Navigáció átugrása
371

Vác–Dunakeszi–Fót

Menetrend érvényessége: 2016.05.07 - 2016.10.24
Besorolás: R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 371 1 I    
0,0 .. .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:10
0,7 .. .. Vác, Honvéd u. |
1,5 .. .. Vác, Földváry tér 07:13
2,5 .. .. Vác, LIDL, Hétkápolna |
3,0 .. .. Vác, hajógyár |
3,7 .. .. Vác, gumigyár |
5,1 .. .. Vác, (Sződliget) Harcsa u. |
5,8 .. .. Sződliget, sződi elág. |
7,1 .. .. Sződliget, Sirály u. 07:20
8,1 .. .. Göd, Kék-Duna utca 07:22
8,8 .. .. Göd, Autópihenő 07:23
9,8 .. .. Göd, Gárdonyi G. u. 07:25
10,8 .. .. Göd, Kincsem Csárda 07:26
11,1 .. .. Göd, vh. 07:27
11,9 .. .. Göd, szigetmonostori rév |
12,4 .. .. Göd, Gólya Falatozó 07:30
13,4   0,0 Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út |
S .. 2,2 Dunakeszi, Horányi rév S
14,8 .. 3,1 Dunakeszi, sportpálya |
15,5 .. .. Dunakeszi, Liget u. |
15,9 .. 0,0 Dunakeszi, templom |
S .. 0,6 Dunakeszi, Barátság u. 39. 07:36
S .. 1,1 Dunakeszi, Barátság u. 9. 07:38
16,5 .. S Dunakeszi, benzinkút S
17,3 .. 0,9 Dunakeszi, vh. 07:41
18,3 .. .. Dunakeszi, Fóti út 2. 07:47
18,7 .. .. Dunakeszi, Fóti út 30. 07:48
19,2 .. .. Dunakeszi, Fóti út 56. 07:49
19,8 .. .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet 07:51
20,6 .. .. Dunakeszi, alagi temető 07:52
21,9 .. .. Fót, Keleti Márton u. 07:54
22,4 .. .. Fót, Győrffy út 9-11. 07:55
23,3 .. .. Fót, Kossuth út 07:57
23,9 .. .. Fót, Gyermekváros 07:59

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek

Hírek