Navigáció átugrása
317

Gödöllő–Mogyoród–Fót–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 317 2 I     317 102 T    
0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:15 06:15
0,5 .. Gödöllő, Szabadság tér 06:18 06:18
7,0 .. Mogyoród, HÉV áll. 06:25 06:25
.. .. Mogyoród, HÉV áll. 06:25 06:25
7,7 .. Mogyoród, Szadai elág. 06:27 06:27
8,4 .. Mogyoród, Ring fogadó 06:28 06:28
9,1 .. Mogyoród, Újfalu 06:30 06:30
9,7 .. Mogyoród, patak híd 06:31 06:31
10,2 .. Mogyoród, Mázsa tér 06:32 06:32
10,8 .. Mogyoród, Mátyás király út 06:34 06:34
12,6 .. Fót, Kézműipari Váll. 06:36 06:36
12,9 .. Fót, Vörösmarty u. 06:37 06:37
13,4 .. Fót, Gyermekváros 06:38 06:38
13,4 .. Fót, Gyermekváros 06:40 06:38
17,3 0,0 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:46 06:44
17,4 .. Fót, VOLÁNBUSZ telep bej. út | |
S 0,8 Fót, VOLÁNBUSZ telep 06:49 06:47
17,4 .. Fót, VOLÁNBUSZ telep bej. út | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár    
19,4 3,5 Budapest, Szántóföld u. 06:55 06:50
20,6 .. Budapest, Juhos u. 06:58 06:52
21,6 .. Budapest, Széchenyi tér 07:01 06:54
22,9 .. Budapest, Árpád Kórház 07:07 06:57
24,1 .. Budapest, Újpest-Központ 07:12 07:00
25,3 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 07:17 07:05

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek