Navigáció átugrása
345

Vác–Göd

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 345 1 M     345 3       345 5 M     345 11 A 2  
0,0 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 06:40 13:40 18:45
0,7 Vác, Honvéd u. 05:47 06:42 13:42 18:47
1,5 Vác, Földváry tér 05:49 06:44 13:44 18:49
2,5 Vác, LIDL, Hétkápolna 05:50 06:45 13:45 18:50
3,0 Vác, hajógyár 05:51 06:46 13:46 18:51
3,7 Vác, gumigyár 05:52 06:47 13:47 18:52
5,1 Vác, (Sződliget) Harcsa u. 05:54 06:49 13:49 18:54
5,8 Sződliget, sződi elág. 05:55 06:50 13:50 18:55
7,1 Sződliget, Sirály u. 05:57 06:52 13:52 18:57
8,1 Göd, Kék-Duna u. 05:59 06:54 13:54 18:59
8,8 Göd, Autópihenő 06:00 06:55 13:55 19:00
8,8 Göd, Autópihenő 06:01 06:56 13:56 19:01
9,6 Göd, gyógyszertár 06:03 06:58 13:58 19:03
10,5 Göd, lakótelep 06:06 07:01 14:01 19:06
11,4 Göd, transzformátor áll. 06:07 07:02 14:02 19:07
12,5 Göd, újtelep aut. ford. 06:10 07:05 14:05 19:10

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek

Hírek