Navigáció átugrása
340

Váchartyán–Kisnémedi–Püspökszilágy

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: R R R R R R R E R R E E R R R E R E R R E R E R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 339 1       339 3 M     339 5 A     340 7 M     339 7 M     339 21 A     339 121 M     315 5 M     339 9 M     339 11       315 7 M     313 1 A     339 15 M     339 17 M     340 19 A     315 11 M     339 27 M     315 9 M     339 25 M     340 27 A 2   313 3 A 2   340 29 M     313 5 M     339 19 M    
Vác       07:34 09:34     11:34 13:34           16:34       18:34 19:34 20:34 20:34   22:34
Váchartyán       07:50 09:50     11:50 13:50           16:50       18:50 19:50 20:50 20:50   22:50
Budapest-Nyugati       07:00 09:00     11:00 13:00   14:00       16:00 16:00   17:00 18:00 19:00   20:00    
Váchartyán       08:09 10:09     12:09 14:09   15:09       17:09 17:09   18:09 19:09 20:09   21:09    
0,0 Váchartyán, vá.       08:10 10:16     12:18 14:16   15:24       17:10 17:25   18:34 19:11 20:10 20:53 21:10   22:59
0,5 Váchartyán, ált.isk. 06:05 06:55 08:00 08:11 10:17 11:15 12:15 12:19 14:17 15:00 15:25 15:56 16:00 17:10 17:11 17:26 18:10 18:35 19:12 20:11 20:54 21:11 22:00 23:00
0,7 Váchartyán, kh. 06:06 06:56 08:01 08:12 10:18 11:16 12:16 12:20 14:18 15:01 15:26 15:57 16:01 17:11 17:12 17:27 18:11 18:36 19:13 20:12 20:55 21:12 22:01 23:01
1,3 Váchartyán, Gosztonyi-kastély 06:07 06:57 08:02 08:13 10:19 11:17 12:17 12:21 14:19 15:02 15:27 15:58 16:02 17:12 17:13 17:28 18:12 18:37 19:14 20:13 20:56 21:13 22:02 23:02
4,2 Kisnémedi, Rákóczi u. 1. 06:14 07:04 08:09 08:20 10:26 11:24 12:24 12:27 14:26 15:09 15:34 16:05 16:09 17:19 17:20 17:35 18:19 18:44 19:21 20:20 21:03 21:20 22:09 23:09
4,7 Kisnémedi, ált. isk. 06:15 07:05 08:10 08:21 10:27 11:25 12:25 12:28 14:27 15:10 15:35 16:06 16:10 17:20 17:21 17:36 18:20 18:45 19:22 20:21 21:04 21:21 22:10 23:10
6,0 Püspökszilágy, hull.gyűjt. 06:18 07:08 08:13 08:24 10:30 11:28 12:28 12:30 14:30 15:13 15:38 16:09 16:13 17:23 17:24 17:39 18:23 18:48 19:25 20:24 21:07 21:24 22:13 23:13
6,7 Püspökszilágy, Mogyorós u. 06:20 07:10 08:15 08:26 10:32 11:30 12:30 12:32 14:32 15:15 15:40 16:11 16:15 17:25 17:26 17:41 18:25 18:50 19:27 20:26 21:09 21:26 22:15 23:15
7,3 Püspökszilágy, ált. isk. 06:21 07:11 08:16 08:27 10:33 11:31 12:31 12:33 14:33 15:16 15:41 16:12 16:16 17:26 17:27 17:42 18:26 18:51 19:28 20:27 21:10 21:27 22:16 23:16

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek