Navigáció átugrása
347

Vác–Váchartyán–Galgamácsa–Aszód

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 342 1 M     347 1       342 201 M     347 5 M     347 7       348 2 N     347 11 I     347 111 T     347 13 I     347 15 37     342 7 I     342 117 T     347 19 I     347 21 T     347 23   2   347 25 M    
0,0 .. Vác, Szérűskert aut.ford.             13:05   14:05   14:20   16:05      
0,5 .. Vác, Szérűskert Oktatási Centrum             13:06   14:06   14:21   16:06      
0,8 .. Vác, Buki sor             13:07   14:07   14:22   16:07      
1,1 .. Vác, Pap Béla u.             |   |   |   |      
1,3 .. Vác, autójavító             13:10   14:10   14:25   16:10      
1,9 .. Vác, Hunyadi u.             13:11   14:11   14:26   16:11      
2,2 .. Vác, Rákóczi tér             13:12   14:12   14:27   16:12      
3,1 .. Vác, aut. áll.             13:15   14:15   14:30   16:15      
3,1 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:20 06:05 07:20 11:20 12:20 13:20 13:20 14:20 14:20 14:35 14:35 16:20 16:20 17:20 19:20
3,8 0,0 Vác, Honvéd u.   05:22 06:09 07:22 11:22 | 13:22 13:22 14:22 14:22 14:39 14:39 16:22 16:22 17:22 19:22
S 0,8 Vác, Földváry tér   S 06:13 S S 12:24 S S S S 14:43 14:43 S S S S
S 1,9 Vác, Gödöllői út   S 06:16 S S | S S S S 14:46 14:46 S S S S
S 2,5 Vác, Csatamező   S 06:17 S S | S S S S 14:47 14:47 S S S S
S 3,9 Vác, Máriaudvar v.mh.   S 06:19 S S 12:30 S S S S 14:49 14:49 S S S S
S 6,1 Csörögi szőlők   S 06:22 S S | S S S S 14:52 14:52 S S S S
S 6,8 Csörög, v.mh.   S 06:23 S S 12:33 S S S S 14:53 14:53 S S S S
S 7,4 Csörög, sződi elág.   S 06:24 S S | S S S S 14:54 14:54 S S S S
S 8,8 Vácharaszt   S 06:26 S S | S S S S 14:56 14:56 S S S S
4,4 S Vác, Telep u.   05:23 S 07:23 11:23 S 13:23 13:23 14:23 14:23 S S 16:23 16:23 17:23 19:23
4,9 S Vác, VOLÁN telep   | S | | S | | | | S S | | | |
5,5 S Vác, Alsóváros v.mh.   05:25 S 07:25 11:25 S 13:25 13:25 14:25 14:25 S S 16:25 16:25 17:25 19:25
5,8 S Vác, Közúti Igazg.   05:26 S 07:26 11:26 S 13:26 13:26 14:26 14:26 S S 16:26 16:26 17:26 19:26
6,5 S Vác - Máriaudvar   | S | | S | | | | S S | | | |
6,9 S Vác, ContiTech Hungaria   05:28 S 07:28 11:28 S 13:28 13:28 14:28 14:28 S S 16:28 16:28 17:28 19:28
9,2 S Kláraháza   | S | | S | | | | S S | | | |
11,7 S Vácduka, Nevelőotthon   05:34 S 07:34 11:34 S 13:34 13:34 14:34 14:34 S S 16:34 16:34 17:34 19:34
12,2 S Vácduka, kh.   05:35 S 07:35 11:35 S 13:35 13:35 14:35 14:35 S S 16:35 16:35 17:35 19:35
12,5 S Vácduka, Kossuth u.73.   05:36 S 07:36 11:36 S 13:36 13:36 14:36 14:36 S S 16:36 16:36 17:36 19:36
12,8 S Vácduka, Kossuth u.105.   05:37 S 07:37 11:37 S 13:37 13:37 14:37 14:37 S S 16:37 16:37 17:37 19:37
13,1 S Vácduka, Kossuth u.137.   05:38 S 07:38 11:38 S 13:38 13:38 14:38 14:38 S S 16:38 16:38 17:38 19:38
13,9 S Vácdukai elág.   05:40 S 07:40 11:40 S 13:40 13:40 14:40 14:40 S S 16:40 16:40 17:40 19:40
15,6 10,5 Váchartyán, gépáll.   05:43 S 07:43 11:43 S 13:43 13:43 14:43 14:43 S S 16:43 16:43 17:43 19:43
16,3 .. Váchartyán, ált.isk.   05:45 S 07:45 11:45 12:38 13:45 13:45 14:45 14:45 S S 16:45 16:45 17:45 19:45
16,5 .. Váchartyán, kh.   | S | | | | | | | S S | | | |
17,1 .. Váchartyán, Veres Pálné u.   05:46 S 07:46 11:46 12:39 13:46 13:46 14:46 14:46 S S 16:46 16:46 17:46 19:46
23,7 .. Váckisújfalu, v.mh. 05:14 05:52 06:54 07:52 11:52 12:45 13:52 13:52 14:52 14:52 15:24 15:24 16:52 16:52 17:52 19:52
24,1 .. Váckisújfalu, Petőfi u. 05:15 05:53 06:55 07:53 11:53 12:47 13:53 13:53 14:53 14:53 15:25 15:25 16:53 16:53 17:53 19:53
27,2 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 05:18 05:57 06:58 07:57 11:57 12:52 13:57 13:57 14:57 14:57 15:28 15:28 16:57 16:57 17:57 19:57
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 05:19 | 06:59 | | | | | | | 15:29 15:29 | | | |
S 0,8 Galgamácsa, vá. 05:20 05:59 07:00 07:59 11:59 12:56 13:59 13:59 14:59 14:59 15:30 15:30 16:59 16:59 17:59 19:59
S 0,8 Galgamácsa, vá. 05:21 06:00 07:01 08:00 12:00 12:56 14:00 14:00 15:00 15:00 15:31 15:31 17:00 17:00 18:00 20:00
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 05:22 06:01 07:02 08:01 12:01 | 14:01 14:01 15:01 15:01 15:32 15:32 17:01 17:01 18:01 20:01
27,2 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 05:23 06:02 07:03 08:02 12:02 | 14:02 14:02 15:02 15:02 15:33 15:33 17:02 17:02 18:02 20:02
27,9 .. Galgamácsa, fatelep 05:24 | 07:04 | | | | | | | 15:34 15:34 | | | |
28,4 .. Galgamácsa, magtár 05:25 06:03 07:05 08:03 12:03 13:00 14:03 14:03 15:03 15:03 15:35 15:35 17:03 17:03 18:03 20:03
29,4 .. Galgamácsa, Újtelep 05:27 06:05 07:07 08:05 12:05 13:02 14:05 14:05 15:05 15:05 15:37 15:37 17:05 17:05 18:05 20:05
30,5 .. Galgamácsa, mg. telep 05:29 | 07:09 | | 13:05 | | | | 15:39 15:39 | | | |
33,3 .. Iklad, fatelep 05:32 | 07:12 | | | | | | | 15:42 15:42 | | | |
33,9 .. Iklad-Domony-felső v. mh. 05:33 06:10 07:13 08:10 12:10 13:09 14:10 14:10 15:10 15:10 15:43 15:43 17:10 17:10 18:10 20:10
34,3 .. Iklad, orvosi rendelő 05:34 06:11 07:14 08:11 12:11 13:10 14:11 14:11 15:11 15:11 15:44 15:44 17:11 17:11 18:11 20:11
34,8 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:35 06:12 07:15 08:12 12:12 13:11 14:12 14:12 15:12 15:12 15:45 15:45 17:12 17:12 18:12 20:12
35,6 .. Iklad, művelődési otthon 05:37 06:14 07:17 08:14 12:14 13:12 14:14 14:14 15:14 15:14 15:47 15:47 17:14 17:14 18:14 20:14
36,1 .. Iklad, Rákóczi u. 05:38 06:15 07:18 08:15 12:15 13:13 14:15 14:15 15:15 15:15 15:48 15:48 17:15 17:15 18:15 20:15
36,6 .. Iklad, Aszódi út 05:39 | 07:19 | | | | | | | 15:49 15:49 | | | |
37,5 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 05:41 06:18 07:21 08:18 12:18 | 14:18 14:18 15:18 15:18 15:51 15:51 17:18 17:18 18:18 20:18
38,0 .. Aszód, ikladi elág. 05:42 06:19 07:22 08:19 12:19 | 14:19 14:19 15:19 15:19 15:52 15:52 17:19 17:19 18:19 20:19
38,2 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 05:43 06:20 07:23 08:20 12:20 13:16 14:20 14:20 15:20 15:20 15:53 15:53 17:20 17:20 18:20 20:20
38,9 .. Aszód, művelődési ház 05:45 | 07:25 | | | | | | | 15:55 15:55 | | | |
39,1 .. Aszód, vá. bej. út 05:46 06:22 07:26 08:22 12:22 13:18 14:22 14:22 15:22 15:22 15:56 15:56 17:22 17:22 18:22 20:22
39,8 .. Aszód, vá. 05:47 06:23 07:27 08:23 12:23 13:20 14:23 14:23 15:23 15:23 15:57 15:57 17:23 17:23 18:23 20:23
Aszód 05:53 06:36                 16:17 16:17        
Budapest-Keleti 06:55 07:35                 17:00 17:00        
Aszód 05:59 06:29 07:40 08:40 12:40 13:40 14:40 14:40 15:40 15:40     17:40 17:40 18:40 20:31
Hatvan 06:14 06:47 07:51 08:51 12:51 13:51 14:51 14:51 15:51 15:51     17:51 17:51 18:51 20:47

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik
37 szabad- és munkaszüneti napokon, valamint tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek