Navigáció átugrása
310-311

Budapest–Fót–Dunakeszi–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 311 1 M     310 301 A     310 3 M     311 5 M     310 9 M     310 13 A     310 11 M     310 15 M     310 17 A     310 23 M     310 27 I     310 227 T     310 29 I     alacsonypadlós járat 310 229 T     alacsonypadlós járat 310 129 A     alacsonypadlós járat 310 31 16     310 37 I     310 237 T     310 41 I     310 241 T     310 43 A     310 45 I     310 245 T     310 51       alacsonypadlós járat 310 59       310 61       alacsonypadlós járat 310 63       310 69       alacsonypadlós járat 310 75       310 77 16     310 277 87     310 79 16     alacsonypadlós járat 310 279 87     alacsonypadlós járat 310 179 A     alacsonypadlós járat 310 81 16     310 281 87     310 85 16     310 285 87     310 185 A     310 87 16     310 287 87     310 91 16     alacsonypadlós járat 310 491 87     alacsonypadlós járat 310 191 A 22   alacsonypadlós járat 310 93 16     310 295 87     310 97 16     310 297 87     310 197 A 2   310 99 16     310 291 87     310 103 16     alacsonypadlós járat 310 203 87     alacsonypadlós járat 310 105 16     310 205 87     310 107   2   alacsonypadlós járat 310 111   2   310 117   2   alacsonypadlós járat 310 121 N 2   310 123 V    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu IV. ker.           04:55   05:30   05:40     06:05 06:05 06:05   06:30 06:30 07:00 07:00 07:00 07:30 07:30 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 13:30 14:00 14:00 14:00 14:20 14:20 14:50 14:50 15:00 15:20 15:20 15:50 15:50 16:00 16:20 16:20 16:50 16:50 17:00 17:20 17:20 17:50 17:50 18:40 18:40 19:20 20:20 21:25 22:25 22:25
0,5 .. Budapest, Újpest-Központ           04:57   05:32   05:42     06:07 06:07 06:07   06:32 06:32 07:02 07:02 07:02 07:32 07:32 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:33 13:32 14:03 14:02 14:02 14:23 14:22 14:53 14:52 15:02 15:23 15:22 15:53 15:52 16:02 16:23 16:22 16:53 16:52 17:02 17:23 17:22 17:53 17:52 18:43 18:42 19:22 20:22 21:27 22:27 22:27
1,7 .. Budapest, Árpád Kórház           05:00   05:35   05:45     06:11 06:11 06:11   06:36 06:36 07:06 07:06 07:06 07:36 07:36 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 13:37 13:36 14:07 14:06 14:06 14:27 14:26 14:57 14:56 15:06 15:27 15:26 15:57 15:56 16:06 16:27 16:26 16:57 16:56 17:06 17:27 17:26 17:57 17:56 18:47 18:46 19:26 20:26 21:31 22:30 22:30
3,0 .. Budapest, Széchenyi tér           05:03   05:38   05:48     06:15 06:15 06:15   06:40 06:40 07:10 07:10 07:10 07:40 07:40 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:41 13:40 14:11 14:10 14:10 14:31 14:30 15:01 15:00 15:10 15:31 15:30 16:01 16:00 16:10 16:31 16:30 17:01 17:00 17:10 17:31 17:30 18:01 18:00 18:51 18:50 19:30 20:30 21:35 22:34 22:34
4,0 .. Budapest, Juhos u.           05:05   05:40   05:50     06:18 06:18 06:18   06:43 06:43 07:13 07:13 07:13 07:43 07:43 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:44 13:43 14:14 14:13 14:13 14:34 14:33 15:04 15:03 15:13 15:34 15:33 16:04 16:03 16:13 16:34 16:33 17:04 17:03 17:13 17:34 17:33 18:04 18:03 18:54 18:53 19:33 20:33 21:38 22:36 22:36
5,2 0,0 Budapest, Szántóföld u.           05:07   05:42   05:52     06:20 06:20 06:20   06:45 06:45 07:15 07:15 07:15 07:45 07:45 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 13:47 13:45 14:17 14:15 14:15 14:37 14:35 15:07 15:05 15:15 15:37 15:35 16:07 16:05 16:15 16:37 16:35 17:07 17:05 17:15 17:37 17:35 18:07 18:05 18:57 18:55 19:35 20:35 21:40 22:38 22:38
6,6 .. Fót, AUCHAN bej. út           |   |   |     | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                        
S 2,7 Fót, AUCHAN Áruház           05:13   S   S     S S S   06:51 06:51 S S 07:21 07:51 07:51 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 S S 14:23 14:21 14:21 S S 15:13 15:11 15:21 S S 16:13 16:11 16:21 S S 17:13 17:11 17:21 S S 18:13 18:11 S S 19:41 20:41 21:46 22:44 S
6,6 .. Fót, AUCHAN bej. út           |   |   |     | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7,3 4,7 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta)           05:17   05:45   05:55     06:23 06:23 06:23   06:56 06:56 07:18 07:18 07:26 07:56 07:56 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 13:50 13:48 14:28 14:26 14:26 14:40 14:38 15:18 15:16 15:26 15:40 15:38 16:18 16:16 16:26 16:40 16:38 17:18 17:16 17:26 17:40 17:38 18:18 18:16 19:00 18:58 19:46 20:46 21:51 22:49 22:42
8,8 .. Fót, FÓTLIGET           05:19   05:47   05:57     06:25 06:25 06:25   06:58 06:58 07:20 07:20 07:28 07:58 07:58 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 13:53 13:50 14:31 14:28 14:28 14:43 14:40 15:21 15:18 15:28 15:43 15:40 16:21 16:18 16:28 16:43 16:40 17:21 17:18 17:28 17:43 17:40 18:21 18:18 19:03 19:00 19:48 20:48 21:53 22:51 22:44
9,4 .. Fót, Vízművek           05:20   05:48   05:58     06:26 06:26 06:26   06:59 06:59 07:21 07:21 07:29 07:59 07:59 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 13:54 13:51 14:32 14:29 14:29 14:44 14:41 15:22 15:19 15:29 15:44 15:41 16:22 16:19 16:29 16:44 16:41 17:22 17:19 17:29 17:44 17:41 18:22 18:19 19:04 19:01 19:49 20:49 21:54 22:52 22:45
10,6 .. Fót, Munkácsy M. u.           05:21   05:49   05:59     06:27 06:27 06:27   07:00 07:00 07:22 07:22 07:30 08:00 08:00 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 13:55 13:52 14:33 14:30 14:30 14:45 14:42 15:23 15:20 15:30 15:45 15:42 16:23 16:20 16:30 16:45 16:42 17:23 17:20 17:30 17:45 17:42 18:23 18:20 19:05 19:02 19:50 20:50 21:55 22:53 22:46
11,2 .. Fót, Gyermekváros           05:22   05:50   06:00     06:28 06:28 06:28   07:01 07:01 07:23 07:23 07:31 08:01 08:01 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 13:57 13:53 14:35 14:31 14:31 14:47 14:43 15:25 15:21 15:31 15:47 15:43 16:25 16:21 16:31 16:47 16:43 17:25 17:21 17:31 17:47 17:43 18:25 18:21 19:07 19:03 19:51 20:51 21:56 22:54 22:47
11,2 .. Fót, Gyermekváros     04:36   05:16 05:22   05:50   06:00     06:29 06:29 06:29   07:02 07:02 07:24 07:24 07:32 08:02 08:02 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 13:58 13:54 14:36 14:32 14:32 14:48 14:44 15:26 15:22 15:32 15:48 15:44 16:26 16:22 16:32 16:48 16:44 17:26 17:22 17:32 17:48 17:44 18:26 18:22 19:08 19:04 19:52 20:52 21:57 22:54 22:47
11,8 .. Fót, Kossuth út     04:37   05:17 05:23   05:51   06:01     06:30 06:30 06:30   07:03 07:03 07:25 07:25 07:33 08:03 08:03 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:00 13:55 14:38 14:33 14:33 14:50 14:45 15:28 15:23 15:33 15:50 15:45 16:28 16:23 16:33 16:50 16:45 17:28 17:23 17:33 17:50 17:45 18:28 18:23 19:10 19:05 19:53 20:53 21:58 22:55 22:48
12,3 .. Fót, Dózsa Gy. út     04:39   05:19 05:25   05:53   06:03     06:32 06:32 06:32   07:05 07:05 07:27 07:27 07:35 08:05 08:05 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:02 13:57 14:40 14:35 14:35 14:52 14:47 15:30 15:25 15:35 15:52 15:47 16:30 16:25 16:35 16:52 16:47 17:30 17:25 17:35 17:52 17:47 18:30 18:25 19:12 19:07 19:55 20:55 22:00 22:56 22:49
12,9 .. Fót, aut. áll.     04:41   05:21 05:27   05:55   06:05     06:34 06:34 06:34   07:07 07:07 07:29 07:29 07:37 08:07 08:07 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:04 13:59 14:42 14:37 14:37 14:54 14:49 15:32 15:27 15:37 15:54 15:49 16:32 16:27 16:37 16:54 16:49 17:32 17:27 17:37 17:54 17:49 18:32 18:27 19:14 19:09 19:57 20:57 22:02 22:57 22:50
12,9 .. Fót, aut. áll. 04:05 04:12 04:42 05:00 05:22 05:27 05:42 05:55 05:55 06:05 06:20 06:20 06:35 06:35 06:35 06:50 07:08 07:08 07:30 07:30 07:38 08:08 08:08 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:05 14:00 14:43 14:38 14:38 14:55 14:50 15:33 15:28 15:38 15:55 15:50 16:33 16:28 16:38 16:55 16:50 17:33 17:28 17:38 17:55 17:50 18:33 18:28 19:15 19:10 19:58 20:58 22:03 22:57 22:50
13,3 .. Fótújfalu, Attila u. 04:06 04:13 04:43 05:01 05:23 05:28 05:43 05:56 05:56 06:06 06:21 06:21 06:36 06:36 06:36 06:51 07:09 07:09 07:31 07:31 07:39 08:09 08:09 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:06 14:01 14:44 14:39 14:39 14:56 14:51 15:34 15:29 15:39 15:56 15:51 16:34 16:29 16:39 16:56 16:51 17:34 17:29 17:39 17:56 17:51 18:34 18:29 19:16 19:11 19:59 20:59 22:04 22:58 22:51
13,7 .. Fótújfalu, Csaba u. 04:07 04:14 04:44 05:02 05:24 05:29 05:44 05:57 05:57 06:07 06:22 06:22 06:37 06:37 06:37 06:52 07:10 07:10 07:32 07:32 07:40 08:10 08:10 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:07 14:02 14:45 14:40 14:40 14:57 14:52 15:35 15:30 15:40 15:57 15:52 16:35 16:30 16:40 16:57 16:52 17:35 17:30 17:40 17:57 17:52 18:35 18:30 19:17 19:12 20:00 21:00 22:05 22:59 22:52
14,3 .. Fót, Kisalag, sportpálya 04:09 04:16 04:46 05:04 05:26 05:31 05:46 05:59 05:59 06:09 06:24 06:24 06:39 06:39 06:39 06:54 07:12 07:12 07:34 07:34 07:42 08:12 08:12 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:09 14:04 14:47 14:42 14:42 14:59 14:54 15:37 15:32 15:42 15:59 15:54 16:37 16:32 16:42 16:59 16:54 17:37 17:32 17:42 17:59 17:54 18:37 18:32 19:19 19:14 20:02 21:02 22:07 23:00 22:53
14,7 .. Fót, Kisalag, Petőfi szobor 04:10 04:17 04:47 05:05 05:27 05:32 05:47 06:00 06:00 06:10 06:26 06:26 06:41 06:41 06:41 06:56 07:14 07:14 07:36 07:36 07:44 08:14 08:14 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:11 14:06 14:49 14:44 14:44 15:01 14:56 15:39 15:34 15:44 16:01 15:56 16:39 16:34 16:44 17:01 16:56 17:39 17:34 17:44 18:01 17:56 18:39 18:34 19:21 19:16 20:03 21:03 22:08 23:01 22:54
15,1 .. Fót, Kisalag, Kazinczy u. 04:11 04:18 04:48 05:06 05:28 05:33 05:48 06:01 06:01 06:11 06:27 06:27 06:42 06:42 06:42 06:57 07:15 07:15 07:37 07:37 07:45 08:15 08:15 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:12 14:07 14:50 14:45 14:45 15:02 14:57 15:40 15:35 15:45 16:02 15:57 16:40 16:35 16:45 17:02 16:57 17:40 17:35 17:45 18:02 17:57 18:40 18:35 19:22 19:17 20:04 21:04 22:09 23:02 22:55
16,3 .. Dunakeszi, Széchenyi u. 04:13 04:20 04:50 05:08 05:30 05:35 05:50 06:03 06:03 06:13 06:30 06:30 06:45 06:45 06:45 07:00 07:18 07:18 07:40 07:40 07:48 08:18 08:18 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:15 14:10 14:53 14:48 14:48 15:05 15:00 15:43 15:38 15:48 16:05 16:00 16:43 16:38 16:48 17:05 17:00 17:43 17:38 17:48 18:05 18:00 18:43 18:38 19:25 19:20 20:06 21:06 22:11 23:04 22:57
16,6 .. Dunakeszi, Huszka Jenő u. 04:14 04:21 04:51 05:09 05:31 05:36 05:51 06:04 06:04 06:14 06:31 06:31 06:46 06:46 06:46 07:01 07:19 07:19 07:41 07:41 07:49 08:19 08:19 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:16 14:11 14:54 14:49 14:49 15:06 15:01 15:44 15:39 15:49 16:06 16:01 16:44 16:39 16:49 17:06 17:01 17:44 17:39 17:49 18:06 18:01 18:44 18:39 19:26 19:21 20:07 21:07 22:12 23:05 22:58
17,4 0,0 Dunakeszi, Szent Imre tér 04:15 04:23 04:53 05:10 05:33 05:38 05:53 06:06 06:06 06:16 06:33 06:33 06:48 06:48 06:48 07:03 07:21 07:21 07:43 07:43 07:51 08:21 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:18 14:13 14:56 14:51 14:51 15:08 15:03 15:46 15:41 15:51 16:08 16:03 16:46 16:41 16:51 17:08 17:03 17:46 17:41 17:51 18:08 18:03 18:46 18:41 19:28 19:23 20:09 21:09 22:14 23:07 23:00
S 0,3 Dunakeszi, Báthory István u. 04:16 S S 05:11 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 0,7 Dunakeszi, Bocskai u. 04:17 S S 05:12 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,1 Dunakeszi, Bocskai u. 2a. 04:18 S S 05:13 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,6 Dunakeszi, Piros Óvoda 04:19 S S 05:14 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 Dunakeszi, Széchenyi u. 2. 04:20 S S 05:15 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,5 Dunakeszi, Szilágyi u. 04:21 S S 05:16 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,0 Dunakeszi, Tisza u. 62. 04:22 S S 05:17 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
17,4 3,9 Dunakeszi, Szent Imre tér 04:23 04:23 04:53 05:18 05:33 05:38 05:53 06:06 06:06 06:16 06:33 06:33 06:48 06:48 06:48 07:03 07:21 07:21 07:43 07:43 07:51 08:21 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:18 14:13 14:56 14:51 14:51 15:08 15:03 15:46 15:41 15:51 16:08 16:03 16:46 16:41 16:51 17:08 17:03 17:46 17:41 17:51 18:08 18:03 18:46 18:41 19:28 19:23 20:09 21:09 22:14 23:07 23:00
18,1 .. Dunakeszi, Kossuth u. 04:24 04:24 04:54 05:19 05:34 05:39 05:54 06:07 06:07 06:17 06:37 06:38 06:52 06:52 06:50 07:07 07:25 07:25 07:47 07:47 07:53 08:25 08:25 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:20 14:15 14:58 14:53 14:53 15:10 15:05 15:48 15:43 15:53 16:10 16:05 16:48 16:43 16:53 17:10 17:05 17:48 17:43 17:53 18:10 18:05 18:48 18:43 19:30 19:25 20:11 21:11 22:16 23:08 23:01
18,9 .. Dunakeszi, Okmányiroda 04:26 04:26 04:56 05:21 05:36 05:41 05:56 06:09 06:09 06:19 06:43 06:43 06:58 06:57 06:52 07:13 07:31 07:30 07:53 07:52 07:55 08:31 08:30 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:22 14:17 15:00 14:55 14:55 15:12 15:07 15:50 15:45 15:55 16:12 16:07 16:50 16:45 16:55 17:12 17:07 17:50 17:45 17:55 18:12 18:07 18:50 18:45 19:32 19:27 20:13 21:13 22:18 23:09 23:02
20,8 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út 04:28 04:28 04:58 05:23 05:38 05:43 05:58 06:11 06:11 06:21 06:48 06:45 07:03 07:02 06:54 07:18 07:36 07:35 07:58 07:57 07:57 08:36 08:35 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:24 14:19 15:02 14:57 14:57 15:14 15:09 15:52 15:47 15:57 16:14 16:09 16:52 16:47 16:57 17:14 17:09 17:52 17:47 17:57 18:14 18:09 18:52 18:47 19:34 19:29 20:15 21:15 22:20 o o
21,3 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep 04:29 04:29 04:59 05:24 05:39 05:44 05:59 06:12 06:12 06:22 06:49 06:46 07:04 07:03 06:55 07:19 07:37 07:36 07:59 07:58 07:58 08:37 08:36 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:25 14:20 15:03 14:58 14:58 15:15 15:10 15:53 15:48 15:58 16:15 16:10 16:53 16:48 16:58 17:15 17:10 17:53 17:48 17:58 18:15 18:10 18:53 18:48 19:35 19:30 20:16 21:16 22:21    
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                        
22,0 .. Budapest, Székesdűlő 04:30 04:30 05:00 05:25 05:40 05:45 06:00 06:13 06:13 06:23 06:50 06:47 07:05 07:04 06:56 07:20 07:38 07:37 08:00 07:59 07:59 08:38 08:37 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:26 14:21 15:04 14:59 14:59 15:16 15:11 15:54 15:49 15:59 16:16 16:11 16:54 16:49 16:59 17:16 17:11 17:54 17:49 17:59 18:16 18:11 18:54 18:49 19:36 19:31 20:17 21:17 22:22    
23,4 .. Budapest, Vízművek 04:32 04:32 05:02 05:27 05:42 05:47 06:02 06:15 06:15 06:25 06:53 06:49 07:08 07:06 06:58 07:23 07:41 07:39 08:03 08:01 08:01 08:41 08:39 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:28 14:23 15:06 15:01 15:01 15:18 15:13 15:56 15:51 16:01 16:18 16:13 16:56 16:51 17:01 17:18 17:13 17:56 17:51 18:01 18:18 18:13 18:56 18:51 19:38 19:33 20:19 21:19 22:24    
24,7 .. Budapest, Bagaria u. 04:34 04:34 05:04 05:29 05:44 05:49 06:04 06:17 06:17 06:27 06:56 06:51 07:11 07:08 07:00 07:26 07:44 07:41 08:06 08:03 08:03 08:44 08:41 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 14:30 14:25 15:08 15:03 15:03 15:20 15:15 15:58 15:53 16:03 16:20 16:15 16:58 16:53 17:03 17:20 17:15 17:58 17:53 18:03 18:20 18:15 18:58 18:53 19:40 19:35 20:20 21:20 22:25    
25,1 .. Budapest, Ungvári u. 04:35 04:35 05:05 05:30 05:45 05:50 06:05 06:18 06:18 06:28 06:57 06:52 07:12 07:09 07:01 07:27 07:45 07:42 08:07 08:04 08:04 08:45 08:42 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 14:31 14:26 15:09 15:04 15:04 15:21 15:16 15:59 15:54 16:04 16:21 16:16 16:59 16:54 17:04 17:21 17:16 17:59 17:54 18:04 18:21 18:16 18:59 18:54 19:41 19:36 20:21 21:21 22:26    
25,6 .. Budapest, Fóti út 04:36 04:36 05:06 05:31 05:46 05:51 06:06 06:19 06:19 06:29 06:58 06:53 07:13 07:10 07:02 07:28 07:46 07:43 08:08 08:05 08:05 08:46 08:43 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 14:32 14:27 15:10 15:05 15:05 15:22 15:17 16:00 15:55 16:05 16:22 16:17 17:00 16:55 17:05 17:22 17:17 18:00 17:55 18:05 18:22 18:17 19:00 18:55 19:42 19:37 20:22 21:22 22:27    
26,2 .. Budapest, Tungsram 04:37 04:37 05:07 05:32 05:47 05:52 06:07 06:20 06:20 06:30 07:00 06:54 07:15 07:12 07:04 07:30 07:48 07:45 08:10 08:07 08:07 08:48 08:45 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 14:34 14:29 15:12 15:07 15:07 15:24 15:19 16:02 15:57 16:07 16:24 16:19 17:02 16:57 17:07 17:24 17:19 18:02 17:57 18:07 18:24 18:19 19:02 18:57 19:44 19:39 20:23 21:23 22:28    
27,2 .. Budapest, Zsilip utca 04:38 04:38 05:08 05:33 05:48 05:53 06:08 06:21 06:21 06:31 07:05 06:56 07:20 07:13 07:05 07:35 07:53 07:46 08:15 08:08 08:08 08:53 08:46 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 14:35 14:30 15:13 15:08 15:08 15:25 15:20 16:03 15:58 16:08 16:25 16:20 17:03 16:58 17:08 17:25 17:20 18:03 17:58 18:08 18:25 18:20 19:03 18:58 19:45 19:40 20:24 21:24 22:29    
27,6 .. Budapest, Károlyi István u. 04:39 04:39 05:09 05:34 05:49 05:54 06:09 06:22 06:22 06:32 07:06 06:57 07:21 07:14 07:06 07:36 07:54 07:47 08:16 08:09 08:09 08:54 08:47 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 14:36 14:31 15:14 15:09 15:09 15:26 15:21 16:04 15:59 16:09 16:26 16:21 17:04 16:59 17:09 17:26 17:21 18:04 17:59 18:09 18:26 18:21 19:04 18:59 19:46 19:41 20:25 21:25 22:30    
28,5 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 04:41 04:41 05:11 05:36 05:51 05:56 06:11 06:24 06:24 06:34 07:08 06:59 07:23 07:16 07:08 07:38 07:56 07:49 08:18 08:11 08:11 08:56 08:49 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 14:38 14:33 15:16 15:11 15:11 15:28 15:23 16:06 16:01 16:11 16:28 16:23 17:06 17:01 17:11 17:28 17:23 18:06 18:01 18:11 18:28 18:23 19:06 19:01 19:48 19:43 20:27 21:27 22:32    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 XII. 24-én nem közlekedik,
22 XII. 24-én Dunakeszi, Okmányirodáig közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat

Hírek