Navigáció átugrása
342

Vác–Őrbottyán–Galgamácsa–Aszód

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     2053   M     5   M     55   M     7   I     117   T     2053   M     342 11 I    
0,0 .. Vác, Szérűskert aut.ford.         14:20      
0,5 .. Vác, Szérűskert Oktatási Centrum         14:21      
0,8 .. Vác, Buki sor         14:22      
1,1 .. Vác, Pap Béla u.         |      
1,3 .. Vác, autójavító         14:25      
1,9 .. Vác, Hunyadi u.         14:26      
2,2 .. Vác, Rákóczi tér         14:27      
3,1 .. Vác, aut. áll.         14:30      
3,1 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    06:05     14:35 14:35 15:20  
3,8 .. Vác, Honvéd u.   06:07     14:39 14:39 15:22  
4,6 .. Vác, Földváry tér   S     14:43 14:43 S  
5,2 .. Vác, Hétkápolna   S     | | S  
5,7 .. Vác, Gödöllői út   S     14:46 14:46 S  
6,3 .. Vác, Csatamező   S     14:47 14:47 S  
7,7 .. Vác, Máriaudvar v.mh.   S     14:49 14:49 S  
9,9 .. Csörögi szőlők   S     14:52 14:52 S  
10,6 .. Csörög, v.mh.   S     14:53 14:53 S  
11,2 .. Csörög, sződi elág.   S     14:54 14:54 S  
12,6 .. Vácharaszt   S     14:56 14:56 S  
12,8 .. Vácrátót, vá. bej. út   06:26     14:57 14:57 15:40  
14,3 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2.   06:29     15:00 15:00 15:42  
15,0 .. Vácrátót, művelődési ház   06:30     15:01 15:01 15:43  
15,4 .. Vácrátót, kh.   06:31     15:02 15:02 15:44  
15,8 .. Vácrátót, Botanikus kert   06:32     15:03 15:03 15:45  
16,2 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75.   06:33     15:04 15:04 15:46  
17,6 .. Őrbottyán, üdülőtelep   | 12:05   | | |  
17,9 .. Őrbottyán, téglagyár   06:36 12:06   15:06 15:06 15:49  
18,8 .. Őrbottyán, Őrhegyi u.   06:38 12:08   15:08 15:08 15:51  
19,3 .. Őrbottyán, vh.   06:39 12:09   15:09 15:09 15:52  
19,9 .. Őrbottyán, Rendőrőrs   06:40 12:11   15:11 15:11 15:53  
20,5 .. Őrbottyán, posta   06:41 12:12   15:12 15:12 15:54  
21,0 0,0 Őrbottyán, vá. bej. út   06:42 12:13   15:13 15:13 15:55  
S 0,2 Őrbottyán, vá.   06:43 12:14   15:14 15:14 15:56  
S 0,2 Őrbottyán, vá. 05:00 06:44 12:15   15:15 15:15 16:02  
21,0 0,0 Őrbottyán, vá. bej. út | | |   | | |  
21,7 .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u. 05:02 06:46 12:17   15:17 15:17 16:04  
22,3 .. Őrbottyán, Béke u. 05:03 06:47 12:18   15:18 15:18 16:05  
22,8 .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford. 05:04 06:48 12:19   15:19 15:19 16:06  
27,3 .. Váckisújfalu, v.mh. 05:11 06:55 12:24   15:24 15:24 16:13  
27,7 .. Váckisújfalu, Petőfi u. 05:12 06:56 12:25   15:25 15:25 16:14  
30,8 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 05:16 07:00 12:28   15:28 15:28 16:18  
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 05:17 07:01 12:29   15:29 15:29 16:19  
S 0,8 Galgamácsa, vá. 05:18 07:02 12:30   15:30 15:30 16:20  
S 0,8 Galgamácsa, vá. 05:20 07:03   13:10 15:31 15:31 16:21  
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 05:21 07:04   13:11 15:32 15:32 16:22 16:25
30,8 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 05:22 07:05   13:12 15:33 15:33 16:23 16:26
31,5 .. Galgamácsa, fatelep 05:23 07:06   13:13 15:34 15:34 16:24 16:27
32,0 .. Galgamácsa, magtár 05:24 07:07   13:14 15:35 15:35 16:25 16:28
33,0 .. Galgamácsa, Újtelep 05:26 07:09   13:16 15:37 15:37 16:27 16:30
34,1 .. Galgamácsa, mg. telep 05:28 07:11   13:18 15:39 15:39 o 16:32
36,9 0,0 Iklad, fatelep 05:32 07:15   13:21 15:42 15:42   16:35
S 1,0 Iklad, Ipari Műszergyár S S   13:23 S S   S
37,5 1,4 Iklad-Domony-felső v. mh. 05:33 07:16   13:24 15:43 15:43   16:36
37,9 .. Iklad, orvosi rendelő 05:34 07:17   13:25 15:44 15:44   16:37
38,4 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:35 07:18   13:26 15:45 15:45   16:38
39,2 .. Iklad, művelődési otthon 05:37 07:20   13:28 15:47 15:47   16:40
39,7 .. Iklad, Rákóczi u. 05:38 07:21   13:29 15:48 15:48   16:41
40,2 .. Iklad, Aszódi út 05:39 07:22   13:30 15:49 15:49   16:42
41,1 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 05:41 07:24   13:32 15:51 15:51   16:44
41,6 .. Aszód, ikladi elág. 05:42 07:25   13:33 15:52 15:52   16:45
41,8 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 05:43 07:26   13:34 15:53 15:53   16:46
42,5 .. Aszód, művelődési ház 05:45 07:28   13:36 15:55 15:55   16:48
42,7 .. Aszód, vá. bej. út 05:46 07:29   13:37 15:56 15:56   16:49
43,4 .. Aszód, vá. 05:47 07:30   13:38 15:57 15:57   16:50

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek

Hírek