Navigáció átugrása
330

Vác–Nőtincs–Ősagárd–Felsőpetény

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2046   M     2036   M     3   87     331 1 M     51   16     53   16     11         331 3 O     332 1 M     331 5 M     15         alacsonypadlós járat 328 1 I     2036         alacsonypadlós járat 39   M     alacsonypadlós járat 331 7 N     17   26     117   O     alacsonypadlós járat 332 5 M     21   M     23   M     1010   M     1010   M     2036   V     alacsonypadlós járat 332 7 M     2046   M     331 9 N     331 19 M     25   16     27   16     225   87     29   O     alacsonypadlós járat 332 9 I     1010         1010   M     1010         41   I     31   M     alacsonypadlós járat 1010   M     331 11 M     33   M     1010         2036   A     alacsonypadlós járat 331 101 M     2036   M     alacsonypadlós járat 1010     2   35   N     alacsonypadlós járat 1010   M     331 13 M     1010     2   37     2   1010     2   1013     2   331 15 M     2036     2  
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel      05:40 05:50 05:50   06:20 06:30 06:40 06:55 07:20 07:30 09:20 10:20 11:05 12:05 12:05 12:25 13:05 14:05 14:10 14:25 14:25 14:30   14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:50 14:55 15:25 15:55   16:05 16:25 16:35 16:35 16:55 17:05 17:35 17:35 17:55 18:35 18:55 19:05 19:55 20:05 21:15 22:30 22:35 22:40
1,8 .. Vác, autójavító     05:43 05:52 05:53   06:23 06:32 06:43 06:57 07:23 07:33 09:23 10:23 11:07 12:08 12:08 12:28 13:08 14:08 14:13 14:28 14:28 14:33   14:48 14:48 14:48 14:48 14:48 14:48 14:53 14:58 15:28 15:58   16:08 16:28 16:38 16:38 16:58 17:08 17:38 17:38 17:58 18:38 18:58 19:08 19:58 20:07 21:18 22:33 22:37 22:42
2,4 .. Vác, Oktatási Centrum     05:44 05:53 05:54   06:24 06:33 06:44 06:58 07:24 07:34 09:24 10:24 11:08 12:09 12:09 12:29 13:09 14:09 14:14 14:29 14:29 14:34   14:49 14:49 14:49 14:49 14:49 14:49 14:54 14:59 15:29 15:59   16:09 16:29 16:39 16:39 16:59 17:09 17:39 17:39 17:59 18:39 18:59 19:09 19:59 20:08 21:19 22:34 22:38 22:43
3,3 .. Vác, DDC főbejárat     05:46 05:55 05:56   06:26 06:35 06:46 07:00 07:26 07:36 09:26 10:26 11:10 12:11 12:11 12:31 13:11 14:11 14:16 14:31 14:31 14:36   14:51 14:51 14:51 14:51 14:51 14:51 14:56 15:01 15:31 16:01   16:11 16:31 16:41 16:41 17:01 17:11 17:41 17:41 18:01 18:41 19:01 19:11 20:01 20:10 21:21 22:35 22:40 22:45
4,8 .. Vác, transzf. áll.     05:49 05:57 05:59   06:29 06:37 | 07:02 07:29 | 09:29 10:29 11:12 12:14 12:14 | 13:14 14:14 14:18 14:33 14:34 |   14:54 14:54 14:54 14:54 14:54 14:54 | 15:03 15:33 16:03   16:14 16:33 16:44 16:44 17:03 17:14 17:44 17:44 18:03 18:44 19:03 19:14 20:03 20:12 21:23 22:37 22:42 22:47
6,2 .. Vác, Diósvölgy     05:51 05:59 06:01   06:31 06:39 | 07:04 07:31 | 09:31 10:31 11:14 12:16 12:16 | 13:16 14:16 | | 14:36 |   14:56 14:56 14:56 14:56 14:56 14:56 | | | |   16:16 | 16:46 16:46 | 17:16 17:46 17:46 | 18:46 | 19:16 | 20:14 | | 22:44 22:49
7,9 .. Sejcei elág.     05:54 06:01 06:04   06:34 06:41 | 07:06 07:34 | 09:34 10:34 11:16 12:19 12:19 | 13:19 14:19 14:22 14:37 14:39 |   14:59 14:59 14:59 14:59 14:59 14:59 | 15:07 15:37 16:07   16:19 16:37 16:49 16:49 17:07 17:19 17:49 17:49 18:07 18:49 19:07 19:19 20:07 20:16 21:27 22:40 22:46 22:51
9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta     05:56 06:03 06:06   06:36 06:43 06:54 07:08 07:36 07:44 09:36 10:36 11:18 12:21 12:21 12:39 13:21 14:21 14:24 14:39 14:41 14:44   15:01 15:01 15:01 15:01 15:01 15:01 15:04 15:09 15:39 16:09   16:21 16:39 16:51 16:51 17:09 17:21 17:51 17:51 18:09 18:51 19:09 19:21 20:09 20:18 21:29 22:42 22:48 22:53
11,5 .. Szendehely, ált. isk.     05:58 06:05 06:08   06:38 06:45 06:57 07:10 07:38 07:47 09:38 10:38 11:20 12:23 12:23 12:42 13:23 14:23 14:27 14:42 14:43 14:47   15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:07 15:12 15:42 16:12   16:23 16:42 16:53 16:53 17:12 17:23 17:53 17:53 18:12 18:53 19:12 19:23 20:12 20:20 21:32 22:45 22:50 22:55
Budapest, Újpest V.kapu                             10:30 11:30 11:30   12:30 13:30                                 15:30   16:00 16:00   16:30 17:00 17:00       18:30   19:30     21:50 21:50
Szendehely, ált. isk.                             11:13 12:13 12:13   13:13 14:13                                 16:13   16:43 16:43   17:13 17:43 17:43       19:15   20:13     22:45 22:45
11,5 .. Szendehely, ált. isk.     05:58 06:05 06:08   06:38 06:45 06:57 07:10 07:38 07:47 09:38 10:38 11:20 12:23 12:23 12:42 13:23 14:23 14:27 14:42 14:43 14:47   15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:07 15:12 15:42 16:12   16:23 16:42 16:53 16:53 17:12 17:23 17:53 17:53 18:12 18:53 19:12 19:23 20:12 20:20 21:32 22:45 22:50 22:55
12,8 .. Szendehely-Kapáskút     06:00 06:07 06:10   06:40 06:47 | 07:12 07:40 | 09:40 10:40 11:22 12:25 12:25 | 13:25 14:25 | | 14:45 |   15:05 15:05 15:05 15:05 15:05 15:05 | | | |   16:25 | 16:55 16:55 | 17:25 17:55 17:55 | 18:55 | 19:25 | 20:22 | | 22:52 22:57
14,6 .. Nőtincsi elág.     06:02 06:09 06:12   06:42 06:49 07:01 07:14 07:42 07:51 09:42 10:42 11:24 12:27 12:27 12:46 13:27 14:27 14:31 14:46 14:47 14:51 14:57 15:07 15:07 15:07 15:07 15:07 15:07 15:11 15:16 15:46 16:16   16:27 16:46 16:57 16:57 17:16 17:27 17:57 17:57 18:16 18:57 19:16 19:27 20:16 20:24 21:36 22:48 22:54 22:59
16,5 .. Nőtincs, Rózsa u.     06:05   06:15   06:45       07:45   09:45 10:45   12:30 12:30   13:30 14:30     14:50   15:00     15:10 15:10 15:10 15:10           16:30     17:00   17:30   18:00   19:00       20:27       23:02
17,3 .. Nőtincs, kastély     06:07   06:17   06:47       07:47   09:47 10:47   12:32 12:32   13:32 14:32     14:52   15:02     15:12 15:12 15:12 15:12           16:32     17:02   17:32   18:02   19:02       20:29       23:04
17,6 .. Nőtincs, Templom tér     06:08   06:18 06:23 06:48       07:48   09:48 10:48   12:33 12:33   13:33 14:33     14:53   15:03     15:13 15:13 15:13 15:13         16:15 16:33     17:03   17:33   18:03   19:03       20:30       23:05
18,3 .. Nőtincs, Alvég     06:09   06:19 06:24 06:49       07:49   09:49 10:49   12:34 12:34   13:34 14:34     14:54   15:04     15:14 15:14 15:14 15:14         16:16 16:34     o   17:34   18:04   19:04       20:31       23:06
19,9 0,0 Felsőpetényi elág.     06:12   06:22 06:27 06:52       07:52   09:52 10:52   12:37 12:37   13:37 14:37     14:57   15:07     15:17 15:17 15:17 15:17         16:19 16:37         17:37   18:07   19:07       20:34       23:09
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.     06:16   S 06:31 06:56       07:56   09:56 10:56   12:41 12:41   13:41 S     15:01   S     15:21 S 15:21 15:21         16:23 16:41         17:41   18:11   19:11       S       23:13
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.     06:19   S o 06:59       07:59   09:59 10:59   12:44 12:44   13:44 S     15:04   S     o S 15:24 15:24         16:26 16:44         17:44   18:14   19:14       S       23:16
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.     06:20   S   07:00       08:00   10:00 11:00   12:45 12:45   13:45 S     15:05   S       S 15:25 15:25         16:27 16:45         17:45   18:15   19:15       S       23:17
22,5 .. Felsőpetény, orvosi rend. 04:55 06:13 06:28   06:26   07:08       08:08   10:08 11:08   12:53 12:53   13:53 14:41     15:13   15:11       15:21 15:33 15:33         16:35 16:53         17:53   18:23   19:23       20:43       23:25
23,5 .. Felsőpetény, FUNTOS 04:57 06:16 06:30   06:28   07:10       08:10   10:10 11:10   12:55 12:55   13:55 14:43     15:15   15:13       15:23 15:35 15:35         16:37 16:55         17:55   18:25   19:25       20:45       23:27

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
26 tanév tartama alatt munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat