Navigáció átugrása
316

Budapest–Őrbottyán–Galgagyörk–Acsa–Bercel/Nógrádkövesd

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 316 1 M     316 7 N     316 11 M     316 13 M    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:30 14:30 16:30 18:20
1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 06:35 14:35 16:35 18:25
2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 06:37 14:37 16:37 18:27
3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 06:40 14:40 16:40 18:30
4,7 .. Budapest, Juhos u. 06:43 14:43 16:43 18:33
5,9 .. Budapest, Szántóföld u. | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:47 14:47 16:47 18:37
9,5 .. Fót, FÓTLIGET | | | |
10,1 .. Fót, Vízművek | | | |
11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 06:51 | 16:51 18:41
11,9 .. Fót, Gyermekváros 06:53 14:52 16:53 18:43
12,5 .. Fót, Kossuth út 06:54 | 16:54 18:44
13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 06:55 | 16:55 18:45
17,6 .. Csomád, Ősz u. 07:02 | 17:02 18:51
18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 07:03 | 17:03 18:52
19,4 .. Csomád, József Attila u. 07:04 15:03 17:04 18:53
19,9 .. Csomád, Táncsics u. 07:05 15:04 17:05 18:54
S 0,4 Csomád, kh. S S S S
S 0,7 Csomád, Templom u. S S S S
S 0,4 Csomád, kh. S S S S
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 07:05 15:04 17:05 18:54
22,2 .. Őrbottyán, Kvassay telep 07:09 15:08 17:09 18:57
23,1 .. Őrbottyán, Református Gyermekotthon 07:11 15:10 17:11 18:59
23,8 .. Őrbottyán, csomádi elág. 07:12 15:11 17:12 19:00
24,3 .. Őrbottyán, Rendőrőrs 07:13 15:12 17:13 19:01
24,9 .. Őrbottyán, posta 07:14 15:13 17:14 19:02
25,4 .. Őrbottyán, vá. bej. út 07:15 15:14 17:15 19:03
26,1 .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u. 07:17 15:16 17:17 19:05
26,7 .. Őrbottyán, Béke u. 07:18 15:17 17:18 19:06
27,2 .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford. 07:19 15:18 17:19 19:07
31,7 .. Váckisújfalu, v.mh. 07:26 15:25 17:26 19:12
32,1 0,0 Váckisújfalu, Petőfi u. 07:27 15:26 17:27 19:13
S 3,1 Galgamácsa, gyógyszertár 07:31 S 17:31 S
S 3,5 Galgamácsa, művelődési ház 07:32 S 17:32 S
S 3,9 Galgamácsa, vá. 07:33 S 17:33 S
S 3,9 Galgamácsa, vá. 07:34 S 17:34 S
S 4,3 Galgamácsa, művelődési ház 07:35 S 17:35 S
S 4,7 Galgamácsa, gyógyszertár 07:36 S 17:36 S
35,6 5,4 Galgamácsa, fatelep 07:37 15:31 17:37 19:17
36,1 .. Galgamácsa, magtár 07:38 15:32 17:38 19:18
40,8 .. Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1. 07:44 15:38 17:44 19:24
41,5 .. Galgagyörk, Falujáró u. 40. 07:45 15:39 17:45 19:25
45,1 .. Püspökhatvan, kh. 07:50 15:44 17:50 19:30
45,6 .. Püspökhatvan, szeszfőzde 07:52 15:46 17:52 19:31
48,7 0,0 Acsa, v. átj. 07:56 15:51 17:56 19:35
S 0,5 Acsa, Kossuth út 52. S S 17:57 S
S 0,7 Acsa, kh. S S 17:58 S
S 1,4 Acsa, aut. ford. S S 17:59 S
S 0,7 Acsa, kh. S S 18:00 S
S 0,5 Acsa, Kossuth út 52. S S 18:01 S
48,7 0,0 Acsa, v. átj. 07:56 15:51 18:02 19:35
49,3 .. Acsa-Erdőkürt vá. 07:57 15:52 18:03 19:36
54,8 .. Galgaguta, emlékpark 08:04 15:59 18:10 19:43
55,2 0,0 Galgaguta, berceli elág. | | | |
S 1,9 Bercel, FHP Motor gyár 08:07 16:03 18:13 19:46
S 2,4 Bercel, vanyarci elág. 08:08 16:04 18:14 19:47
S 3,1 Bercel, kisáruház 08:10 16:05 18:16 19:49
S 2,4 Bercel, vanyarci elág. o o 18:18 o
S 1,9 Bercel, FHP Motor gyár     18:19  
55,2 0,0 Galgaguta, berceli elág.     18:21  
55,6 .. Galgaguta, Kossuth u. 116.     18:22  
58,1 .. Nógrádkövesd, iskola     18:25  
58,8 .. Nógrádkövesd, vá.     18:27  
60,6 .. Becske, v.mh.bej.út     o  
62,4 .. Becske, nógrádkövesdi eá.        
64,9 .. Szandai kőbányai elág.        
66,5 .. Bercel, sportpálya        
67,3 .. Bercel, kisáruház        

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
15 hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek