08:17 08:17 09:25 09:17 10:17 11:25 11:17 12:17 13:25 13:17 13:47 14:17 14:55 15:17 15:55 16:17 16:52 16:47 17:22 17:17 17:17 18:00 17:55 18:30 18:25 18:17   19:17   20:17   21:10      
19,1 .. Fót, Vízművek 05:09 05:49 06:09 06:09 06:40 06:34 07:00 06:54 07:25 07:19 07:19 07:55 07:49 08:33 08:19 08:19 09:27 09:19 10:19 11:27 11:19 12:19 13:27 13:19 13:49 14:19 14:57 15:19 15:57 16:19 16:54 16:49 17:24 17:19 17:19 18:02 17:57 18:32 18:27 18:19   19:19   20:19   21:12      
19,7 .. Fót, FÓTLIGET 05:10 05:50 06:10 06:10 06:44 06:35 07:04 06:55 07:29 07:20 07:20 07:59 07:50 08:37 08:20 08:20 09:28 09:20 10:20 11:28 11:20 12:20 13:28 13:20 13:50 14:20 14:58 15:20 15:58 16:20 16:55 16:50 17:25 17:20 17:20 18:03 17:58 18:33 18:28 18:20   19:20   20:20   21:13      
21,2 0,0 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 05:12 05:52 06:12 06:12 06:49 06:37 07:09 06:57 07:34 07:22 07:22 08:04 07:52 08:42 08:22 08:22 09:30 09:22 10:22 11:30 11:22 12:22 13:30 13:22 13:52 14:22 15:00 15:22 16:00 16:22 16:57 16:52 17:27 17:22 17:22 18:05 18:00 18:35 18:30 18:22   19:22   20:22   21:15      
21,9 0,0 Fót, AUCHAN bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   |   |   |      
S 2,0 Fót, AUCHAN Áruház 05:18 05:58 S 06:18 S S S S S S S S S 08:49 08:28 08:28 09:36 09:28 10:28 11:36 11:28 12:28 S S S 14:28 S 15:28 S 16:28 S S 17:33 17:28 17:28 S S 18:41 18:36 18:28   19:28   20:28   21:21      
21,9 0,0 Fót, AUCHAN bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   |   |   |      
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                  
23,3 4,7 Budapest, Szántóföld u. 05:23 06:03 06:15 06:23 06:55 06:40 07:15 07:00 07:40 07:25 07:25 08:10 07:55 08:56 08:33 08:33 09:41 09:33 10:33 11:41 11:33 12:33 13:33 13:25 13:55 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:00 16:55 17:38 17:33 17:33 18:08 18:03 18:46 18:41 18:33   19:33   20:33   21:26      
24,5 .. Budapest, Juhos u. 05:25 06:05 06:17 06:25 06:57 06:42 07:17 07:02 07:42 07:27 07:27 08:12 07:57 08:58 08:35 08:35 09:43 09:35 10:35 11:43 11:35 12:35 13:35 13:27 13:57 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:02 16:57 17:40 17:35 17:35 18:10 18:05 18:48 18:43 18:35   19:35   20:35   21:28      
25,5 .. Budapest, Széchenyi tér 05:27 06:07 06:19 06:27 06:59 06:44 07:19 07:04 07:44 07:29 07:29 08:14 07:59 09:00 08:37 08:37 09:45 09:37 10:37 11:45 11:37 12:37 13:37 13:29 13:59 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:04 16:59 17:42 17:37 17:37 18:12 18:07 18:50 18:45 18:37   19:37   20:37   21:30      
26,8 .. Budapest, Árpád Kórház 05:30 06:10 06:22 06:30 07:04 06:47 07:24 07:07 07:49 07:32 07:32 08:19 08:02 09:05 08:40 08:40 09:48 09:40 10:40 11:48 11:40 12:40 13:40 13:32 14:02 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:07 17:02 17:45 17:40 17:40 18:15 18:10 18:53 18:48 18:40   19:40   20:40   21:32      
28,0 .. Budapest, Újpest-Központ 05:33 06:13 06:25 06:33 07:09 06:50 07:29 07:10 07:54 07:35 07:35 08:24 08:05 09:10 08:43 08:43 09:51 09:43 10:43 11:51 11:43 12:43 13:43 13:35 14:05 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:10 17:05 17:48 17:43 17:43 18:18 18:13 18:56 18:51 18:43   19:43   20:43   21:34      
28,5 .. Budapest, Újpest-Városkapu IV. ker. 05:35 06:15 06:27 06:35 07:11 06:52 07:31 07:12 07:56 07:37 07:37 08:26 08:07 09:12 08:45 08:45 09:53 09:45 10:45 11:53 11:45 12:45 13:45 13:37 14:07 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:12 17:07 17:50 17:45 17:45 18:20 18:15 18:58 18:53 18:45   19:45   20:45   21:36      

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én Fót, aut. áll.-ig közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat