Navigáció átugrása
371

Vác–Dunakeszi–Fót

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 371 1 I    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:10
0,7 .. Vác, Honvéd u. |
1,5 .. Vác, Földváry tér |
2,5 .. Vác, LIDL, Hétkápolna |
3,0 .. Vác, hajógyár |
3,7 .. Vác, gumigyár |
5,1 .. Vác, (Sződliget) Harcsa u. |
5,8 .. Sződliget, sződi elág. |
7,1 .. Sződliget, Sirály u. 07:19
8,1 .. Göd, Kék-Duna utca 07:21
8,8 .. Göd, Autópihenő 07:23
9,8 .. Göd, Gárdonyi G. u. 07:25
10,8 .. Göd, Kincsem Csárda 07:27
11,1 .. Göd, vh. 07:28
11,9 .. Göd, szigetmonostori rév 07:29
12,4 .. Göd, Gólya Falatozó 07:31
12,9 .. Göd, Pázmány Péter u. 07:32
13,4 0,0 Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 07:33
S 2,2 Dunakeszi, Horányi rév S
14,8 3,1 Dunakeszi, sportpálya |
15,5 .. Dunakeszi, Liget u. |
15,9 0,0 Dunakeszi, templom 07:39
S 0,6 Dunakeszi, Barátság u. 39. 07:40
S 1,1 Dunakeszi, Barátság u. 9. 07:41
16,5 S Dunakeszi, benzinkút S
16,8 1,5 Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 07:44
17,0 .. Dunakeszi, Szent István u. 07:45
17,5 .. Dunakeszi, Táncsics u. 07:46
17,7 .. Dunakeszi, Okmányiroda 07:47
18,2 .. Dunakeszi, Fóti út 2. 07:51
18,6 .. Dunakeszi, Fóti út 30. 07:52
19,1 .. Dunakeszi, Fóti út 56. 07:53
19,7 .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet 07:55
20,5 .. Dunakeszi, alagi temető 07:57
21,8 .. Fót, Keleti Márton u. 07:59
22,3 .. Fót, Győrffy út 9-11. 08:00
23,2 .. Fót, Kossuth út 08:03
23,8 .. Fót, Gyermekváros 08:05

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat