Navigáció átugrása
314

Budapest–Őrbottyán–Vácrátót–Vácduka–Vác

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 314 1 M     314 3 M     314 113 A     314 5       314 13 M     314 7 M     313 1 A     314 9   2   313 3   2   313 5 M    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 07:45 07:45 09:45 13:30 15:00 15:00 17:00 19:00 21:00
1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 05:50 07:50 07:50 09:50 13:35 15:05 15:05 17:05 19:05 21:05
2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 05:52 07:52 07:52 09:52 13:37 15:07 15:07 17:07 19:07 21:07
3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 05:55 07:55 07:55 09:55 13:40 15:10 15:10 17:10 19:10 21:10
4,7 .. Budapest, Juhos u. 05:58 07:58 07:58 09:58 13:43 15:13 15:13 17:13 19:13 21:13
5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 06:00 08:00 08:00 10:00 13:45 15:15 15:15 17:15 19:15 21:15
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                    
8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:02 08:02 08:02 10:02 13:47 15:17 15:17 17:17 19:17 21:17
11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 06:06 08:06 08:06 10:06 13:51 15:21 15:21 17:21 19:21 21:21
11,9 .. Fót, Gyermekváros 06:08 08:08 08:08 10:08 13:53 15:23 15:23 17:23 19:23 21:23
12,5 .. Fót, Kossuth út 06:09 08:09 08:09 10:09 13:54 15:24 15:24 17:24 19:24 21:24
13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 06:10 08:10 08:10 10:10 13:55 15:25 15:25 17:25 19:25 21:25
17,6 .. Csomád, Ősz u. 06:17 08:17 08:17 10:17 14:02 15:32 15:32 17:32 19:32 21:32
18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 06:18 08:18 08:18 10:18 14:03 15:33 15:33 17:33 19:33 21:33
19,4 .. Csomád, József Attila u. 06:19 08:19 08:19 10:19 14:04 15:34 15:34 17:34 19:34 21:34
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 06:20 08:20 08:20 10:20 14:05 15:35 15:35 17:35 19:35 21:35
S 0,4 Csomád, kh. 06:21 08:21 08:21 10:21 14:06 15:36 15:36 17:36 19:36 21:36
S 0,7 Csomád, Templom u. 06:22 08:22 08:22 10:22 14:07 15:37 15:37 17:37 19:37 21:37
S 0,4 Csomád, kh. 06:23 08:23 08:23 10:23 14:08 15:38 15:38 17:38 19:38 21:38
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 06:24 08:24 08:24 10:24 14:09 15:39 15:39 17:39 19:39 21:39
22,2 .. Őrbottyán, Kvassay telep 06:28 08:28 08:28 10:28 14:13 15:43 15:43 17:43 19:43 21:43
23,1 .. Őrbottyán, Református Gyermekotthon 06:30 08:30 08:30 10:30 14:15 15:45 15:45 17:45 19:45 21:45
23,8 .. Őrbottyán, csomádi elág. 06:31 08:31 08:31 10:31 14:16 15:46 15:46 17:46 19:46 21:46
24,0 .. Őrbottyán, vh. 06:32 08:32 08:32 10:32 14:17 15:47 15:47 17:47 19:47 21:47
24,5 .. Őrbottyán, Őrhegyi u. 06:33 08:33 08:33 10:33 14:18 15:48 15:48 17:48 19:48 21:48
25,4 .. Őrbottyán, téglagyár 06:35 08:35 08:35 10:35 14:20 15:50 15:50 17:50 19:50 21:50
25,7 .. Őrbottyán, üdülőtelep | | | | | | | | | |
27,1 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 06:38 08:38 08:38 10:38 14:23 15:53 15:53 17:53 19:53 21:53
27,5 .. Vácrátót, Botanikus kert 06:39 08:39 08:39 10:39 14:24 15:54 15:54 17:54 19:54 21:54
27,9 .. Vácrátót, kh. 06:40 08:40 08:40 10:40 14:25 15:55 15:55 17:55 19:55 21:55
28,3 .. Vácrátót, művelődési ház 06:41 08:41 08:41 10:41 14:26 15:56 15:56 17:56 19:56 21:56
29,0 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 06:42 08:42 08:42 10:42 14:27 15:57 15:57 17:57 19:57 21:57
30,5 .. Vácrátót, vá. bej. út 06:45 08:45 08:45 10:45 14:30 16:00 16:00 18:00 20:00 22:00
30,7 .. Vácdukai elág. 06:46 08:46 08:46 10:46 14:31 16:01 16:01 18:01 20:01 22:01
31,5 .. Vácduka, Kossuth u.137. 06:48 08:48 08:48 10:48 14:33 16:03 16:03 18:03 20:03 22:03
31,8 .. Vácduka, Kossuth u.105. 06:49 08:49 08:49 10:49 14:34 16:04 16:04 18:04 20:04 22:04
32,1 .. Vácduka, Kossuth u.73. 06:50 08:50 08:50 10:50 14:35 16:05 16:05 18:05 20:05 22:05
32,4 .. Vácduka, kh. 06:51 08:51 08:51 10:51 14:36 16:06 16:06 18:06 20:06 22:06
32,9 .. Vácduka, Nevelőotthon 06:52 08:52 08:52 10:52 14:37 16:07 16:07 18:07 20:07 22:07
35,2 .. Kláraháza 06:55 o 08:55 10:55 14:40 16:10   18:10    
37,7 .. Vác, ContiTech Hungaria 06:58   08:58 10:58 14:43 16:13   18:13    
38,1 .. Vác - Máriaudvar 06:59   08:59 10:59 14:44 16:14   18:14    
38,8 .. Vác, Közúti Igazg. 07:00   09:00 11:00 14:45 16:15   18:15    
39,1 .. Vác, Alsóváros v.mh. 07:01   09:01 11:01 14:46 16:16   18:16    
39,7 .. Vác, VOLÁN telep 07:02   09:02 11:02 14:47 16:17   18:17    
40,2 0,0 Vác, Telep u. 07:03   09:03 11:03 14:48 16:18   18:18    
S 0,6 Vác, kórház 07:04   S S S S   S    
40,2 1,2 Vác, Telep u. 07:05   09:03 11:03 14:48 16:18   18:18    
40,8 .. Vác, Honvéd u. 07:06   09:04 11:04 14:49 16:19   18:19    
41,5 .. Vác, aut. áll. 07:08   09:06 11:06 14:51 16:21   18:21    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 315 sz. mezőben található.
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek