Navigáció átugrása
332

Szob–Bernecebaráti–Rétság–Vác

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 332 2 M     332 52 M     328 2 I     332 4 I     332 54 I     332 6 M     332 16       332 56 M     332 20 M     332 70 M     332 22 A     332 72 A     332 24 M     332 8 M     332 58 M     332 18 A     332 68 A     332 26 A     332 10 E     332 12 M     332 62 M    
0,0 .. Szob, vá.           06:40     09:15   10:15   11:15     12:15   14:15   15:15  
0,9 .. Szob, préskerti lakót.           06:41     09:16   10:16   11:16     12:16   14:16   15:16  
3,2 .. Ipolydamásd, orvosi rend.           06:44     09:19   10:19   11:19     12:19   14:19   15:19  
3,8 .. Ipolydamásd, templom           06:45     09:20   10:20   11:20     12:20   14:20   15:20  
7,4 .. Letkés-Lelédhídi major           06:50     09:25   10:25   11:25     12:25   14:25   15:25  
9,0 .. Letkés-Liliompuszta           06:52     09:27   10:27   11:27     12:27   14:27   15:27  
10,2 .. Letkés, sportpálya           06:54     09:29   10:29   11:29     12:29   14:29   15:29  
10,7 .. Letkés, kh.           06:55     09:30   10:30   11:30     12:30   14:30   15:30  
12,5 .. Letkés-Széppatak           06:58     09:33   10:33   11:33     12:33   14:33   15:33  
14,8 .. Ipolytölgyes, kultúrház           07:01     09:36   10:36   11:36     12:36   14:36   15:36  
15,8 .. Ipolytölgyes-Ipolygyöngye Tsz.           07:02     09:37   10:37   11:37     12:37   14:37   15:37  
16,9 0,0 Nagybörzsönyi elág.           07:03     09:38   10:38   11:38     12:38   14:38   15:38  
S 3,6 Nagybörzsöny, Petőfi u.75.           07:08     09:43   10:43   11:43     12:43   14:43   S  
S 4,3 Nagybörzsöny, kh.       05:37   07:10     09:45   10:45   11:45     12:45   14:45   S  
S 3,6 Nagybörzsöny, Petőfi u.75.       05:38   07:11     09:46   10:46   11:46     12:46   14:46   S  
16,9 0,0 Nagybörzsönyi elág.       05:43   07:16     09:51   10:51   11:51     12:51   14:51   15:38  
18,6 .. Vámosmikola-Istvánmajor       05:45   07:18     09:53   10:53   11:53     12:53   14:53   15:40  
21,2 .. Vámosmikola, kh.       05:48   07:21     09:56   10:56   11:56     12:56   14:56   15:43  
21,2 .. Vámosmikola, kh.       05:49   [ 07:22   [ 10:00 [ 11:00 [ 11:57   [ 13:00 15:00   15:44  
21,7 .. Vámosmikola, Tüzép       05:50     07:23     10:01   11:01   11:58     13:01 15:01   15:45  
23,4 .. Tésai elág.       05:52     07:25     10:03   11:03   12:00     13:03 15:03   15:47  
26,5 0,0 Perőcsényi elág.       05:56     07:29     10:07   11:07   12:04     13:07 15:07   15:51  
S 0,9 Perőcsény, Kossuth u.13.       05:58     07:31     10:09   11:09   12:06     13:09 15:09   15:53  
S 1,4 Perőcsény, aut.ford.       05:59     07:32     10:10   11:10   12:07     13:10 15:10   15:54  
S 0,9 Perőcsény, Kossuth u.13.       06:00     07:33     10:11   11:11   12:08     13:11 15:11   15:55  
26,5 0,0 Perőcsényi elág.       |     |     |   |   |     | |   |  
29,0 .. Kemence-Csarnóvölgy, bej.út       06:05     07:38     10:16   11:16   12:13     13:16 15:16   16:00  
29,8 .. Kemence, Fő u.183.       06:06     07:39     10:17   11:17   12:14     13:17 15:17   16:01  
30,6 .. Kemence, kh.       06:08     07:41     10:19   11:19   12:16     13:19 15:19   16:03  
31,4 .. Kemence, VISZ faüzem       06:10     07:43     10:21   11:21   12:18     13:21 15:21   16:05  
32,4 .. Bernecebaráti, Börzsöny Tsz.       06:12     07:45     10:23   11:23   12:20     13:23 15:23   16:07  
33,1 .. Bernecebaráti, Bem u.       06:13     07:46     10:24   11:24   12:21     13:24 15:24   16:08  
33,1 .. Bernecebaráti, Bem u. 03:50     06:13     07:46     10:24   11:24   12:21     13:24 [ 15:24 16:08  
38,1 .. Parassapuszta, oh. /H/ 03:56     06:19     07:52     10:30   11:30   12:27     13:30   15:30 16:14  
39,9 .. Hont, Ipoly u. 98. 03:58     06:21     07:54     10:32   11:32   12:29     13:32   15:32 16:16  
40,6 .. Hont, Ipoly u. 56. 03:59     06:22     07:55     10:33   11:33   12:30     13:33   15:33 16:17  
41,4 .. Hont, húsbolt 04:01     06:24     07:57     10:35   11:35   12:32     13:35   15:35 16:19  
42,5 .. Hont-Csitári források 04:03     06:26     07:59     10:37   11:37   12:34     13:37   15:37 16:21  
43,5 0,0 Drégelypalánk, bej. út 04:05     06:28     08:01     10:39   11:39   12:36     13:39   15:39 16:23  
S 1,4 Drégelypalánk, posta 04:07     06:30     08:03     10:41   11:41   12:38     13:41   15:41 16:25  
S 1,9 Drégelypalánk, vá. 04:08     06:31     08:04     10:42   11:42   12:39     13:42   15:42 16:26  
S 1,9 Drégelypalánk, vá. [ 04:10   [ 06:32   [ 08:05   10:47   11:47   [ 12:40   13:47   15:47 [ 16:30
S 2,4 Drégelypalánk, posta   04:11     06:33     08:06   10:48   11:48     12:41   13:48   15:48   16:31
44,7 3,0 Drégelypalánk, Honti út   |     |     |   |   |     |   |   |   |
50,9 .. Nagyoroszi, pataki elág.   04:19 06:31   06:41     08:14   10:56   11:56     12:49   13:56   15:56   16:39
51,4 .. Nagyoroszi, orvosi rendelő   04:20 06:33   06:42     08:15   10:57   11:57     12:50   13:57   15:57   16:40
52,4 .. Nagyoroszi, vá.   04:22 06:34   06:44     08:17   10:59   11:59     12:52   13:59   15:59   16:42
54,9 .. Borsosberény, ÁG. bej. út   04:25 06:37   06:47     08:20   11:02   12:02     12:55   14:02   16:02   16:45
59,9 .. Romhányi elág.   04:30 06:42   06:52     08:25   11:07   12:07     13:00   14:07   16:07   16:50
61,7 .. Rétság, aut. ford.   04:33 06:45   06:55     08:28   11:10   12:10     13:03   14:10   16:10   16:53
Rétság, aut. ford.         07:07         11:37   12:37         14:37   16:37    
Vác, aut. áll.         07:35         12:05   13:05         15:05   17:05    
Rétság, aut. ford.   04:47 07:07   07:07     08:37   11:37   12:37         14:37   16:37    
Budapest, Újpest Városkapu   05:40 08:05   08:05     09:30   12:30   13:30         15:30   17:30    
61,7 .. Rétság, aut. ford.   04:35 06:47         08:32             13:07            
62,4 .. Rétság, rendőrség   04:36 06:49         08:33             13:08            
63,3 .. Rétság, Pusztaszántói út (TDK)   04:37 06:50         08:34             13:09            
63,4 0,0 Tolmácsi elág   | |         |             |            
S 1,1 Tolmács, sz. bolt   04:39 06:52         S             S            
S 1,7 Tolmács, vá. bej. út   04:40 06:55         S             S            
S 1,1 Tolmács, sz. bolt   04:41 06:57         S             S            
63,4 0,0 Tolmácsi elág   | |         |             |            
68,4 .. Nőtincsi elág.   04:48 07:04         08:39             13:14            
70,2 .. Szendehely-Kapáskút   | |         |             |            
71,5 .. Szendehely, ált. isk.   04:52 07:08         08:43             13:18            
73,2 .. Szendehely-Katalinpuszta   04:55 07:11         08:46             13:21            
75,1 .. Sejcei elág.   | |         |             |            
76,8 .. Vác, Diósvölgy   | |         |             |            
78,2 .. Vác, transzf. áll.   | |         |             |            
79,7 .. Vác, DDC főbejárat   05:02 07:19         08:54             13:29            
80,6 .. Vác, Oktatási Centrum   05:04 07:21         08:56             13:31            
81,2 .. Vác, autójavító   05:05 07:22         08:57             13:32            
83,0 .. Vác, aut. áll.   05:08 07:25         09:00             13:35            

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek