Navigáció átugrása
318-319

Budapest–Fót–Veresegyház–Galgamácsa

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     3   M     9   16     alacsonypadlós járat 7   A 6   169   87     11   16     13   A 6   alacsonypadlós járat 23   16     17   16     15   87     25   16     19         29   M     alacsonypadlós járat 27   A     alacsonypadlós járat 33   M     35   A     alacsonypadlós járat 41   M     39   A     alacsonypadlós járat 45   A     47   M     alacsonypadlós járat 49   A     alacsonypadlós járat 53   16     57   M     55   A     alacsonypadlós járat 59   M     alacsonypadlós járat 61   A     alacsonypadlós járat 63   16     65   M     67   A     alacsonypadlós járat 69   16     71   M     alacsonypadlós járat 73   A     alacsonypadlós járat 75   16     77   87     79   16     81   87     83   16     89   16     alacsonypadlós járat 87   87     alacsonypadlós járat 85   A     alacsonypadlós járat 91   16     93   87     97   16     99   87     alacsonypadlós járat 101   16     alacsonypadlós járat 103   M     115   A     105   16     109   87     111   16     alacsonypadlós járat 107   A 2   alacsonypadlós járat 113   87     alacsonypadlós járat 117   16     119   16     alacsonypadlós járat 121   87     123   A     alacsonypadlós járat 125   16     127   87     alacsonypadlós járat 129   16     131   87     135   16     139   16     alacsonypadlós járat 137   87     alacsonypadlós járat 133   A 2   alacsonypadlós járat 141   M     145   M     147   A 2   alacsonypadlós járat 149   M     alacsonypadlós járat 153   A 2   alacsonypadlós járat 151   M     155   M     alacsonypadlós járat 157   V 2   alacsonypadlós járat 161   O     alacsonypadlós járat 159   M     163     3   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu IV. ker. 04:45 05:15 05:45 05:45 06:00 06:05 06:15 06:25 06:40 06:45 07:05 07:15 07:45 07:45 08:10 08:15 09:10 09:15 09:45 10:10 10:15 10:40 11:10 11:15 12:10 12:15 12:40 13:10 13:15 13:40 14:10 14:15 14:25 14:30 14:40 14:50 14:55 15:10 15:10 15:15 15:25 15:30 15:40 15:50 15:55 16:10 16:15 16:25 16:30 16:40 16:45 16:50 16:55 17:10 17:10 17:15 17:25 17:30 17:40 17:50 17:55 18:15 18:15 18:15 18:45 19:15 19:15 19:45 20:10 20:15 21:20 21:30 21:30 22:20 23:20
0,5 0,5 .. Budapest, Újpest-Központ 04:47 05:17 05:47 05:47 06:02 06:07 06:17 06:27 06:42 06:47 07:07 07:17 07:47 07:47 08:13 08:17 09:13 09:17 09:47 10:13 10:17 10:43 11:13 11:17 12:13 12:17 12:43 13:13 13:17 13:43 14:13 14:17 14:28 14:33 14:43 14:53 14:58 15:13 15:13 15:17 15:28 15:33 15:43 15:53 15:58 16:13 16:17 16:28 16:33 16:43 16:47 16:53 16:58 17:13 17:13 17:17 17:28 17:33 17:43 17:53 17:58 18:17 18:17 18:17 18:47 19:17 19:17 19:47 20:12 20:17 21:22 21:32 21:32 22:22 23:22
1,7 1,7 .. Budapest, Árpád Kórház 04:49 05:19 05:49 05:49 06:04 06:09 06:19 06:29 06:44 06:49 07:09 07:19 07:49 07:49 08:16 08:19 09:16 09:19 09:49 10:16 10:19 10:46 11:16 11:19 12:16 12:19 12:46 13:16 13:19 13:46 14:16 14:19 14:31 14:36 14:46 14:56 15:01 15:16 15:16 15:19 15:31 15:36 15:46 15:56 16:01 16:16 16:19 16:31 16:36 16:46 16:49 16:56 17:01 17:16 17:16 17:19 17:31 17:36 17:46 17:56 18:01 18:19 18:19 18:19 18:49 19:19 19:19 19:49 20:14 20:19 21:24 21:34 21:34 22:24 23:24
3,0 3,0 .. Budapest, Széchenyi tér 04:51 05:21 05:51 05:51 06:07 06:12 06:22 06:32 06:47 06:52 07:12 07:22 07:52 07:52 08:19 08:22 09:19 09:22 09:52 10:19 10:22 10:49 11:19 11:22 12:19 12:22 12:49 13:19 13:22 13:49 14:19 14:22 14:34 14:39 14:49 14:59 15:04 15:19 15:19 15:22 15:34 15:39 15:49 15:59 16:04 16:19 16:22 16:34 16:39 16:49 16:52 16:59 17:04 17:19 17:19 17:22 17:34 17:39 17:49 17:59 18:04 18:22 18:22 18:22 18:52 19:22 19:22 19:52 20:16 20:21 21:26 21:36 21:36 22:26 23:26
4,0 4,0 .. Budapest, Juhos u. 04:53 05:23 05:53 05:53 06:10 06:15 06:25 06:35 06:50 06:55 07:15 07:25 07:55 07:55 08:22 08:25 09:22 09:25 09:55 10:22 10:25 10:52 11:22 11:25 12:22 12:25 12:52 13:22 13:25 13:52 14:22 14:25 14:37 14:42 14:52 15:02 15:07 15:22 15:22 15:25 15:37 15:42 15:52 16:02 16:07 16:22 16:25 16:37 16:42 16:52 16:55 17:02 17:07 17:22 17:22 17:25 17:37 17:42 17:52 18:02 18:07 18:25 18:25 18:25 18:55 19:25 19:25 19:55 20:18 20:23 21:28 21:38 21:38 22:28 23:28
5,2 5,2 0,0 Budapest, Szántóföld u. 04:55 05:25 05:55 05:55 06:12 06:17 06:27 06:37 06:52 06:57 07:17 07:27 07:57 07:57 08:24 08:27 09:24 09:27 09:57 10:24 10:27 10:54 11:24 11:27 12:24 12:27 12:54 13:24 13:27 13:54 14:24 14:27 14:39 14:44 14:54 15:04 15:09 15:24 15:24 15:27 15:39 15:44 15:54 16:04 16:09 16:24 16:27 16:39 16:44 16:54 16:57 17:04 17:09 17:24 17:24 17:27 17:39 17:44 17:54 18:04 18:09 18:27 18:27 18:27 18:57 19:27 19:27 19:57 20:20 20:25 21:30 21:40 21:40 22:30 23:30
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                      
6,6 .. 1,4 Fót, AUCHAN bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S 2,7 Fót, AUCHAN Áruház 05:02 05:32 S 06:02 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:27 S S S 21:47 22:37 S
6,6 .. 4,0 Fót, AUCHAN bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7,3 7,3 4,7 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 05:07 05:37 05:59 06:07 06:16 06:21 06:31 06:41 06:56 07:01 07:21 07:31 08:01 08:01 08:28 08:31 09:28 09:31 10:01 10:28 10:31 10:58 11:28 11:31 12:28 12:31 12:58 13:28 13:31 13:58 14:28 14:31 14:43 14:48 14:58 15:08 15:13 15:28 15:28 15:31 15:43 15:48 15:58 16:08 16:13 16:28 16:31 16:43 16:48 16:58 17:01 17:08 17:13 17:28 17:28 17:31 17:43 17:48 17:58 18:08 18:13 18:31 18:31 18:31 19:01 19:31 19:31 20:01 20:32 20:29 21:34 21:44 21:52 22:42 23:34
8,8 8,8 .. Fót, FÓTLIGET | 05:39 | | | 06:23 06:33 | 06:58 07:03 07:23 | 08:03 08:03 | | | 09:33 | | | 11:00 | 11:33 | | 13:00 | 13:33 14:00 | | 14:45 14:50 | | 15:15 | 15:30 15:33 15:45 | | 16:10 16:15 | | 16:45 16:50 | 17:03 | 17:15 | 17:30 | 17:45 | | 18:10 18:15 | | 18:33 19:03 | | 20:03 20:34 | | | | | 23:36
11,2 11,2 .. Fót, Gyermekváros 05:13 05:43 06:05 06:13 06:23 06:28 06:38 06:48 07:03 07:08 07:28 07:38 08:08 08:08 08:35 08:38 09:35 09:38 10:08 10:35 10:38 11:05 11:35 11:38 12:35 12:38 13:05 13:35 13:38 14:05 14:35 14:38 14:50 14:55 15:05 15:15 15:20 15:35 15:35 15:38 15:50 15:55 16:05 16:15 16:20 16:35 16:38 16:50 16:55 17:05 17:08 17:15 17:20 17:35 17:35 17:38 17:50 17:55 18:05 18:15 18:20 18:38 18:38 18:38 19:08 19:38 19:38 20:08 20:38 20:35 21:40 21:50 21:58 22:48 23:40
12,1 12,1 .. Fót, Dózsa Gy. út 05:15 05:45 06:07 06:15 06:26 06:31 06:41 06:51 07:06 07:11 07:31 07:41 08:11 08:11 08:38 08:41 09:38 09:41 10:11 10:38 10:41 11:08 11:38 11:41 12:38 12:41 13:08 13:38 13:41 14:08 14:38 14:41 14:53 14:58 15:08 15:18 15:23 15:38 15:38 15:41 15:53 15:58 16:08 16:18 16:23 16:38 16:41 16:53 16:58 17:08 17:11 17:18 17:23 17:38 17:38 17:41 17:53 17:58 18:08 18:18 18:23 18:41 18:41 18:41 19:11 19:41 19:41 20:11 20:40 20:37 21:42 21:52 22:00 22:50 23:42
18,2 18,2 .. Csomád, Veresegyházi elág. 05:22 05:52 06:14 06:22 06:33 06:38 06:48 06:58 07:13 07:18 07:38 07:48 08:18 08:18 08:46 08:48 09:46 09:48 10:18 10:46 10:48 11:16 11:46 11:48 12:46 12:48 13:16 13:46 13:48 14:16 14:46 14:48 15:01 15:06 15:16 15:26 15:31 15:46 15:46 15:48 16:01 16:06 16:16 16:26 16:31 16:46 16:48 17:01 17:06 17:16 17:18 17:26 17:31 17:46 17:46 17:48 18:01 18:06 18:16 18:26 18:31 18:48 18:48 18:48 19:18 19:48 19:48 20:18 20:47 20:44 21:49 21:59 22:07 22:57 23:49
19,0 19,0 .. Veresegyház, GE Hungary bej. út 05:23 05:53 06:15 06:23 06:34 06:39 06:49 06:59 07:14 07:19 07:39 07:49 08:19 08:19 08:47 08:49 09:47 09:49 10:19 10:47 10:49 11:17 11:47 11:49 12:47 12:49 13:17 13:47 13:49 14:17 14:47 14:49 15:02 15:07 15:17 15:27 15:32 15:47 15:47 15:49 16:02 16:07 16:17 16:27 16:32 16:47 16:49 17:02 17:07 17:17 17:19 17:27 17:32 17:47 17:47 17:49 18:02 18:07 18:17 18:27 18:32 18:49 18:49 18:49 19:19 19:49 19:49 20:19 20:48 20:45 21:50 22:00 22:08 22:58 23:50
20,2 20,2 .. Veresegyház, Csonkás 05:25 05:55 06:17 06:25 06:36 06:41 06:51 07:01 07:16 07:21 07:41 07:51 08:21 08:21 08:49 08:51 09:49 09:51 10:21 10:49 10:51 11:19 11:49 11:51 12:49 12:51 13:19 13:49 13:51 14:19 14:49 14:51 15:04 15:09 15:19 15:29 15:34 15:49 15:49 15:51 16:04 16:09 16:19 16:29 16:34 16:49 16:51 17:04 17:09 17:19 17:21 17:29 17:34 17:49 17:49 17:51 18:04 18:09 18:19 18:29 18:34 18:51 18:51 18:51 19:21 19:51 19:51 20:21 20:50 20:47 21:52 22:02 22:10 23:00 23:52
20,6 20,6 .. Veresegyház, Csomádi u. 05:26 05:56 06:18 06:26 06:37 06:42 06:52 07:02 07:17 07:22 07:42 07:52 08:22 08:22 08:50 08:52 09:50 09:52 10:22 10:50 10:52 11:20 11:50 11:52 12:50 12:52 13:20 13:50 13:52 14:20 14:50 14:52 15:05 15:10 15:20 15:30 15:35 15:50 15:50 15:52 16:05 16:10 16:20 16:30 16:35 16:50 16:52 17:05 17:10 17:20 17:22 17:30 17:35 17:50 17:50 17:52 18:05 18:10 18:20 18:30 18:35 18:52 18:52 18:52 19:22 19:52 19:52 20:22 20:51 20:48 21:53 22:03 22:11 23:01 23:53
21,6 21,6 .. Veresegyház, Mogyoródi u. 05:28 05:58 06:20 06:28 06:39 06:44 06:54 07:04 07:19 07:24 07:44 07:54 08:24 08:24 08:52 08:54 09:52 09:54 10:24 10:52 10:54 11:22 11:52 11:54 12:52 12:54 13:22 13:52 13:54 14:22 14:52 14:54 15:07 15:12 15:22 15:32 15:37 15:52 15:52 15:54 16:07 16:12 16:22 16:32 16:37 16:52 16:54 17:07 17:12 17:22 17:24 17:32 17:37 17:52 17:52 17:54 18:07 18:12 18:22 18:32 18:37 18:54 18:54 18:54 19:24 19:54 19:54 20:24 20:53 20:50 21:55 22:05 22:13 23:03 23:55
22,4 22,4 .. Veresegyház, ált. isk. 05:31 06:01 06:23 06:31 06:42 06:47 06:57 07:07 07:22 07:27 07:47 07:57 08:27 08:27 08:55 08:57 09:55 09:57 10:27 10:55 10:57 11:25 11:55 11:57 12:55 12:57 13:25 13:55 13:57 14:25 14:55 14:57 15:10 15:15 15:25 15:35 15:40 15:55 15:55 15:57 16:10 16:15 16:25 16:35 16:40 16:55 16:57 17:10 17:15 17:25 17:27 17:35 17:40 17:55 17:55 17:57 18:10 18:15 18:25 18:35 18:40 18:57 18:57 18:57 19:27 19:57 19:57 20:27 20:56 20:53 21:58 22:08 22:16 23:06 23:58
23,7 23,7 .. Erdőkertes, v. mh. 05:34 06:04 06:26 06:34 06:45 06:50 07:00 07:10 07:25 07:30 07:50 08:00 08:30 08:30 08:58 09:00 09:58 10:00 10:30 10:58 11:00 11:28 11:58 12:00 12:58 13:00 13:28 13:58 14:00 14:28 14:58 15:00 15:13 15:18 15:28 15:38 15:43 15:58 15:58 16:00 16:13 16:18 16:28 16:38 16:43 16:58 17:00 17:13 17:18 17:28 17:30 17:38 17:43 17:58 17:58 18:00 18:13 18:18 18:28 18:38 18:43 19:00 19:00 19:00 19:30 20:00 20:00 20:30 20:59 20:56 22:01 22:11 22:19 23:09 00:01
24,8 24,8 .. Erdőkertes, templom 05:36 06:06 06:28 06:36 06:47 06:52 07:02 07:12 07:27 07:32 07:52 08:02 08:32 08:32 09:01 09:02 10:01 10:02 10:32 11:01 11:02 11:31 12:01 12:02 13:01 13:02 13:31 14:01 14:02 14:31 15:01 15:02 15:16 15:21 15:31 15:41 15:46 16:01 16:01 16:02 16:16 16:21 16:31 16:41 16:46 17:01 17:02 17:16 17:21 17:31 17:32 17:41 17:46 18:01 18:01 18:02 18:16 18:21 18:31 18:41 18:46 19:02 19:02 19:02 19:32 20:02 20:02 20:32 21:01 20:58 22:03 22:13 22:21 23:11 00:03
25,5 25,5 0,0 Erdőkertes, Katona József u. 05:37 06:07 06:29 06:37 06:48 06:53 07:03 07:13 07:28 07:33 07:53 08:03 08:33 08:33 09:03 09:03 10:03 10:03 10:33 11:03 11:03 11:33 12:03 12:03 13:03 13:03 13:33 14:03 14:03 14:33 15:03 15:03 15:18 15:23 15:33 15:43 15:48 16:03 16:03 16:03 16:18 16:23 16:33 16:43 16:48 17:03 17:03 17:18 17:23 17:33 17:33 17:43 17:48 18:03 18:03 18:03 18:18 18:23 18:33 18:43 18:48 19:03 19:03 19:03 19:33 20:03 20:03 20:33 21:02 20:59 22:04 22:14 22:22 23:12 00:04
S S 0,3 Erdőkertes, aut. ford. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
26,1 26,1 .. Erdőkertes, Villamos u. 05:38 06:08 06:30 06:38 06:49 06:54 07:04 07:14 07:29 07:34 07:54 08:04 08:34 08:34 09:04 09:04 10:04 10:04 10:34 11:04 11:04 11:34 12:04 12:04 13:04 13:04 13:34 14:04 14:04 14:34 15:04 15:04 15:19 15:24 15:34 15:44 15:49 16:04 16:04 16:04 16:19 16:24 16:34 16:44 16:49 17:04 17:04 17:19 17:24 17:34 17:34 17:44 17:49 18:04 18:04 18:04 18:19 18:24 18:34 18:44 18:49 19:04 19:04 19:04 19:34 20:04 20:04 20:34 21:03 21:00 22:05 22:15 22:23 23:13 00:05
26,5 26,5 .. Erdőkertes, 4-es km-kő 05:39 06:09 06:31 06:39 06:50 06:55 07:05 07:15 07:30 07:35 07:55 08:05 08:35 08:35 09:05 09:05 10:05 10:05 10:35 11:05 11:05 11:35 12:05 12:05 13:05 13:05 13:35 14:05 14:05 14:35 15:05 15:05 15:20 15:25 15:35 15:45 15:50 16:05 16:05 16:05 16:20 16:25 16:35 16:45 16:50 17:05 17:05 17:20 17:25 17:35 17:35 17:45 17:50 18:05 18:05 18:05 18:20 18:25 18:35 18:45 18:50 19:05 19:05 19:05 19:35 20:05 20:05 20:35 21:04 21:01 22:06 22:16 22:24 23:14 00:06
27,3 27,3 .. Erdőkertes, Máté tanya 05:40 06:10 06:32 06:40 06:51 06:56 07:06 07:16 07:31 07:36 07:56 08:06 08:36 08:36 09:06 09:06 10:06 10:06 10:36 11:06 11:06 11:36 12:06 12:06 13:06 13:06 13:36 14:06 14:06 14:36 15:06 15:06 15:21 15:26 15:36 15:46 15:51 16:06 16:06 16:06 16:21 16:26 16:36 16:46 16:51 17:06 17:06 17:21 17:26 17:36 17:36 17:46 17:51 18:06 18:06 18:06 18:21 18:26 18:36 18:46 18:51 19:06 19:06 19:06 19:36 20:06 20:06 20:36 21:05 21:02 22:07 22:17 22:25 23:15 00:07
27,8 27,8 .. Erdőkertes(Háromház), aut. ford. 05:41 06:11 06:33 06:41 06:52 06:57 07:07 07:17 07:32 07:37 07:57 08:07 08:37 08:37 09:07 09:07 10:07 10:07 10:37 11:07 11:07 11:37 12:07 12:07 13:07 13:07 13:37 14:07 14:07 14:37 15:07 15:07 15:22 15:27 15:37 15:47 15:52 16:07 16:07 16:07 16:22 16:27 16:37 16:47 16:52 17:07 17:07 17:22 17:27 17:37 17:37 17:47 17:52 18:07 18:07 18:07 18:22 18:27 18:37 18:47 18:52 19:07 19:07 19:07 19:37 20:07 20:07 20:37 21:06 21:03 22:08 22:18 22:26 23:16 00:08
29,2 29,2 .. Vácegres, tsz.-tanya 05:43 o 06:35 06:43 06:54 o o 07:19 o o o 08:09 o o 09:09 09:09 10:09 o 10:39 11:09 11:09 o 12:09 o 13:09 13:09 o 14:09 o o 15:09 15:09 o o 15:39 15:49 o 16:09 o o o 16:29 16:39 o o 17:09 17:09 o o 17:39 o 17:49 o 18:09 o 18:09 o 18:29 18:39 o o 19:09 19:09 o o 20:09 20:09 o o 21:05 22:10 22:20 22:28 23:18 00:10
30,3 30,3 .. Vácegres, kh. 05:45   06:37 06:45 06:57     07:22       08:12     09:12 09:12 10:12   10:42 11:12 11:12   12:12   13:12 13:12   14:12     15:12 15:12     15:42 15:52   16:12       16:32 16:42     17:12 17:12     17:42   17:52   18:12   18:12   18:32 18:42     19:12 19:12     20:12 20:12     21:07 22:12 22:22 22:30 23:20 00:12
30,6 30,6 .. Vácegres, alsó iskola 05:46   06:38 06:46 06:58     07:23       08:13     09:13 09:13 10:13   10:43 11:13 11:13   12:13   13:13 13:13   14:13     15:13 15:13     15:43 15:53   16:13       16:33 16:43     17:13 17:13     17:43   17:53   18:13   18:13   18:33 18:43     19:13 19:13     20:13 20:13     21:08 22:13 22:23 22:31 23:21 00:13
32,6 32,6 .. Galgamácsa, Panoráma ltp. 05:50   06:42 06:50 07:02     07:27       08:17     09:17 09:17 10:17   10:47 11:17 11:17   12:17   13:17 13:17   14:17     15:17 15:17     15:47 15:57   16:17       16:37 16:47     17:17 17:17     17:47   17:57   18:17   18:17   18:37 18:47     19:17 19:17     20:17 20:17     21:12 22:17 22:27 22:35 23:25 00:17
33,5 33,5 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 05:52   06:44 06:52 07:04     07:29       08:19     09:19 09:19 10:19   10:49 11:19 11:19   12:19   13:19 13:19   14:19     15:19 15:19     15:49 15:59   16:19       16:39 16:49     17:19 17:19     17:49   17:59   18:19   18:19   18:39 18:49     19:19 19:19     20:19 20:19     21:14 22:19 22:29 22:37 23:27 00:19
S S 0,4 Galgamácsa, vá. 05:53   S S S     07:30       S     S S S   S S S   S   S S   S     S S     S S   S       S S     S S     S   S   S   S   S S     S S     S S     S S S S S S
S S 0,4 Galgamácsa, vá. 05:53   S S S     o       S     S S S   S S S   S   S S   S     S S     S S   S       S S     S S     S   S   S   S   S S     S S     S S     S S S S S S
33,5 33,5 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 05:54   06:44 06:52 07:04             08:19     09:19 09:19 10:19   10:49 11:19 11:19   12:19   13:19 13:19   14:19     15:19 15:19     15:49 15:59   16:19       16:39 16:49     17:19 17:19     17:49   17:59   18:19   18:19   18:39 18:49     19:19 19:19     20:19 20:19     21:14 22:19 22:29 22:37 23:27 00:19
33,9 S .. Galgamácsa, gyógyszertár 05:56   06:46 06:54 07:06             08:21     09:21 09:21 10:21   10:51 11:21 11:21   12:21   13:21 13:21   14:21     15:21 15:21     15:51 16:01   16:21       16:41 16:51     17:21 17:21     17:51   18:01   18:21   18:21   18:41 18:51     19:21 19:21     20:21 20:21     21:16 22:21 22:31 22:39 23:29 00:21
34,6 S .. Galgamácsa, fatelep 05:57   06:47 06:55 07:07             08:22     09:22 09:22 10:22   10:52 11:22 11:22   12:22   13:22 13:22   14:22     15:22 15:22     15:52 16:02   16:22       16:42 16:52     17:22 17:22     17:52   18:02   18:22   18:22   18:42 18:52     19:22 19:22     20:22 20:22     21:17 22:22 22:32 22:40 23:30 00:22
35,1 S .. Galgamácsa, magtár 05:58   06:48 06:56 07:08             08:23     09:23 09:23 10:23   10:53 11:23 11:23   12:23   13:23 13:23   14:23     15:23 15:23     15:53 16:03   16:23       16:43 16:53     17:23 17:23     17:53   18:03   18:23   18:23   18:43 18:53     19:23 19:23     20:23 20:23     21:18 22:23 22:33 22:41 23:31 00:23
36,1 36,1 .. Galgamácsa, Újtelep 06:00   06:50 06:58 07:10             08:25     09:25 09:25 10:25   10:55 11:25 11:25   12:25   13:25 13:25   14:25     15:25 15:25     15:55 16:05   16:25       16:45 16:55     17:25 17:25     17:55   18:05   18:25   18:25   18:45 18:55     19:25 19:25     20:25 20:25     21:20 22:25 22:35 22:42 23:33 00:25

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat