Navigáció átugrása
371

Vác–Dunakeszi–Fót

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 371 1 I    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:10
0,7 .. Vác, Honvéd u. 07:12
1,5 .. Vác, Földváry tér 07:14
2,5 .. Vác, LIDL, Hétkápolna 07:15
3,0 .. Vác, hajógyár 07:16
3,7 .. Vác, gumigyár 07:18
5,1 .. Vác, (Sződliget) Harcsa u. 07:20
5,8 .. Sződliget, sződi elág. 07:21
7,1 .. Sződliget, Sirály u. 07:23
8,1 .. Göd, Kék-Duna u. 07:25
8,8 .. Göd, Autópihenő 07:27
9,8 .. Göd, Gárdonyi G. u. 07:29
10,8 .. Göd, Kincsem Csárda 07:31
11,1 .. Göd, vh. 07:32
11,9 .. Göd, szigetmonostori rév 07:33
12,4 .. Göd, Gólya Falatozó 07:35
12,9 .. Göd, Pázmány Péter u. 07:36
13,4 0,0 Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 07:37
S 2,2 Dunakeszi, Horányi rév 07:40
14,8 3,1 Dunakeszi, sportpálya 07:42
15,5 .. Dunakeszi, Liget u. 07:43
15,9 0,0 Dunakeszi, templom 07:45
S 0,6 Dunakeszi, Barátság u. 39. S
S 1,1 Dunakeszi, Barátság u. 9. S
16,5 S Dunakeszi, benzinkút 07:48
16,8 1,5 Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 07:54
17,0 .. Dunakeszi, Szent István u. 07:55
17,5 .. Dunakeszi, Táncsics u. 07:56
17,7 .. Dunakeszi, Okmányiroda 07:59
18,2 .. Dunakeszi, Fóti út 2. 08:03
18,6 .. Dunakeszi, Fóti út 30. 08:04
19,1 .. Dunakeszi, Fóti út 56. 08:05
19,7 .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet 08:07
20,5 .. Dunakeszi, alagi temető 08:09
21,8 .. Fót, Keleti Márton u. 08:11
22,3 .. Fót, Győrffy út 9-11. 08:12
23,2 .. Fót, Kossuth út 08:15
23,8 .. Fót, Gyermekváros 08:17

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek