Navigáció átugrása
373

Dunakeszi–Fót

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 373 1 I    
0,0 0,0 Dunakeszi, Horányi rév 07:35
0,9 0,9 Dunakeszi, sportpálya 07:37
1,6 1,6 Dunakeszi, Liget u. 07:38
2,3 2,3 Dunakeszi, Béke u. 07:40
3,0 3,0 Dunakeszi, Zápolya u. 26. 07:42
3,6 3,6 Dunakeszi, Piros Óvoda 07:44
4,1 4,1 Dunakeszi, Széchenyi u. 2. 07:45
4,5 4,5 Dunakeszi, Szilágyi u. 07:46
5,2 5,2 Dunakeszi, Bocskai u. 07:48
5,6 5,6 Dunakeszi, Báthory István u. 07:49
5,9 S Dunakeszi, Szent Imre tér 07:51
6.7 S Dunakeszi, Huszka Jenő u. 07:52
7,0 S Dunakeszi, Széchenyi u. 07:53
8,2 S Fót, Kisalag, Kazinczy u. 07:55
8,6 S Fót, Kisalag, Petőfi szobor 07:57
9,0 S Fót, Kisalag, sportpálya 07:58
9,6 S Fótújfalu, Csaba u. 07:59
10,0 S Fótújfalu, Attila u. 08:00
10,4 S Fót, aut. áll. 08:01
11,0 S Fót, Dózsa Gy. út 08:02
12,1 12,1 Fót, Gyermekváros 08:05

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat