Navigáció átugrása
352

Kismaros–Szokolya–Királyrét

Menetrend érvényessége: 2018.06.16 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 352 41 M     352 1   6   352 3 T     351 203 I     352 7 M     352 5 A     352 9 M     351 207 M     351 205 A     352 11 M     351 209 A     352 13 M     351 211 M     352 15 A     352 43 I     352 17       351 213 I     352 21 M     352 25 M     352 23 A 21   352 27 M     352 31 M     352 29 A 2   352 35 M     352 33 A 2   352 37   2   352 39   3  
Budapest-Nyugati     04:45 04:45 05:45 05:45 07:07 08:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07   13:07 14:07 14:07 15:07 16:07 16:07 17:07 18:07 18:07 19:07 19:07 20:07 21:52
Kismaros     05:43 05:43 06:43 06:43 07:43 08:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43   13:43 14:43 14:43 15:43 16:43 16:43 17:43 18:43 18:43 19:43 19:43 20:43 22:43
0,0 Kismaros, v.mh. bej. út 05:05 05:40 06:05 06:12 06:50 06:50 07:55 08:50 08:50 10:00 10:50 12:00 12:50 13:15 14:00 14:50 14:50 15:50 17:00 17:00 17:50 18:50 18:50 19:50 19:50 21:00 22:50
1,7 Kismaros-MORGÓ 05:07 05:42 06:07 06:14 06:52 06:52 07:57 08:52 08:52 10:02 10:52 12:02 12:52 13:17 14:02 14:52 14:52 15:52 17:02 17:02 17:52 18:52 18:52 19:52 19:52 21:02 22:52
2,6 Börzsönyliget, v. mh. 05:09 05:44 06:09 06:16 06:54 06:54 07:59 08:54 08:54 10:04 10:54 12:04 12:54 13:19 14:04 14:54 14:54 15:54 17:04 17:04 17:54 18:54 18:54 19:54 19:54 21:04 22:54
3,5 Szokolya-Hártókút 05:11 05:46 06:11 06:18 06:56 06:56 08:01 08:56 08:56 10:06 10:56 12:06 12:56 13:21 14:06 14:56 14:56 15:56 17:06 17:06 17:56 18:56 18:56 19:56 19:56 21:06 22:56
4,4 Szokolya-Törökpatak 98. 05:12 05:47 06:13 06:20 06:58 06:58 08:03 08:58 08:58 10:08 10:58 12:08 12:58 13:23 14:08 14:58 14:58 15:58 17:08 17:08 17:58 18:58 18:58 19:58 19:58 21:08 22:58
5,5 Szokolya, Liget u. 05:14 05:49 06:15 06:22 07:00 07:00 08:05 09:00 09:00 10:10 11:00 12:10 13:00 13:25 14:10 15:00 15:00 16:00 17:10 17:10 18:00 19:00 19:00 20:00 20:00 21:10 23:00
6,1 Szokolya, kh. 05:15 05:50 06:17 06:24 07:02 07:02 08:07 09:02 09:02 10:12 11:02 12:12 13:02 13:27 14:12 15:02 15:02 16:02 17:12 17:12 18:02 19:02 19:02 20:02 20:02 21:12 23:02
8,4 Szokolya-Paphegy o o o 06:27 o 07:05 08:10 o 09:05 10:15 11:05 o o 13:30 o 15:05 o o o 17:15 18:05 o 19:05 20:05 o o 23:05
9,0 Szokolya-Sernevall       06:28   07:06 08:11   09:06 10:16 11:06     13:31   15:06       17:16 18:06   19:06 20:06     23:06
10,0 Szokolya-Királyrét       06:30   07:08 08:13   09:08 10:18 11:08     13:33   15:08       17:18 18:08   19:08 20:08     23:08

Jelmagyarázat

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik
21 XII. 24-én Szokolya, kh.-ig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek