Navigáció átugrása
332

Vác–Rétság–Bernecebaráti–Szob

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 332 1 M     328 1 I     332 17 M     332 67 M     332 3 A     332 53 A     332 5 M     332 55 M     332 15 A     332 65 A     332 7 M     332 57 M     332 9 I     332 13 E     332 63 A 2   332 11 M     332 61 M    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:40 07:30         12:25       14:30   14:50        
1,8 .. Vác, autójavító 06:43 07:33         12:28       14:33   14:53        
2,4 .. Vác, Oktatási Centrum 06:44 07:34         12:29       14:34   14:54        
3,3 .. Vác, DDC főbejárat 06:46 07:36         12:31       14:36   14:56        
4,8 .. Vác, transzf. áll. | |         |       |   |        
6,2 .. Vác, Diósvölgy | |         |       |   |        
7,9 .. Sejcei elág. | |         |       |   |        
9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta 06:54 07:44         12:39       14:44   15:04        
11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:57 07:47         12:42       14:47   15:07        
12,8 .. Szendehely-Kapáskút | S         |       |   |        
14,6 .. Nőtincsi elág. 07:01 07:51         12:46       14:51   15:11        
19,6 0,0 Tolmácsi elág | |         |       |   |        
S 1,1 Tolmács, sz. bolt S S         S       S   15:18        
S 1,7 Tolmács, vá. bej. út S S         S       S   15:19        
S 1,1 Tolmács, sz. bolt S S         S       S   15:20        
19,6 0,0 Tolmácsi elág | |         |       |   |        
19,7 .. Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 07:06 07:57         12:51       14:56   15:22        
20,6 .. Rétság, rendőrség 07:07 07:59         12:52       14:57   15:24        
21,3 .. Rétság, aut. ford. 07:08 08:01         12:53       14:58   15:25        
Budapest, Újpest Városkapu     10:30   11:30       13:30         16:30   17:00  
Rétság, aut. ford.     11:23   12:23       14:23         17:23   17:53  
Vác, aut. áll.     10:55   11:55       13:55         16:55   17:25  
Rétság, aut. ford.     11:23   12:23       14:23         17:23   17:53  
21,3 .. Rétság, aut. ford. 07:11   11:40   12:40   12:56   14:40   15:01     17:40   18:00  
23,1 .. Romhányi elág. 07:14   11:43   12:43   12:59   14:43   15:04     17:43   18:03  
28,1 .. Borsosberény, ÁG. bej. út 07:19   11:48   12:48   13:04   14:48   15:09     17:48   18:08  
30,6 .. Nagyoroszi, vá. 07:22   11:51   12:51   13:07   14:51   15:12     17:51   18:11  
31,6 .. Nagyoroszi, orvosi rendelő 07:24   11:53   12:53   13:09   14:53   15:14     17:53   18:13  
32,1 .. Nagyoroszi, pataki elág. 07:25   11:54   12:54   13:10   14:54   15:15     17:54   18:14  
38,3 0,0 Drégelypalánk, Honti út |   |   |   |   |   |     |   |  
S 0,6 Drégelypalánk, posta 07:33   12:02   13:02   13:18   15:02   15:23     18:02   18:22  
S 1,1 Drégelypalánk, vá. 07:34   12:03   13:03   13:19   15:03   15:24     18:03   18:23  
S 1,1 Drégelypalánk, vá.     12:10   13:10   [ 13:20 15:10   [ 15:25   18:10   [ 18:25
S 1,6 Drégelypalánk, posta     12:11   13:11     13:21 15:11     15:26   18:11     18:26
39,5 3,0 Drégelypalánk, bej. út     12:13   13:13     13:23 15:13     15:28   18:13     18:28
40,5 .. Hont-Csitári források     12:15   13:15     13:25 15:15     15:30   18:15     18:30
41,6 .. Hont, húsbolt     12:17   13:17     13:27 15:17     15:32   18:17     18:32
42,4 .. Hont, Ipoly u. 56.     12:19   13:19     13:29 15:19     15:34   18:19     18:34
43,1 .. Hont, Ipoly u. 98.     12:20   13:20     13:30 15:20     15:35   18:20     18:35
44,9 .. Parassapuszta, oh. /H/     12:22   13:22     13:32 15:22     15:37   18:22     18:37
49,9 .. Bernecebaráti, Bem u.     12:28   13:28     13:38 15:28     15:43   18:28     18:43
49,9 .. Bernecebaráti, Bem u.     [ 12:30 [ 13:30   13:40 [ 15:30   15:45   [ 18:30   18:45
50,6 .. Bernecebaráti, Börzsöny Tsz.       12:31   13:31   13:41   15:31   15:46     18:31   18:46
51,6 .. Kemence, VISZ faüzem       12:33   13:33   13:43   15:33   15:48     18:33   18:48
52,4 .. Kemence, kh.       12:35   13:35   13:45   15:35   15:50     18:35   18:50
53,2 .. Kemence, Fő u.183.       12:37   13:37   13:47   15:37   15:52     18:37   18:52
54,0 .. Kemence-Csarnóvölgy, bej.út       12:38   13:38   13:48   15:38   15:53     18:38   18:53
56,5 0,0 Perőcsényi elág.       |   |   |   |   |     |   |
S 0,9 Perőcsény, Kossuth u.13.       12:43   13:43   13:53   15:43   15:58     18:43   18:58
S 1,4 Perőcsény, aut.ford.       12:44   13:44   13:54   15:44   15:59     18:44   18:59
S 0,9 Perőcsény, Kossuth u.13.       12:45   13:45   13:55   15:45   16:00     18:45   19:00
56,5 0,0 Perőcsényi elág.       12:47   13:47   13:57   15:47   16:02     18:47   19:02
59,6 .. Tésai elág.       12:51   13:51   14:01   15:51   16:06     18:51   19:06
61,3 .. Vámosmikola, Tüzép       12:53   13:53   14:03   15:53   16:08     18:53   19:08
61,8 .. Vámosmikola, kh.       12:54   13:54   14:04   15:54   16:09     18:54   19:09
61,8 .. Vámosmikola, kh.       12:55   13:55   14:05   15:55   16:10     18:55   19:10
64,4 .. Vámosmikola-Istvánmajor       12:59   13:59   14:09   15:59   16:14     18:59   19:14
66,1 0,0 Nagybörzsönyi elág.       13:01   14:01   14:11   16:01   16:16     19:01   19:16
S 3,6 Nagybörzsöny, Petőfi u.75.       13:06   14:06   S   16:06   S     19:06   S
S 4,3 Nagybörzsöny, kh.       13:08   14:08   S   16:08   S     19:08   S
S 3,6 Nagybörzsöny, Petőfi u.75.       13:10   14:10   S   16:10   S     19:10   S
66,1 0,0 Nagybörzsönyi elág.       13:15   14:15   14:11   16:15   16:16     19:15   19:16
67,2 .. Ipolytölgyes-Ipolygyöngye Tsz.       13:17   14:17   14:13   16:17   16:18     19:17   19:18
68,2 .. Ipolytölgyes, kultúrház       13:19   14:19   14:15   16:19   16:20     19:19   19:20
70,5 .. Letkés-Széppatak       13:22   14:22   14:18   16:22   16:23     19:22   19:23
72,3 .. Letkés, kh.       13:25   14:25   14:21   16:25   16:26     19:25   19:26
72,8 .. Letkés, sportpálya       13:26   14:26   14:22   16:26   16:27     19:26   19:27
74,0 .. Letkés-Liliompuszta       13:28   14:28   14:24   16:28   16:29     19:28   19:29
75,6 .. Letkés-Lelédhídi major       13:30   14:30   14:26   16:30   16:31     19:30   19:31
79,2 .. Ipolydamásd, templom       13:35   14:35   14:31   16:35   16:36     19:35   19:36
79,8 .. Ipolydamásd, orvosi rend.       13:36   14:36   14:32   16:36   16:37     19:36   19:37
82,1 .. Szob, préskerti lakót.       13:39   14:39   14:35   16:39   16:40     19:39   19:40
83,0 .. Szob, vá.       13:40   14:40   14:36   16:40   16:41     19:40   19:41

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek