Navigáció átugrása
320

Budapest–Fót–Mogyoród

Menetrend érvényessége: 2018.06.16 -
Besorolás: E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 1 M     alacsonypadlós járat 320 3 M     320 31 M     alacsonypadlós járat
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:10 06:10 20:35
1,2 Budapest, Újpest-Központ 05:14 06:14 20:39
2,4 Budapest, Árpád Kórház 05:17 06:17 20:42
3,7 Budapest, Széchenyi tér 05:20 06:20 20:45
4,7 Budapest, Juhos u. 05:23 06:23 20:48
5,9 Budapest, Szántóföld u. 05:25 06:25 20:50
.. Budapest-bérlet szakaszhatár      
8,0 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 05:28 06:28 20:53
9,5 Fót, FÓTLIGET 05:31 06:31 20:56
10,1 Fót, Vízművek 05:32 06:32 20:57
11,3 Fót, Munkácsy M. u. 05:34 06:34 20:59
11,9 Fót, Gyermekváros 05:35 06:35 21:00
12,4 Fót, Vörösmarty u. 05:36 06:36 21:01
12,7 Fót, Kézműipari Váll. 05:37 06:37 21:02
14,5 Mogyoród, Mátyás király út 05:39 06:39 21:04
15,1 Mogyoród, Mázsa tér 05:41 06:41 21:05
15,6 Mogyoród, patak híd 05:42 06:42 21:06
16,2 Mogyoród, Újfalu 05:43 06:43 21:07
16,9 Mogyoród, Ring fogadó 05:45 06:45 21:08
17,6 Mogyoród, Szadai elág. 05:46 06:46 21:09
18,3 Mogyoród, HÉV áll. 05:48 06:48 21:10

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek