Navigáció átugrása
324-326

Gödöllő - Mogyoród - Fót - Dunakeszi

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E R R E R R E E E R R E E R R R R E E R E R R E E R R R E E R R R R E E R R E R R R E E R R E R R E R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 2 M     alacsonypadlós járat 325 2 M     alacsonypadlós járat 326 52 A 6   alacsonypadlós járat 320 4 M     326 6 A     alacsonypadlós járat 324 4 M     alacsonypadlós járat 317 2       320 10 M     alacsonypadlós járat 320 12 M     326 10 A     alacsonypadlós járat 324 8 M     alacsonypadlós járat 320 14 M     320 216 90     326 86 91     324 12 M     alacsonypadlós járat 326 72 M     alacsonypadlós járat 326 82 91     alacsonypadlós járat 321 118 M     alacsonypadlós járat 321 218 90     326 16       alacsonypadlós járat 321 220 90     alacsonypadlós járat 326 74 M     alacsonypadlós járat 326 84 91     alacsonypadlós járat 321 122 M     alacsonypadlós járat 321 222 90     alacsonypadlós járat 326 18       alacsonypadlós járat 325 22 M     alacsonypadlós járat 326 20 A     alacsonypadlós járat 321 126 M     alacsonypadlós járat 321 226 90     324 24 M     alacsonypadlós járat 326 62 16     324 26 M     alacsonypadlós járat 326 28 A     alacsonypadlós járat 321 230 M     321 130 90     326 64 16     324 30 M     alacsonypadlós járat 321 232 90     326 66 16     324 32 M     alacsonypadlós járat 326 34 A     alacsonypadlós járat 321 134 M     alacsonypadlós járat 321 234 90     alacsonypadlós járat 326 68 16     326 36 M     alacsonypadlós járat 321 236 90     326 70 16     326 38 M     alacsonypadlós járat 320 20 M     326 138 A 2   alacsonypadlós járat 326 40 M     alacsonypadlós járat 326 42   2   alacsonypadlós járat 326 44   2   alacsonypadlós járat 326 46 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel            05:50 06:15       06:50       07:50                               13:55   14:55         15:55     16:55                            
0,5 0,5 .. Gödöllő, Szabadság tér           05:53 06:18       06:53       07:53                               13:58   14:58         15:58     16:58                            
5,6 5,6 .. Mogyoród, EGIS telep           06:00 |       07:00       08:00                               14:05   15:05         16:05     17:05                            
7,0 7,0 .. Mogyoród, HÉV áll.           06:02 06:25       07:02       08:02                               14:07   15:07         16:07     17:07                            
Budapest Örs vezér tere 04:03 04:18 04:18 04:48 05:18 05:18   05:48 06:18 06:18 06:18 06:48 07:18 07:18 07:18 08:18 08:18 08:48 08:48 09:18 09:48 10:18 10:18 10:48 10:48 11:18 12:18 12:18 12:48 12:48 13:18 14:18 14:30 14:18 15:00 14:48 15:18 15:30 16:00 16:18 16:30 16:18 17:00 16:48 17:18 17:30 17:48 18:18 18:30 18:48 18:48 19:18 20:18 21:18 23:08
Mogyoród 04:22 04:52 04:52 05:22 05:52 05:52   06:21 06:51 06:51 06:51 07:21 07:51 07:51 07:51 08:51 08:51 09:21 09:21 09:51 10:21 10:51 10:51 11:21 11:21 11:51 12:51 12:51 13:21 13:21 13:51 14:51 15:04 14:51 15:34 15:21 15:51 16:04 16:34 16:51 17:04 16:51 17:34 17:21 17:51 18:04 18:21 18:51 19:04 19:21 19:21 19:51 20:51 21:51 23:41
Gödöllő végállomás   04:24     05:24 05:40 05:55 06:10 06:25 06:24 06:40 07:10 07:24 07:24 07:40 08:54 08:54 09:24 09:24 09:54 10:24 10:54 10:54 11:24 11:24 11:54 12:54 12:54 13:24 13:24 13:54 14:39 14:54 14:54 15:24 15:24 15:39 15:54 16:24 16:39 16:54 16:54 17:24 17:24 17:39 17:54 18:24 18:39 18:54 19:24 19:24 19:54 20:54 21:54 23:24
Mogyoród   04:38     05:38 05:54 06:09 06:24 06:39 06:38 06:54 07:24 07:38 07:38 07:54 09:08 09:08 09:38 09:38 10:08 10:38 11:08 11:08 11:38 11:38 12:08 13:08 13:08 13:38 13:38 14:08 14:53 15:08 15:08 15:38 15:38 15:53 16:08 16:38 16:53 17:08 17:08 17:38 17:38 17:53 18:08 18:38 18:53 19:08 19:38 19:38 20:08 21:08 22:08 23:38
7,0 7,0 .. Mogyoród, HÉV áll. 04:30 04:55 04:55 05:30 05:55 06:05 06:25 06:35 06:55 06:55 07:05 07:35 07:55 07:55 08:05 09:10 09:10 09:40 09:40 10:10 10:40 11:10 11:10 11:40 11:40 12:10 13:10 13:10 13:40 13:40 14:10 15:05 15:10 15:10 15:40 15:40 16:05 16:10 16:40 17:05 17:10 17:10 17:40 17:40 18:05 18:10 18:40 19:05 19:10 19:40 19:40 20:10 21:10 22:10 23:45
7,7 7,7 .. Mogyoród, Szadai elág. 04:32 04:57 04:57 05:32 05:57 06:07 06:27 06:37 06:57 06:57 07:07 07:37 07:57 07:57 08:07 09:12 09:12 09:42 09:42 10:12 10:42 11:12 11:12 11:42 11:42 12:12 13:12 13:12 13:42 13:42 14:12 15:07 15:12 15:12 15:42 15:42 16:07 16:12 16:42 17:07 17:12 17:12 17:42 17:42 18:07 18:12 18:42 19:07 19:12 19:42 19:42 20:12 21:12 22:12 23:47
8,4 8,4 .. Mogyoród, Ring fogadó 04:33 04:58 04:58 05:33 05:58 06:08 06:28 06:38 06:58 06:58 07:08 07:38 07:58 07:58 08:08 09:13 09:13 09:43 09:43 10:13 10:43 11:13 11:13 11:43 11:43 12:13 13:13 13:13 13:43 13:43 14:13 15:08 15:13 15:13 15:43 15:43 16:08 16:13 16:43 17:08 17:13 17:13 17:43 17:43 18:08 18:13 18:43 19:08 19:13 19:43 19:43 20:13 21:13 22:13 23:48
9,1 9,1 .. Mogyoród, Újfalu 04:35 05:00 05:00 05:35 06:00 06:10 06:30 06:40 07:00 07:00 07:10 07:40 08:00 08:00 08:10 09:15 09:15 09:45 09:45 10:15 10:45 11:15 11:15 11:45 11:45 12:15 13:15 13:15 13:45 13:45 14:15 15:10 15:15 15:15 15:45 15:45 16:10 16:15 16:45 17:10 17:15 17:15 17:45 17:45 18:10 18:15 18:45 19:10 19:15 19:45 19:45 20:15 21:15 22:15 23:50
9,7 9,7 .. Mogyoród, patak híd 04:36 05:01 05:01 05:36 06:01 06:11 06:31 06:41 07:01 07:01 07:11 07:41 08:01 08:01 08:11 09:16 09:16 09:46 09:46 10:16 10:46 11:16 11:16 11:46 11:46 12:16 13:16 13:16 13:46 13:46 14:16 15:11 15:16 15:16 15:46 15:46 16:11 16:16 16:46 17:11 17:16 17:16 17:46 17:46 18:11 18:16 18:46 19:11 19:16 19:46 19:46 20:16 21:16 22:16 23:51
10,2 10,2 .. Mogyoród, Mázsa tér 04:37 05:02 05:02 05:37 06:02 06:12 06:32 06:42 07:02 07:02 07:12 07:42 08:02 08:02 08:12 09:17 09:17 09:47 09:47 10:17 10:47 11:17 11:17 11:47 11:47 12:17 13:17 13:17 13:47 13:47 14:17 15:12 15:17 15:17 15:47 15:47 16:12 16:17 16:47 17:12 17:17 17:17 17:47 17:47 18:12 18:17 18:47 19:12 19:17 19:47 19:47 20:17 21:17 22:17 23:52
10,8 10,8 .. Mogyoród, Mátyás király út 04:39 05:04 05:04 05:39 06:04 06:14 06:34 06:44 07:04 07:04 07:14 07:44 08:04 08:04 08:14 09:19 09:19 09:49 09:49 10:19 10:49 11:19 11:19 11:49 11:49 12:19 13:19 13:19 13:49 13:49 14:19 15:14 15:19 15:19 15:49 15:49 16:14 16:19 16:49 17:14 17:19 17:19 17:49 17:49 18:14 18:19 18:49 19:14 19:19 19:49 19:49 20:19 21:19 22:19 23:54
12,6 12,6 .. Fót, Kézműipari Váll. 04:41 05:06 05:06 05:41 06:06 06:16 06:36 06:46 07:06 07:06 07:16 07:46 08:06 08:06 08:16 09:21 09:21     10:21   11:21 11:21     12:21 13:21 13:21     14:21 15:16 15:21 15:21     16:16 16:21   17:16 17:21 17:21     18:16 18:21   19:16 19:21 19:51 19:51 20:21 21:21 22:21 23:56
12,9 12,9 .. Fót, Vörösmarty u. 04:42 05:07 05:07 05:42 06:07 06:17 06:37 06:47 07:07 07:07 07:17 07:47 08:07 08:07 08:17 09:22 09:22     10:22   11:22 11:22     12:22 13:22 13:22     14:22 15:17 15:22 15:22     16:17 16:22   17:17 17:22 17:22     18:17 18:22   19:17 19:22 19:52 19:52 20:22 21:22 22:22 23:57
13,4 13,4 .. Fót, Gyermekváros (Templom) 04:43 05:08 05:08 05:43 06:08 06:18 06:38 06:48 07:08 07:08 07:18 07:48 08:08 08:08 08:18 09:23 09:23     10:23   11:23 11:23     12:23 13:23 13:23     14:23 15:18 15:23 15:23     16:18 16:23   17:18 17:23 17:23     18:18 18:23   19:18 19:23 19:53 19:53 20:23 21:23 22:23 23:58
Fót, Gyermekváros   05:13 05:10   06:13 06:30       07:13   08:03 08:13 08:13 08:23 09:49 09:48                   13:46 13:51                   16:51     17:48       18:29 18:46                  
Budapest, Újpest V.kapu   05:43 05:38   06:35 06:55       07:35   08:30 08:35 08:35 08:50 10:11 10:10                   14:07 14:13                   17:12     18:10       18:58 19:06                  
13,4 13,4 .. Fót, Gyermekváros (Templom) 04:43 05:09 05:09 05:43 06:09 06:19 06:38 06:50 07:10 07:09 07:19 07:50 08:08 08:09 08:19 09:24 09:24     10:24   11:24 11:24     12:24 13:24 13:24     14:24 15:19 15:24 15:24     16:19 16:24   17:19 17:24 17:24     18:19 18:24   19:19 19:24 19:53 19:54 20:24 21:24 22:24 23:59
14,0 14,0 .. Fót, Kossuth út   05:11 05:11   06:11 06:21       07:11 07:21     08:11 08:21 09:26 09:26     10:26   11:26 11:26     12:26 13:26 13:26     14:26 15:21 15:26 15:26     16:21 16:26   17:21 17:26 17:26     18:21 18:26   19:21 19:26   19:56 20:26 21:26 22:26 00:01
S 14,5 .. Fót, Dózsa Gy. út   S 05:12   06:12 06:22       07:12 07:22     08:12 08:22 09:27 09:27     10:27   11:27 11:27     12:27 S 13:27     S 15:22 S 15:27     16:22 S   17:22 S 17:27     18:22 18:27   19:22 19:27   19:57 20:27 21:27 22:27 00:02
S 15,1 .. Fót, aut. áll.   S 05:13   06:13 06:23       07:13 07:23     08:13 08:23 09:28 09:28     10:28   11:28 11:28     12:28 S 13:28     S 15:23 S 15:28     16:23 S   17:23 S 17:28     18:23 18:28   19:23 19:28   19:58 20:28 21:28 22:28 00:03
14,9 .. .. Fót, Győrffy út 9-11.   05:13                                                 13:28       14:28   15:28         16:28     17:28                            
15,4 .. .. Fót, Keleti Márton u.   05:14                                                 13:29       14:29   15:29         16:29     17:29                            
16,7 .. .. Dunakeszi, alagi temető   05:16                                                 13:31       14:31   15:31         16:31     17:31                            
17,5 .. .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet   05:17                                                 13:32       14:32   15:32         16:32     17:32                            
18,1 .. .. Dunakeszi, Fóti út 56.   05:18                                                 13:33       14:33   15:33         16:33     17:33                            
18,6 .. .. Dunakeszi, Fóti út 30.   05:19                                                 13:34       14:34   15:34         16:34     17:34                            
S .. 0,2 Dunakeszi, Verseny u.   S                                                 S       S   S         S     S                            
19,0 .. .. Dunakeszi, Fóti út 2.   05:20                                                 13:35       14:35   15:35         16:35     17:35                            
S .. 0,6 Dunakeszi, vá.   S                                                 S       S   S         S     S                            
S .. 1,0 Dunakeszi, Verseny u.   S                                                 S       S   S         S     S                            
19,7 .. .. Dunakeszi, Táncsics u.   05:23                                                 13:38       14:38   15:38         16:38     17:38                            
20,2 .. .. Dunakeszi, Szent István u.   05:24                                                 13:39       14:39   15:39         16:39     17:39                            
20,4 .. .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő   05:25                                                 13:40       14:40   15:40         16:40     17:40                            
20,7 .. .. Dunakeszi, benzinkút   05:26                                                 13:41       14:41   15:41         16:41     17:41                            
21,3 .. .. Dunakeszi, templom   05:27                                                 13:42       14:42   15:42         16:42     17:42                            
22,0 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 39.   05:29                                                 13:44       14:44   15:44         16:44     17:44                            

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
90 április 6 - szeptember 29. között szabad- és munkaszüneti napokon,
91 április 5-ig és szeptember 30-tól szabad- és munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek