Navigáció átugrása
330

Vác–Nőtincs–Ősagárd–Felsőpetény

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 336 602 M     2036   M     330 3 87     331 1 M     330 51 16     330 53 16     330 11       1010         331 3 O     332 1 M     331 5 M     330 15       alacsonypadlós járat 328 1 I     1010         1010   M     329 9       alacsonypadlós járat 1010         330 39 M     alacsonypadlós járat 1010   M     331 7 N     1010   M     1010         330 17 26     330 117 O     alacsonypadlós járat 332 5 M     1010   M     330 21 M     1010   I     1010         1010         330 23 M     1010   M     1010   M     329 11 V     alacsonypadlós járat 332 7 M     336 604 M     331 9 N     331 19 M     330 25 16     330 27 16     330 225 87     330 29 O     alacsonypadlós járat 332 9 I     1010         1010   M     1010         330 41 I     330 31 M     alacsonypadlós járat 1010   M     331 11 M     330 33 M     3336   M     1010         329 17 A     alacsonypadlós járat 1013   M     3334   M     331 101 M     329 15 M     alacsonypadlós járat 1010     2   330 35 N     alacsonypadlós járat 1010   M     331 13 M     1010     2   330 37   2   1010     2   1013     2   331 15 M     329 21   2  
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel      05:40 05:50 05:50   06:20 06:25 06:30 06:40 06:55 07:20 07:30 07:55 08:55 09:20 09:55 10:20 10:55 11:05 11:25 11:55 12:05 12:05 12:25 12:55 13:05 13:25 13:25 13:55 14:05 14:10 14:25 14:25 14:30   14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:50 14:55 15:25 15:55   16:05 16:25 16:35 16:35   16:55 17:05 17:25   17:35 17:35 17:55 18:35 18:55 19:05 19:55 20:05 21:15 22:30 22:35 22:40
1,8 .. Vác, autójavító     05:43 05:52 05:53   06:23 06:28 06:32 06:43 06:57 07:23 07:33 07:58 08:58 09:23 09:58 10:23 10:58 11:07 11:28 11:58 12:08 12:08 12:28 12:58 13:08 13:28 13:28 13:58 14:08 14:13 14:28 14:28 14:33   14:48 14:48 14:48 14:48 14:48 14:48 14:53 14:58 15:28 15:58   16:08 16:28 16:38 16:38   16:58 17:08 17:28   17:38 17:38 17:58 18:38 18:58 19:08 19:58 20:07 21:18 22:33 22:37 22:42
2,4 .. Vác, Oktatási Centrum     05:44 05:53 05:54   06:24 06:29 06:33 06:44 06:58 07:24 07:34 07:59 08:59 09:24 09:59 10:24 10:59 11:08 11:29 11:59 12:09 12:09 12:29 12:59 13:09 13:29 13:29 13:59 14:09 14:14 14:29 14:29 14:34   14:49 14:49 14:49 14:49 14:49 14:49 14:54 14:59 15:29 15:59   16:09 16:29 16:39 16:39   16:59 17:09 17:29   17:39 17:39 17:59 18:39 18:59 19:09 19:59 20:08 21:19 22:34 22:38 22:43
3,3 .. Vác, DDC főbejárat     05:46 05:55 05:56   06:26 06:31 06:35 06:46 07:00 07:26 07:36 08:01 09:01 09:26 10:01 10:26 11:01 11:10 11:31 12:01 12:11 12:11 12:31 13:01 13:11 13:31 13:31 14:01 14:11 14:16 14:31 14:31 14:36   14:51 14:51 14:51 14:51 14:51 14:51 14:56 15:01 15:31 16:01   16:11 16:31 16:41 16:41   17:01 17:11 17:31   17:41 17:41 18:01 18:41 19:01 19:11 20:01 20:10 21:21 22:35 22:40 22:45
4,8 .. Vác, transzf. áll.     05:49 05:57 05:59   06:29 06:33 06:37 | 07:02 07:29 | 08:03 09:03 09:29 10:03 10:29 11:03 11:12 11:33 12:03 12:14 12:14 | 13:03 13:14 13:33 13:33 14:03 14:14 14:18 14:33 14:34 |   14:54 14:54 14:54 14:54 14:54 14:54 | 15:03 15:33 16:03   16:14 16:33 16:44 16:44   17:03 17:14 17:33   17:44 17:44 18:03 18:44 19:03 19:14 20:03 20:12 21:23 22:37 22:42 22:47
6,2 .. Vác, Diósvölgy     05:51 05:59 06:01   06:31 | 06:39 | 07:04 07:31 | | | 09:31 | 10:31 | 11:14 | | 12:16 12:16 | | 13:16 | | | 14:16 | | 14:36 |   14:56 14:56 14:56 14:56 14:56 14:56 | | | |   16:16 | 16:46 16:46   | 17:16 |   17:46 17:46 | 18:46 | 19:16 | 20:14 | | 22:44 22:49
7,9 .. Sejcei elág.     05:54 06:01 06:04   06:34 06:37 06:41 | 07:06 07:34 | 08:07 09:07 09:34 10:07 10:34 11:07 11:16 11:37 12:07 12:19 12:19 | 13:07 13:19 13:37 13:37 14:07 14:19 14:22 14:37 14:39 |   14:59 14:59 14:59 14:59 14:59 14:59 | 15:07 15:37 16:07   16:19 16:37 16:49 16:49   17:07 17:19 17:37   17:49 17:49 18:07 18:49 19:07 19:19 20:07 20:16 21:27 22:40 22:46 22:51
9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta     05:56 06:03 06:06   06:36 06:39 06:43 06:54 07:08 07:36 07:44 08:09 09:09 09:36 10:09 10:36 11:09 11:18 11:39 12:09 12:21 12:21 12:39 13:09 13:21 13:39 13:39 14:09 14:21 14:24 14:39 14:41 14:44   15:01 15:01 15:01 15:01 15:01 15:01 15:04 15:09 15:39 16:09   16:21 16:39 16:51 16:51   17:09 17:21 17:39   17:51 17:51 18:09 18:51 19:09 19:21 20:09 20:18 21:29 22:42 22:48 22:53
11,5 .. Szendehely, ált. isk.     05:58 06:05 06:08   06:38 06:42 06:45 06:57 07:10 07:38 07:47 08:12 09:12 09:38 10:12 10:38 11:12 11:20 11:42 12:12 12:23 12:23 12:42 13:12 13:23 13:42 13:42 14:12 14:23 14:27 14:42 14:43 14:47   15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:07 15:12 15:42 16:12   16:23 16:42 16:53 16:53   17:12 17:23 17:42   17:53 17:53 18:12 18:53 19:12 19:23 20:12 20:20 21:32 22:45 22:50 22:55
Budapest, Újpest V.kapu                                       10:30     11:30 11:30     12:30       13:30                                 15:30   16:00 16:00     16:30     17:00 17:00       18:30   19:30     21:50 21:50
Szendehely, ált. isk.                                       11:13     12:13 12:13     13:13       14:13                                 16:13   16:43 16:43     17:13     17:43 17:43       19:15   20:13     22:45 22:45
11,5 .. Szendehely, ált. isk.     05:58 06:05 06:08   06:38 06:42 06:45 06:57 07:10 07:38 07:47 08:12 09:12 09:38 10:12 10:38 11:12 11:20 11:42 12:12 12:23 12:23 12:42 13:12 13:23 13:42 13:42 14:12 14:23 14:27 14:42 14:43 14:47   15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:03 15:07 15:12 15:42 16:12   16:23 16:42 16:53 16:53   17:12 17:23 17:42   17:53 17:53 18:12 18:53 19:12 19:23 20:12 20:20 21:32 22:45 22:50 22:55
12,8 .. Szendehely-Kapáskút     06:00 06:07 06:10   06:40 | 06:47 | 07:12 07:40 | | | 09:40 | 10:40 | 11:22 | | 12:25 12:25 | | 13:25 | | | 14:25 | | 14:45 |   15:05 15:05 15:05 15:05 15:05 15:05 | | | |   16:25 | 16:55 16:55   | 17:25 |   17:55 17:55 | 18:55 | 19:25 | 20:22 | | 22:52 22:57
14,6 .. Nőtincsi elág.     06:02 06:09 06:12   06:42 06:46 06:49 07:01 07:14 07:42 07:51 08:16 09:16 09:42 10:16 10:42 11:16 11:24 11:46 12:16 12:27 12:27 12:46 13:16 13:27 13:46 13:46 14:16 14:27 14:31 14:46 14:47 14:51 14:57 15:07 15:07 15:07 15:07 15:07 15:07 15:11 15:16 15:46 16:16   16:27 16:46 16:57 16:57 17:11 17:16 17:27 17:46   17:57 17:57 18:16 18:57 19:16 19:27 20:16 20:24 21:36 22:48 22:54 22:59
16,5 .. Nőtincs, Rózsa u.     06:05   06:15   06:45         07:45       09:45   10:45         12:30 12:30     13:30       14:30     14:50   15:00     15:10 15:10 15:10 15:10           16:30     17:00 17:13   17:30       18:00   19:00       20:27       23:02
16,9 .. Nőtincs, Fölvég     06:06   06:16   06:46         07:46       09:46   10:46         12:31 12:31     13:31       14:31     14:51   15:01     15:11 15:11 15:11 15:11           16:31     17:01 17:14   17:31       18:01   19:01       20:28       23:03
17,3 .. Nőtincs, kastély     06:07   06:17   06:47         07:47       09:47   10:47         12:32 12:32     13:32       14:32     14:52   15:02     15:12 15:12 15:12 15:12           16:32     17:02 17:15   17:32       18:02   19:02       20:29       23:04
17,6 .. Nőtincs, Templom tér     06:08   06:18 06:23 06:48         07:48       09:48   10:48         12:33 12:33     13:33       14:33     14:53   15:03     15:13 15:13 15:13 15:13         16:15 16:33     17:03 17:16   17:33       18:03   19:03       20:30       23:05
18,3 .. Nőtincs, Alvég     06:09   06:19 06:24 06:49         07:49       09:49   10:49         12:34 12:34     13:34       14:34     14:54   15:04     15:14 15:14 15:14 15:14         16:16 16:34     o 17:18   17:34       18:04   19:04       20:31       23:06
19,9 0,0 Felsőpetényi elág.     06:12   06:22 06:27 06:52         07:52       09:52   10:52         12:37 12:37     13:37       14:37     14:57   15:07     15:17 15:17 15:17 15:17         16:19 16:37       17:21   17:37       18:07   19:07       20:34       23:09
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.     06:16   S 06:31 06:56         07:56       09:56   10:56         12:41 12:41     13:41       S     15:01   S     15:21 S 15:21 15:21         16:23 16:41       S   17:41       18:11   19:11       S       23:13
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.     06:17   S 06:32 06:57         07:57       09:57   10:57         12:42 12:42     13:42       S     15:02   S     15:22 S 15:22 15:22         16:24 16:42       S   17:42       18:12   19:12       S       23:14
S 3,6 Ősagárd, orvosi rendelő     06:18   S 06:33 06:58         07:58       09:58   10:58         12:43 12:43     13:43       S     15:03   S     15:23 S 15:23 15:23         16:25 16:43       S   17:43       18:13   19:13       S       23:15
S 3,1 Ősagárd, Rákóczi u.51.     06:19   S o 06:59         07:59       09:59   10:59         12:44 12:44     13:44       S     15:04   S     o S 15:24 15:24         16:26 16:44       S   17:44       18:14   19:14       S       23:16
S 2,7 Ősagárd, Kossuth u.     06:20   S   07:00         08:00       10:00   11:00         12:45 12:45     13:45       S     15:05   S       S 15:25 15:25         16:27 16:45       S   17:45       18:15   19:15       S       23:17
19,9 0,0 Felsőpetényi elág.     06:24   06:22   07:04         08:04       10:04   11:04         12:49 12:49     13:49       14:37     15:09   15:07       15:17 15:29 15:29         16:31 16:49       17:21   17:49       18:19   19:19       20:39       23:21
22,5 .. Felsőpetény, orvosi rendelő 04:55 06:13 06:28   06:26   07:08         08:08       10:08   11:08         12:53 12:53     13:53       14:41     15:13   15:11       15:21 15:33 15:33         16:35 16:53       17:26   17:53   17:54   18:23   19:23       20:43       23:25
22,9 .. Felsőpetény, sportpálya 04:56 06:14 06:29   06:27   07:09         08:09       10:09   11:09         12:54 12:54     13:54       14:42     15:14   15:12       15:22 15:34 15:34         16:36 16:54       17:28   17:54   17:55   18:24   19:24       20:44       23:26
23,5 .. Felsőpetény, FUNTOS 04:57 06:16 06:30   06:28   07:10         08:10       10:10   11:10         12:55 12:55     13:55       14:43     15:15   15:13       15:23 15:35 15:35         16:37 16:55       17:29   17:55   17:56   18:25   19:25       20:45       23:27
24,0 .. Felsőpetény, bánya 04:58 06:17 06:31   06:29   07:11         08:11       10:11   11:11         12:56 12:56     13:56       14:44     15:16   15:14       15:24 15:36 15:36         16:38 16:56       17:30   17:56   17:57   18:26   19:26       20:46       23:28

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
26 tanév tartama alatt munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek