Navigáció átugrása
335

Szirák–Galgaguta–Legénd–Vác

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.06.15
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 335 552 O     335 502 A     335 554 M     alacsonypadlós járat 335 504 M     alacsonypadlós járat 335 506 16     335 508 87     335 560 O     335 562 N     335 512       alacsonypadlós járat 335 514   21   335 576 M     alacsonypadlós járat 335 566 15     alacsonypadlós járat 335 596 E     alacsonypadlós járat 335 516 K     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Szirák, r.k. templom 05:25   05:40         12:40     17:20 17:20    
1,1 1,1 .. Szirák, ÁG. 05:28   05:43         12:43     17:23 17:23    
2,1 2,1 .. Sziráki szőlők |   |         |     | |    
4,9 4,9 .. Felsősarlós puszta |   |         |     | |    
6,6 6,6 .. Vanyarc, Sziráki u. 33. 05:40   05:55         12:55     17:35 17:35    
7,3 7,3 .. Vanyarc, kállói elág. 05:42   05:57         12:57     17:37 17:37    
7,6 7,6 .. Vanyarc, ib. 05:43   05:58         12:58     17:38 17:38    
9,4 9,4 .. Vanyarc, tanyaközpont |   |         |     | |    
14,4 14,4 0,0 Bercel, vanyarci elág. 05:55   06:10         13:10     17:50 17:50    
S S 0,7 Bercel, kisáruház 05:57 06:00 06:12   07:20 07:30 08:00 13:12 13:15 15:15 17:52 17:52 17:52  
14,4 14,4 0,0 Bercel, vanyarci elág. o 06:02 06:14   07:22 07:32 08:02 o 13:17 15:17 17:54 17:54 17:54  
14,9 14,9 .. Bercel, FHP Motor gyár   06:03 06:15   07:23 07:33 08:03   13:18 15:18 17:55 17:55 17:55  
17,1 17,1 .. Galgaguta, emlékpark   06:06 06:18   07:26 07:36 08:06   13:21 15:21 17:58 17:58 17:58  
17,4 17,4 .. Galgaguta, vá.   06:07 06:19   07:27 07:37 08:07   13:22 15:22 17:59 17:59 17:59  
17,4 17,4 .. Galgaguta, vá.   06:07   06:25 07:28 07:38     13:22 15:22       18:22
20,0 20,0 .. Nógrádsáp, Szt.István u.9.   06:11   06:29 07:32 07:42     13:26 15:26       18:26
20,5 20,5 .. Nógrádsáp, vegyesbolt   06:12   06:30 07:33 07:43     13:27 15:27       18:27
S 21,0 .. Nógrádsáp, Tsz.major   06:13   S 07:34 07:44     13:28 15:28       18:28
S 26,5 .. Legénd, ib.   06:20   S 07:41 07:51     13:35 15:35       18:35
S 27,1 .. Legénd, Dózsa Gy.u.26.   06:22   S 07:42 07:52     13:37 15:37       18:37
S 30,8 .. Nézsa, szeszfőzde   06:28   S 07:48 07:58     13:43 15:43       18:43
24,7 S .. Nézsa, Szondi u. 8.   S   06:38 S S     S S       S
25,6 31,2 .. Nézsa, gyógyszertár   06:30   06:40 07:50 08:00     13:45 15:45       18:45
26,1 31,7 .. Nézsa, Szondi u. 124.   06:31   06:41 o o     13:46 15:46       18:46
28,4 34,0 0,0 Alsópetényi elág.   06:35   06:45         13:50 15:50       18:50
S S 2,2 Alsópetény, szeszfőzde   06:39   S         13:54 15:54       18:54
S S 2,5 Alsópetény, kh.   06:40   S         13:55 15:55       18:55
S S 2,2 Alsópetény, szeszfőzde   06:41   S         13:56 15:56       18:56
28,4 34,0 0,0 Alsópetényi elág.   06:45   06:45         14:00 16:00       19:00
31,5 37,1 .. Keszeg, ált. isk.   06:50   06:50         14:05 16:05       19:05
32,0 37,6 .. Keszeg, ősagárdi elág.   06:51   06:51         14:06 16:06       19:06
32,5 38,1 .. Keszeg, Kossuth u. 27.   06:52   06:52         14:07 16:07       19:07
36,1 41,7 .. Penc, acsai elág.   06:57   06:57         14:12 16:12       19:12
36,7 42,3 .. Penc, kh.   06:59   06:59         14:14 16:14       19:14
37,0 42,6 .. Penc, Rádi u. 11.   07:00   07:00         14:15 16:15       19:15
39,3 44,9 .. Rád, Rákóczi u.32.   07:03   07:03         14:18 16:18       19:18
40,0 45,6 .. Rád, eszpresszó   07:04   07:04         14:19 16:19       19:19
40,4 46,0 .. Rád, Nefelejcs u.   07:05   07:05         14:20 16:20       19:20
42,3 47,9 .. Rád, Csekei dűlő út   07:08   07:08         14:23 16:23       19:23
43,3 48,9 .. Vác - Mihály tanya   07:10   07:10         14:25 16:25       19:25
44,0 49,6 .. Vác - Somos   07:11   07:11         14:26 16:26       19:26
46,2 51,8 .. Vác, ContiTech Hungaria   07:14   07:14         14:29 16:29       19:29
46,6 52,2 .. Vác - Máriaudvar   07:15   07:15         14:30 16:30       19:30
47,3 52,9 .. Vác, Közúti Igazg.   07:16   07:16         14:31 16:31       19:31
47,6 53,2 .. Vác, Alsóváros v.mh.   07:17   07:17         14:32 16:32       19:32
Vác-Alsóváros   07:37   07:22         14:37 16:37       19:37
Budapest-Nyugati   08:17   08:07         15:17 17:17       20:17
47,6 53,2 .. Vác, Alsóváros v.mh.   07:17   07:17         14:32 16:32       19:32
48,2 53,8 .. Vác, VOLÁN telep   07:19   07:19         14:34 16:34       19:34
48,7 54,3 .. Vác, Telep u.   07:20   07:20         14:35 16:35       19:35
49,3 54,9 .. Vác, Honvéd u.   07:21   07:21         14:36 16:36       19:36
50,0 55,6 .. Vác, aut. áll.   07:23   07:23         14:38 16:38       19:38

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
15 hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon
16 tanév tartama alatt munkanapokon,
87 nyári tanszünetben munkanapokon
21 XII. 24-én Nézsa, gyógyszertárig közlekedik

szabadnapokon
szabadnapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat