Navigáció átugrása
343-344

Csörög - Sződ - Vác

Menetrend érvényessége: 2019.08.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 102         104   M     2   M     106   A     108   M     4   M     6   A     110   I     8   I     112   T     10   M     12   M     14   A     16   M     18   A     44   M     22   A     132   M     24   A     114   M     26   M     116   M     28   M     118   M     30   A     32   M     120   M     34         122   M     124   M     126   M     36   A 2   38   M     128   V     42   N 2  
0,0 .. Csörög, Béke tér 04:13                     07:13 07:13     09:13 10:13       13:43   14:43   15:13 15:43   16:43              
0,4 .. Csörög, Tölgyfa u. 04:14                     07:14 07:14     09:14 10:14       13:44   14:44   15:14 15:44   16:44              
1,0 .. Csörög, Kisfaludy u. 04:15                     07:15 07:15     09:15 10:15       13:45   14:45   15:15 15:45   16:45              
3,2 0,0 Sződ, II. János Pál tér |                     | |     | |       |   |   | |   |              
S 0,4 Sződ, kh. 04:20 04:50 05:10 05:20 05:50 06:10 06:15 06:25 06:35 06:35 06:40 07:20 07:20 08:20 08:20 09:20 10:20 11:50 12:20 12:50 13:50 14:10 14:50 15:10 15:20 15:50 16:10 16:50 17:50 18:50 19:50 19:50 20:50 21:40 22:05
3,2 0,0 Sződ, II. János Pál tér 04:21 04:51 05:11 05:21 05:51 06:11 06:16 06:26 06:36 06:36 06:41 07:21 07:21 08:21 08:21 09:21 10:21 11:51 12:21 12:51 13:51 14:11 14:51 15:11 15:21 15:51 16:11 16:51 17:51 18:51 19:51 19:51 20:51 21:41 22:06
3,9 .. Sződ, Ady E.u. 04:22 04:52 05:12 05:22 05:52 06:12 06:17 06:27 06:37 06:37 06:42 07:22 07:22 08:22 08:22 09:22 10:22 11:52 12:22 12:52 13:52 14:12 14:52 15:12 15:22 15:52 16:12 16:52 17:52 18:52 19:52 19:52 20:52 21:42 22:07
4,2 .. Sződ, Dózsa Gy.u.75. 04:24 04:54 05:14 05:24 05:54 06:14 06:19 06:29 06:39 06:39 06:44 07:24 07:24 08:24 08:24 09:24 10:24 11:54 12:24 12:54 13:54 14:14 14:54 15:14 15:24 15:54 16:14 16:54 17:54 18:54 19:54 19:54 20:54 21:44 22:08
4,8 .. Sződ, Dózsa Gy.u.5. 04:26 04:56 05:16 05:26 05:56 06:16 06:21 06:31 06:41 06:41 06:46 07:26 07:26 08:26 08:26 09:26 10:26 11:56 12:26 12:56 13:56 14:16 14:56 15:16 15:26 15:56 16:16 16:56 17:56 18:56 19:56 19:56 20:56 21:46 22:09
5,3 .. Sződ, Floch-puszta 04:28 04:58 05:18 05:28 05:58 06:18 06:23 06:33 06:43 06:43 06:48 07:28 07:28 08:28 08:28 09:28 10:28 11:58 12:28 12:58 13:58 14:18 14:58 15:18 15:28 15:58 16:18 16:58 17:58 18:58 19:58 19:58 20:58 21:48 22:10
7,0 .. Sződ-Sződliget, v.mh. 04:30 05:00 05:20 05:30 06:00 06:20 06:25 06:35 06:45 06:45 06:50 07:30 07:30 08:30 08:30 09:30 10:30 12:00 12:30 13:00 14:00 14:20 15:00 15:20 15:30 16:00 16:20 17:00 18:00 19:00 20:00 20:00 21:00 21:50 22:12
Sződ-Sződliget 04:39 05:09 05:39 05:39 06:09 06:26 06:39 06:39 06:53 06:53 07:09 07:39 07:39 08:39 08:39 09:39 10:39 12:09 12:39 13:09 14:09 14:39 15:09 15:39 15:39 16:09 16:39 17:09 18:09 19:09 20:09 20:09     22:39
Budapest-Nyugati 05:14 05:44 06:14 06:14 06:44 07:07 07:14 07:14 07:32 07:32 07:44 08:14 08:14 09:14 09:14 10:14 11:14 12:44 13:14 13:44 14:44 15:14 15:44 16:14 16:14 16:44 17:14 17:44 18:44 19:44 20:44 20:44     23:14
Sződ-Sződliget   05:21 05:46 05:46 06:21 06:51 06:51         07:49 07:49 08:49 08:49 09:49 10:49 12:19 12:49 13:19 14:19 14:49 15:19 15:49 15:49 16:19 16:49 17:19 18:19 19:19 20:19 20:19 21:19   22:26
Vác   05:29 05:54 05:54 06:29 06:59 06:59         07:57 07:57 08:57 08:57 09:57 10:57 12:27 12:57 13:27 14:27 14:57 15:27 15:57 15:57 16:27 16:57 17:27 18:27 19:27 20:27 20:27 21:27   22:33
7,0 .. Sződ-Sződliget, v.mh.     05:21     06:21 06:26   06:46   06:51 07:31     08:31 09:31 10:31   12:31   14:01   15:01     16:01           20:01 21:01   22:12
7,4 .. Sződliget, Szt.István u.     05:22     06:22 06:27   06:47   06:52 07:32     08:32 09:32 10:32   12:32   14:02   15:02     16:02           20:02 21:02   22:13
8,4 .. Sződliget, sződi elág.     05:23     06:23 06:28   06:48   06:53 07:33     08:33 09:33 10:33   12:33   14:03   15:03     16:03           20:03 21:03   22:14
9,1 .. Vác, (Sződliget) Harcsa u.     05:24     o 06:29   06:49   06:54 07:34     08:34 09:34 10:34   12:34   14:04   15:04     16:04           20:04 21:04   22:15
10,5 .. Vác, gumigyár     05:26       06:31   06:51   06:56 07:36     08:36 09:36 10:36   12:36   14:06   15:06     16:06           20:06 21:06   22:17
11,2 .. Vác, hajógyár     05:28       06:33   06:53   06:58 07:38     08:38 09:38 10:38   12:38   14:08   15:08     16:08           20:08 21:08   22:18
11,7 .. Vác, LIDL, Hétkápolna     05:29       06:34   06:54   06:59 07:39     08:39 09:39 10:39   12:39   14:09   15:09     16:09           20:09 21:09   22:19
12,7 .. Vác, Földváry tér     05:30       06:35   06:55   07:00 07:40     08:40 09:40 10:40   12:40   14:10   15:10     16:10           20:10 21:10   22:20
13,5 .. Vác, Honvéd u.     05:32       06:37   06:57   07:02 07:42     08:42 09:42 10:42   12:42   14:12   15:12     16:12           20:12 21:12   22:21
14,3 .. Vác, aut. áll.     05:34       06:39   06:59   07:04 07:44     08:44 09:44 10:44   12:44   14:14   15:14     16:14           20:14 21:14   22:23

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek