Navigáció átugrása
321

Budapest–HUNGARORING–Mogyoród

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.06.18
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 1 M     alacsonypadlós járat 320 3 M     321 305 98     alacsonypadlós járat 321 105 93     alacsonypadlós járat 321 205 96     alacsonypadlós járat 321 307 98     alacsonypadlós járat 321 207 96     alacsonypadlós járat 321 107 93     alacsonypadlós járat 321 309 98     321 209 96     321 109 93     321 311 99     alacsonypadlós járat 321 211 97     alacsonypadlós járat 321 313 98     alacsonypadlós járat 321 213 96     alacsonypadlós járat 321 113 93     alacsonypadlós járat 321 315 99     alacsonypadlós járat 321 215 97     alacsonypadlós járat 321 317 98     alacsonypadlós járat 321 217 96     alacsonypadlós járat 321 117 93     alacsonypadlós járat 321 319 99     alacsonypadlós járat 321 219 97     alacsonypadlós járat 321 321 98     alacsonypadlós járat 321 221 96     alacsonypadlós járat 321 121 93     alacsonypadlós járat 321 323 99     alacsonypadlós járat 321 223 97     alacsonypadlós járat 321 325 98     alacsonypadlós járat 321 225 96     alacsonypadlós járat 321 125 93     alacsonypadlós járat 321 327 99     alacsonypadlós járat 321 227 97     alacsonypadlós járat 321 329 98     alacsonypadlós járat 321 229 96     alacsonypadlós járat 321 129 93     alacsonypadlós járat 320 31 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:10 06:10 06:50 06:55 06:55 07:30 07:35 07:40 08:30 08:35 08:40 09:30 09:35 10:30 10:35 10:40 11:30 11:35 12:30 12:35 12:40 13:30 13:35 14:30 14:35 14:40 15:30 15:35 16:30 16:35 16:40 17:30 17:35 18:30 18:35 18:40 20:35
1,2 1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 05:14 06:14 06:54 06:59 06:59 07:34 07:39 07:44 08:34 08:39 08:44 09:34 09:39 10:34 10:39 10:44 11:34 11:39 12:34 12:39 12:44 13:34 13:39 14:34 14:39 14:44 15:34 15:39 16:34 16:39 16:44 17:34 17:39 18:34 18:39 18:44 20:39
2,4 2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 05:17 06:17 06:57 07:02 07:02 07:38 07:43 07:48 08:38 08:43 08:48 09:38 09:43 10:38 10:43 10:48 11:38 11:43 12:38 12:43 12:48 13:38 13:43 14:38 14:43 14:48 15:38 15:43 16:38 16:43 16:48 17:38 17:43 18:38 18:43 18:48 20:42
3,7 3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 05:20 06:20 07:00 07:05 07:05 07:42 07:47 07:52 08:42 08:47 08:52 09:42 09:47 10:42 10:47 10:52 11:42 11:47 12:42 12:47 12:52 13:42 13:47 14:42 14:47 14:52 15:42 15:47 16:42 16:47 16:52 17:42 17:47 18:42 18:47 18:52 20:45
4,7 4,7 .. Budapest, Juhos u. 05:23 06:23 07:02 07:07 07:07 07:45 07:50 07:55 08:45 08:50 08:55 09:45 09:50 10:45 10:50 10:55 11:45 11:50 12:45 12:50 12:55 13:45 13:50 14:45 14:50 14:55 15:45 15:50 16:45 16:50 16:55 17:45 17:50 18:45 18:50 18:55 20:48
5,9 5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 05:25 06:25 07:04 07:09 07:09 07:47 07:52 07:57 08:47 08:52 08:57 09:47 09:52 10:47 10:52 10:57 11:47 11:52 12:47 12:52 12:57 13:47 13:52 14:47 14:52 14:57 15:47 15:52 16:47 16:52 16:57 17:47 17:52 18:47 18:52 18:57 20:50
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                          
S 15,7 .. Mogyoród, HUNGARORING főbejárat S S 07:16 S 07:21 08:00 08:05 S 09:00 09:05 S 10:00 10:05 11:00 11:05 S 12:00 12:05 13:00 13:05 S 14:00 14:05 15:00 15:05 S 16:00 16:05 17:00 17:05 S 18:00 18:05 19:00 19:05 S S
15,0 16,5 0,0 Mogyoród, Kerektó Ipari park S S 07:18 07:18 07:23 08:02 08:07 08:07 09:02 09:07 09:07 10:02 10:07 11:02 11:07 11:07 12:02 12:07 13:02 13:07 13:07 14:02 14:07 15:02 15:07 15:07 16:02 16:07 17:02 17:07 17:07 18:02 18:07 19:02 19:07 19:07 S
S S 1,1 Mogyoród, AQUARÉNA S S 07:21 S S 08:05 S S 09:05 S S 10:05 S 11:05 S S 12:05 S 13:05 S S 14:05 S 15:05 S S 16:05 S 17:05 S S 18:05 S 19:05 S S S
15,0 16,5 0,0 Mogyoród, Kerektó Ipari park S S 07:23 07:18 07:23 08:07 08:07 08:07 09:07 09:07 09:07 10:07 01:07 11:07 11:07 11:07 12:07 12:07 13:07 13:07 13:07 14:07 14:07 15:07 15:07 15:07 16:07 16:07 17:07 17:07 17:07 18:07 18:07 19:07 19:07 19:07 S
15,7 17,2 .. Mogyoród, Templom tér S S 07:25 07:20 07:25 08:09 08:09 08:09 09:09 09:09 09:09 10:09 10:09 11:09 11:09 11:09 12:09 12:09 13:09 13:09 13:09 14:09 14:09 15:09 15:09 15:09 16:09 16:09 17:09 17:09 17:09 18:09 18:09 19:09 19:09 19:09 S
16,5 18,0 .. Mogyoród, patak híd S S | | | 08:11 08:11 08:11 09:11 09:11 09:11 10:11 10:11 11:11 11:11 11:11 12:11 12:11 13:11 13:11 13:11 14:11 14:11 15:11 15:11 15:11 16:11 16:11 17:11 17:11 17:11 18:11 18:11 19:11 19:11 19:11 S
S 18,5 .. Mogyoród, Mázsa tér S S S S S 08:12 08:12 08:12 09:12 09:12 09:12 10:12 10:12 11:12 11:12 11:12 12:12 12:12 13:12 13:12 13:12 14:12 14:12 15:12 15:12 15:12 16:12 16:12 17:12 17:12 17:12 18:12 18:12 19:12 19:12 19:12 S
S 19,1 .. Mogyoród, Mátyás király út 05:39 06:39 S S S 08:14 08:14 08:14 09:14 09:14 09:14 10:14 10:14 11:14 11:14 11:14 12:14 12:14 13:14 13:14 13:14 14:14 14:14 15:14 15:14 15:14 16:14 16:14 17:14 17:14 17:14 18:14 18:14 19:14 19:14 19:14 21:04
S 19,7 .. Mogyoród, Mázsa tér 05:41 06:41 S S S 08:16 08:16 08:16 09:16 09:16 09:16 10:16 10:16 11:16 11:16 11:16 12:16 12:16 13:16 13:16 13:16 14:16 14:16 15:16 15:16 15:16 16:16 16:16 17:16 17:16 17:16 18:16 18:16 19:16 19:16 19:16 21:05
16,5 20,2 .. Mogyoród, patak híd 05:42 06:42 | | | 08:17 08:17 08:17 09:17 09:17 09:17 10:17 10:17 11:17 11:17 11:17 12:17 12:17 13:17 13:17 13:17 14:17 14:17 15:17 15:17 15:17 16:17 16:17 17:17 17:17 17:17 18:17 18:17 19:17 19:17 19:17 21:06
17,1 20,8 .. Mogyoród, Újfalu 05:43 06:43 07:28 07:23 07:28 08:18 08:18 08:18 09:18 09:18 09:18 10:18 10:18 11:18 11:18 11:18 12:18 12:18 13:18 13:18 13:18 14:18 14:18 15:18 15:18 15:18 16:18 16:18 17:18 17:18 17:18 18:18 18:18 19:18 19:18 19:18 21:07
17,8 21,5 .. Mogyoród, Ring fogadó 05:45 06:45 07:30 07:25 07:30 08:20 08:20 08:20 09:20 09:20 09:20 10:20 10:20 11:20 11:20 11:20 12:20 12:20 13:20 13:20 13:20 14:20 14:20 15:20 15:20 15:20 16:20 16:20 17:20 17:20 17:20 18:20 18:20 19:20 19:20 19:20 21:08
18,5 22,2 .. Mogyoród, Szadai elág. 05:46 06:46 07:31 07:26 07:31 08:21 08:21 08:21 09:21 09:21 09:21 10:21 10:21 11:21 11:21 11:21 12:21 12:21 13:21 13:21 13:21 14:21 14:21 15:21 15:21 15:21 16:21 16:21 17:21 17:21 17:21 18:21 18:21 19:21 19:21 19:21 21:09
19,2 22,9 .. Mogyoród, HÉV áll. 05:48 06:48 07:33 07:28 07:33 08:23 08:23 08:23 09:23 09:23 09:23 10:23 10:23 11:23 11:23 11:23 12:23 12:23 13:23 13:23 13:23 14:23 14:23 15:23 15:23 15:23 16:23 16:23 17:23 17:23 17:23 18:23 18:23 19:23 19:23 19:23 21:10

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
93 közlekedik: március 31-ig és október 2-től munkanapokon
96 közlekedik: április 1. - június 16. valamint szeptember 1. - október 1. között naponta
97 április 1. - június 16. valamint szeptember 1. - október 1. között szabad- és munkaszüneti napokon
98 közlekedik: június 17. - augusztus 31. között naponta
99 közlekedik: június 17. - augusztus 31. között szabad- és munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat